Şimdi Ara

Gigabyte G-Smart GS202 Android Akıllı Telefon hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
23.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne düşünüyorsunuz arkadaşlar fiyat özellik bakımından ne dersiniz alayımmı?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?CategoryId=371946&productId=telcepgigags202

• bu aletlerde sar value önemli bence. sertifikaları taiwan falan. ne kadar güvenilir bilmiyorum. sar value de bulamadım.
  • evet sar değerleri hakkında bende bilgi bulamadım
  • 0.213 sar değeri görünüyor...

distribütör firma :
    http://www.datastar.com.tr/b2c/product.asp?ProID=151933
  • siparişimi verdim. geldikten sonra tam olarak incelemelerimi paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdemars

siparişimi verdim. geldikten sonra tam olarak incelemelerimi paylaşırım.

Hayırlı olsun. Telefon hakkındaki eleştirilerini merakla bekliyorum.
  • Fiyatına göre performansı nasıl merak ettim.İnceleme yaparsanız mesaj atmanızı rica ediyorum.
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resatt -- 22 Aralık 2012; 13:58:35 >
  • arkadaşım bu konu hakkında forumda bu telefon için açılmış diğer başlıkta incelemelerimi paylaştım. oradan takip edebilirsin. konu başlığını link ile atayım buraya istersen
    http://forum.donanimhaber.com/m_69211097/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69414296
  •  Gigabyte G-Smart GS202 Android Akıllı Telefon hakkında

Kesinlikle alınır. Gayet iyi bir telefon.. Şimdi inceledim telefonu alır almaz bu testleri yaptım. Malzeme kalitesi, ekranı vs bayağı sağlam ve görüntü çok güzel.. Bir tane de beyaz alacağım kendime bunu babama verip.

• S.a telefonu aldım ve kullanıyorum görünüm olarak birebir s3 gibi arka plan hareketli duvar kağıtları koyabiliyorsunuz dokunmatiği süper google play storedeki yani marketteki tüm uygulamalar açılıyor en ufak bir kasma olmuyor ses oranı çok iyi sadece ses gelişi biraz kısık ggibi bilmiyorum bnden de kaynaklanabilir telefon özelliklerine göre fiyatı çok iyi kesinlikle tavsiye ederim kamerası 5 mp olmasına rağmen çok iyi değil ama iyi herşeye rağmen alınıp uzun süre kullanılabilecek bir telefon şarjıda 1 gün gidiyor kullanım oranınıza bağlı ki ben teli elinden düşürmeyen birisiyim.
  • Çok emin olmamakla beraber
    CPU: MediaTek MT6577 Dual Core 1GHz
    GPU: PowerVR SGX531
  • CPU : 1GHz, MT6575. Olarak buldum google amcada, tek çekirdek, gpu nedir bulamadım
    Philips w536 işlenmci olarak daha güncel olacaktır ama 4inc ve ips ekran değil sanırım,aynı fiyat aralığında iki telefon

Paraf ve hediye çeki ile hepsi buradada 325 gibi olur,,çok güzel fiyat gigabyte için bence (keşke paraf kartım olsaydı )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savagemanx

Çok emin olmamakla beraber
    CPU: MediaTek MT6577 Dual Core 1GHz
    GPU: PowerVR SGX531

Telefon çift çekirdeklidir. gsmarena'da özelliklerine bakabilirsiniz. Yoksa antutu'dan 6000'in üzerinde alması zordur. Ruslar bu telefonu çok seviyor.
  • Yok alperenugur haklı

Türkiye distribütörünün sayfasındada onun dediği gibi MT6575 var

http://www.datastar.com.tr/b2c/product.asp?ProID=151933&CID=3761&PID=0&Last=0
  • Telefonu olan biri ayarlardan bakabilir mi acaba?
    MTK 6575 tek çekirdektir. MTK 6577 çift çekirdektir. Tek çekirdek bir telefonun mantıken motorola atrixi geçmesi zordur. Telefon bende yok almak için bir ara bakmıştım.
  • Ram 512 yazıyor, bence yeterli değil. Sonuçta siz bilirsiniz ama
  • evet telefonu kullanan arkadaş varsa işlemcisini yazarsa seviniriz,, eğer mtk6577 ise ciddi olarak bende düşünecegim sanırım,, hepsi buradanın kampanyası bitmeden

ama sanmıyorum mtk6577 olsun,512 ram internet için gayet yeterli bence telefona fazla uygulama yüklemeyeceğim için ekran büyük ve ıps

giriş seviyesi bi telefon için gayet yeterli olacaktır tabi hediye ceki ve hediye puanlarla

iyi forumlar
  • Bende kafamda soru işaretler ile almıştım ama pişman olmadığımı söyleyebilirim .. Memory Boster programı ile baktığımda donanım olarak MT6577 yazıyor işlemci olarakda ARMv7 Processor rev 0 (v7l) yazıyor. Zaten performans olarakta bunu destekliyor ; menü geçişleri akıcı ve herhangi bir programda takılma yaşamadım, çoklu işlemlerde de tatmin edici . Pek oyun oynayan biri değilim ama sırf denemek için kurduğum oyunlarda da takılma yaşamadım . Dokunmatik ekranlı telefonların bence en önemli sıkıntısı şarj dayanma süreleri ki; başlarda çok kurcalıyordum ve bir günü çıkarmıyordu ama ekranı nerdeyse hiç kapanmıyordu, şimdilerde sadece konuşma , mesaj, cep bankacılık uygulamalarını kullanıyorum bir hafta dayandığı oluyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Eguf

Bende kafamda soru işaretler ile almıştım ama pişman olmadığımı söyleyebilirim .. Memory Boster programı ile baktığımda donanım olarak MT6577 yazıyor işlemci olarakda ARMv7 Processor rev 0 (v7l) yazıyor. Zaten performans olarakta bunu destekliyor ; menü geçişleri akıcı ve herhangi bir programda takılma yaşamadım, çoklu işlemlerde de tatmin edici . Pek oyun oynayan biri değilim ama sırf denemek için kurduğum oyunlarda da takılma yaşamadım . Dokunmatik ekranlı telefonların bence en önemli sıkıntısı şarj dayanma süreleri ki; başlarda çok kurcalıyordum ve bir günü çıkarmıyordu ama ekranı nerdeyse hiç kapanmıyordu, şimdilerde sadece konuşma , mesaj, cep bankacılık uygulamalarını kullanıyorum bir hafta dayandığı oluyor ..

merhaba,

bu cihazda çift hat nasıl kullanılıyor. bende avea ve turkcell var. aynı anda ikisi de aktif mi. yani turkcell ile görüşürken avea dan gelen çağrıyı görebiliyor ve cevaplayabiliyor muyum.

android güncellemeleri mevcut mu, hangi versiyon kullanıyorsunuz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.