Şimdi Ara

GIGABYTE GeForce GTX 1660 Ti MINI ITX1683 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10437

Fiyat güzel gibi performansı nasıldır acaba?

Edit:Kart elime geçti.Resident Evil 2 remake oyununda denedim gpu sıcaklığı 70 dereceyi geçmiyor kasam corsair 460x önde bir adet 14 mm fan düşük devirde çalışıyor arkada bir adet 12mm egzos fanı yine düşük profilde.Fan sesi biraz gürültülü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 6 Şubat 2020; 10:7:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ti için güzel fiyat.
  • galax gtx 1660 super 1600 tl buna kıyasla nasıl
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ti normalde ikisinden de iyi ama bu kartın incelemesini bulamadım. Galax gtx 1660 super almıştım fan problemi çıktı iade ettim. Galax alacaksanız dikkat edin fanları düzgün çalışmıyor internette bir kişiye daha rastladım aynı problemi yaşayan.

• hocam valla ne alacağımı şaşırdım zaten, her parçanın bir sıkıntısı bir eksiği oluyor kusursuz bir şey bulamadım henüz
    Aynı markanın hatta aynı tasarım 1060 3gb itx olanını kullanmıştım. O zaman memnun kalmıştım. Dediğim gibi 1660 ların içinde en performanslı Ti modelleridir daha sonra super gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 4 Şubat 2020; 15:4:59 >
  • Vga lazim olsa alirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift fanlısı olsa alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param olsa alırdım
  • tek fanlı 1660 ti lara baktım asusun tek fanlı 1660 ti ı 84 dereceyi görüyormuş
  • aldım 2 tane Allah razı olsun

Asus phoenix modeli öyle.

Amazon yorumlarına baktım 5 saatlik sürede 70 dereceyi görmüş

https://www.amazon.com/GIGABYTE-GeForce-DisplayPort-Windforce-Gv-N166TIXOC-6GD/dp/B07NJQLYHH

• ti olmasa alırdım.

• Güzel fiyatlı ürün, yorumlara bakmayın f/p oranı gayet iyi. Tek fanlı diğer modellere göre soğutması çok daha başarılı. Çekirdek hızı da 2 fanlı modelle 25mhz fark ediyor sadece.
  • R5 1600 revizyon besler mi bunu? Rx580 yerine bunu alayım bi şekilde satılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

R5 1600 revizyon besler mi bunu? Rx580 yerine bunu alayım bi şekilde satılır
    Besler

• Evet öyle yazmış, daha sonra üzerine 140 mm lik bir fan ekleyip daha geniş bir kasada kullanınca ses ve ısı probleminin büyük oranda çözüldüğünü yazmış.

Sanırım kasanızın genişliği ve havalandırmasına bağlı, yoksa ses ve ısı problemi var.
  • Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    Kart gelince deneyimlerimi yazarım.

• dolar olmuş 6tl. e satıcıda inventus. yapıştırrrrrr
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Valla öyle, şu 300 dolarlık RTX 2060 EVGA KO kartları bir Türkiye'ye gelemedi ki :D

Mevcut fiyatlar için güzel. GTX 1070 civarında performansı olması lazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.