Şimdi Ara

Gigabyte GA-990XA-UD3, MSI 990XA-GD55 ya da ASUS M5A99X EVO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Topladığım sistem paneldeki gibidir. Herhangi birini değiştirmeyi düşünmüyorum. Sadece anakartta karar veremedim. Aklımda başlıktaki bu 3 anakart var. Fiyatları aşağı yukarı aynı.

BIOS sorunları ile uğraşmak istemiyorum. Güncellemeyi de bilmiyorum zaten. Benim için fazla uğraştırmaması önemli. Overclock düşünebilirim, o yüzden overclock konusunda iyi olsun. SLI düşünmüyorum. Şimdi soruyorum; bu üç anakarttan hangisini tercih etmeliyim?

Teşekkürler.

• senın ile aynı denklemdeyim şu zamanlarda tam msı adına karar vermişken pzrlnda asrock 990fx extreme 3 gördüm ve tamam dedim bunu alıyorum

http://www.pazarland.com/pinfo.asp?pid=133884

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi True Romance -- 5 Mayıs 2012; 19:56:13 >
  • Bende onu düşünmüştüm fakat ASRock hakkında bazı olumsuz söylemler duydum. O yüzden bu üçlüden birini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimlede paylaşırmısın dostum tabiki o 3 lü arasından msı derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Bende onu düşünmüştüm fakat ASRock hakkında bazı olumsuz söylemler duydum. O yüzden bu üçlüden birini düşünüyorum.

Ben de merak ettim şimdi o olumsuz söylemleri.
  • Overclock konusunda iyi olmaması, BIOS'in aynı şekilde iyi olmaması ve sık sık çökmesi, ısınma sorunu gibi şeyler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.