Şimdi Ara

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
6
Favori
17.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yani en kötü undervolt yapılır, güç tasarrufuna alınır. Bana da garip geldi o süre.

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt

sağ tarafta mouse kullanılıyor bir de kablo bağlantısı fan çıkışı önünden geçecek

• Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Amazonda pil ömrü kötü yorumları epeyce mevcut iptal ettim oldu az kaldı.

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl

Edit:

GIGABYTE AORUS i7-11800H 16GB DDR4 RTX 3060P 1TB SSD 240Hz FHD + GP-AORUS H5 Kulaklık 17.999,00 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 13 Mayıs 2022; 23:8:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    Hocam Nvidia Control Panel olayını bende epey araştırdım ama net bilgi bulamadım. Mux switch olmayan laptoplarda şu şekilde dedicated Gpu denilen Nvidia Gpu'yu kullanılması mümkün deniyor. Sizin ekran görüntüsü de olabilir. Ben bunu buldum ama tüm oyunlarda verimli olmadığı yazıyor Mux switche kıyasla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt

Hocam uygulama çok tüketiyor diyenler haklı olabilir. Bu kullanım normal değil çünkü.

99W pil, ekranı 60HZ'e çeksek işlemciyi limitlesek 2 saatten çok fazla gider.

• Valla ben aldım, bakalım nasıl bir ürün gelecek

• Ben de aldım ama metal kasa, daha hafif ve mux switchli lenovo legion s7’nin yakın zamanda aynı fiyata satılmış olduğunu görünce aklım kalmadı değil.

Diğer yandan da bir daha son kez bu fiyatlarda bulma imkanımız olabilir bu fırsat.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

bunun panelini biliyor musun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

yok hocam bununla alakalı değil. benim attığım görsel advanced optimus için sadece. bu özellik için mux switch şart fakat tüm mux switchli cihazlarda advanced optimus olmuyor. mux switch için bios'a bakmak lazım sadece harici ekran kartı seçeneği varsa vardır.

• fiyat çok güzel. dolar yükseliyorken son fırsatlar. lenovo ideapad almasam kaçırmazdım.

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Lenovo legion s7 ile kıyaslarsanız Aorus’u sizce Aorus’un pozitifleri de var mı?

Ne kadar üzülmeliyim s7’yi kaçırdığıma, onun yerine bunu tutsam mı karar vermeye çalışıyorum :)

• Stoğu bitsin artık yahu, dayanamayacağım borç harç demeyip..

• thunderbolt 4 ve intel platform olması (pcie gen4), manuel fan ayarı, 115W gpu (bellekler de 12 yerine 14 gbps), çok daha iyi bir soğutma, 240hz, 99Wh pil. @Aravil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 14 Mayıs 2022; 0:13:57 >

bıde o zamankı 18000 tl nin değeri şu anki sımdiki 22000 tl .hiperenflasyon var o yuzden bu laptop daha sıcak fırsat . oyun ıcın aorus her turlu daha ıyı bır tercih.

Çok teşekkürler bilgi için. Umarım pişman olmam, rakam yüksek olunca karar vermek stresli oluyor.

• xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki durum öyle. S7’nin göreceli olarak portatifliği ve metal kasası aklımda kalmıştı ama her zaman her şey denk gelmiyor işte, bunu yakaladık en azından.

• Aravil A kullanıcısına yanıt

ben o lenovoyuda yakalamıstım ama oyun ıcın uygun olmadıgı ıcın almamıstım . 2k ekran 15. inç uygun değil. bide slım oldugundan ıster ıstemez ısınma sorunu oluyor. bu laptop 17 ınc olsaydı tadından yenmezdı ama olsun monıtörlede kullandıgım zamanlar olur

• burdaki yorumlara güvenerek 5 taksit şeklinde aldım umarım pişman olmam :)

• mamad kullanıcısına yanıt

Valla beyler ve kadınlar ben elendim RTX 3070 olan modeli 11 taksitle aldım. 

@mamad sizi dinleyecektim ama 3060 ile 3070 arasında neredeyse aynı vade farkını koyunca geleceğe bir tık dönük olsun dedim. Yardimlariniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar Gigabyte Auros 15P RTX 3060 - 3070 - 3080 konusunu kim açacak? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 14 Mayıs 2022; 2:21:33 >
  • Epicus E kullanıcısına yanıt

130 değil 115.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.