Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gigabyte G41M-Combo anakartta hoparlör ve mikrofon sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Gigabyte G41M-Combo anakartta hoparlör ve mikrofon sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7 Mesaj
    Hoplarlör ve mikrofon takılı olduğu halde hiç bir şekilde görmüyor ve driverlarını yükleyemiyorum driver yüklemeye çalıştığımda "We cant find HD audio device" diyip yükleme yapmıyor. Sorunum bu yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkrler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elamigo -- 16 Aralık 2012; 8:15:18 >

|
    |
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
  • Er
    7 Mesaj

bu şekilde görünüyor ama sanırım denediğim driverlardan bu şekilde görünüyor büyük ihtimalle sorun anakartta
    |
    |
    Realtek High Definition Audio yazan ses kartının sürücüsü normal görünüyor. Ayarları vs. kontrol edin çıkış dijital olarak ayarlandıysada ses gelmez, arızalandığından eminseniz yapacak birşey yok, biostan kapatıp farklı bir ses kartı kullanabilirsiniz.
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.