Şimdi Ara

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
6
Favori
17.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana gelen urunde Endeks bilgisayarin garanti karti mevcuttu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt

eğer cihaza format atacaksanız fabrikadan gelen kurulumda panel kalibrasyon dosyaları var (pantone) modeli aynı olsa da her cihaz özel bunları yedeklemeyi de unutmayın. daha güç planları da olabilir özel ama en önemlisi panel kalibrasyon dosyaları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StG 44 kullanıcısına yanıt
    Çok faydalı bilgi, gözden kaçırırdım kesin. Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aravil A kullanıcısına yanıt

https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/1557/~/how-to-backup-and-restore-custom-color-profile-on-the-razer-blade

rehber olarak da bunu bırakayım ama en iyisi color klasörünü tamamen kopyalayın garanti olsun GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl recovery kısmı da var gelen kurulumda onu kullanarak format atarsanız (yani o bölümü silmezseniz) büyük ihtimal sorun olmaz oradan geri yüklenebilir. recovery media da oluşturabilirsiniz o bölümü yedeklemek için böyle bir seçenek var sanırım.

buna benzer dikkat etmemiz gereken farkli unsurlar var mi acaba? bende format atacagim w10 ent ltsc 2021 gecmek istiyorum, hala daha teknik servisden geri donus bekliyorum kendimiz alt kapagi acabilir miyiz teyit alabilmek icin...

• anaksimenes35 kullanıcısına yanıt

başka bildiğim yok hocam. diğerleri bir şekilde halledilir de, renk kalibrasyon dosyası her cihaza özel bir kere giderse dönüşü olmaz. güç profili vs. elbet bulunur. format atarken de recovery kısmını silmeyin, silecekseniz de en azından başka bir usb belleğe yedekleyin, orada vardır renk kalibrasyon dosyası dahil yedeklenmesi gerekebilecek tüm dosyalar.

garanti etiketi durumu da ilginçmiş, endeks bilişim benimki, gelen cevap ne olacak bakalım.

tesekkurler hocam bilgilendirme icin, en iyisi w10 home yedegini almak bir usb`ye yarin oburku gun lazim olursa aliriz icinden, fakat bu yedege direkt olarak erisim saglanamiyordu diye hatirliyorum, dosyalar sifreli oluyordu, bunu duzeltmek icin bir cozumumuz var mi? ilk kurulum yaparken zorunlu olarak microsoft account, parola ve pin ile giris yaptim, ondan dolayi dosyalar encrypted edilmis olabilir

• ayrica forumda herhangi bir ana konu gormedim talep edilirse acalim diyorum, gerekli bilgileri dokumanlari, dikkat edilmesi gerekenler, garanti kapsami (1 yil pil garantisi gibi), replacement, benchmark skorlari gibi seyleri paylasabiliriz, aero ve aurus icin

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl

windows yedeği değil de şuradaki kurtarma bölümlerini yedeklemek gerek. controlcenter üzerinden de yapılabiliyor gibi smart utilities>system backup kısmından. 32 gb alan istiyor en az. format atarsanız silmeyin dediğim bölümler de bunlar. (WinRE ve RecoveryImage)

• bu arada normal kullanımda 2 saatte pil bitiyormuş vb. bir durum yok bende. yanlış yönlendirmemek için abartılı sayı vermek istemiyorum ama çok rahat 4-5 saat verir diyorum. onu diyen kişinin sisteminde arka planda boşa güç harcayan bir program vardır kesin.

Hocam tam test edip yazar mısınız? Ben tam bu yüzden siparişimi iptal ettim çünkü. Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım emin olayım.

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt

Dün 1 saatten biraz fazla pilde kullandım arada anlık yüklenen uygulamalar kullanmama rağmen normal kullanımda %20 azaldı. 2 saatte tamamen bitmesine imkan yok.

• arkadaslar teknik servisten teyit aldim, kendimiz kapagi acabiliyoruz

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl
    Çakallara bak, 250 TL+KDV çıkartmışlar bir de :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl

xmp desteklemiyormus, 3200mhz cl22 jedec calistiriyormus sadece

modlu bios ile ilgili bazi bilgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 20 Mayıs 2022; 21:5:36 >

Hocam bende "Blade.icm" isimli dosya yok maalesef. Nasıl erişebilirim?

• BestSupTR B kullanıcısına yanıt

hocam blade isimli olmaz zaten, razer'ın modelinin adını vermişler kalibrasyon dosyasına. color klasörünü direk yedekleyin diye o yüzden dedim birden fazla dosya var. bu cihazın dosyaları D5800,D6000,D6500,D6800 şeklinde isimlendirilmiş.

Anladım hocam, teşekkür ederim bilgilendirme için.

• BestSupTR B kullanıcısına yanıt

bu arada biri bu bilgileri derleyip kullanıcı konusu açsa güzel olur. GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl 

Hocam DH ile yaklaşık aynı yaşta iken ve bu senenin Ocak ayı sonunda dükkanı kapatan Notebookreview.com forum sitesi olsaydı devasa arşiv ve kaynak vardı şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.