Şimdi Ara

GIGABYTE AORUS GTX1080 TI Waterforce Xtreme 11GB GDDR5X 352Bit Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 GIGABYTE AORUS GTX1080 TI Waterforce Xtreme 11GB GDDR5X 352Bit Ekran Kartı

Merhaba aktif olarak kullandığım kartımı satıyorum.

05.12.2018 tarihinde hepsiburada dan satın alınmıştır.
    E- faturası mevcuttur.
    Kutusu mevcuttur.
    4 aydır kullanılmaktadır.Alındığı tarihde kullanılmaya başlanmadı.
    Sorunsuzdur.Ve serin çalışmaktadır.

Fiyat netdir.Pazarlık takas mevcut değildir.

Fiyat:4000 tl

GIGABYTE AORUS GTX1080 TI Waterforce Xtreme 11GB GDDR5X 352Bit Ekran KartıGIGABYTE AORUS GTX1080 TI Waterforce Xtreme 11GB GDDR5X 352Bit Ekran Kartı
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Ekim 2022 Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam 3750 liraya forumda RTX 2080 kartlar 1 aydır güncelleniyor. Bu fiyata satmanız imkansız. Kendimden örnek vereyim bu karttan bir tık daha iyi EVGA FTW 3 hybrid modelini 3200 liraya zor satmıştım.

Hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimist

Hocam 3750 liraya forumda RTX 2080 kartlar 1 aydır güncelleniyor. Bu fiyata satmanız imkansız. Kendimden örnek vereyim bu karttan bir tık daha iyi EVGA FTW 3 hybrid modelini 3200 liraya zor satmıştım.

Hayırlı satışlar
    Doğrudur Turan hocam.Zamanında keşke sıfırken sen istemiştin verseydim.Kullanmasaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• donanimist kullanıcısına yanıt
    iki kart arasında ln2 falan gibi işlere girmeyecekseniz sadece görüntü farkı var. Sıvı altında ama süper oluyordur o gp102.

1080tiları elden çıkaracak kişilerin ellerini çabuk tutmaları lazım ama. 980tiın ikinci el ömrüne bakarak akıl yürütebilirsiniz.

Bir adet kullanmaktayım hayvanlar gibi bşr kart. Turing almak bence saçma. Sonraki nesil belki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    sen şimdi neden böyle yapıyorsun ? Ben senin ilanına aynılarını yazarken şikayet ediyordun....
  • Hira- H kullanıcısına yanıt
    Hehe şaka gibisin gerçekten :) ben de ilanıma 4000 yazmıştım zaten dimi ? neyse tartışmıyacam arkadaşı tanıyorum ilanı kirlenmesin
  • AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    Valla dostum ben 1080ti serisini bıraktım şu anda 2080'leri tek tek deniyorum sanırım bu kış 2080 belki bir ihtimal 2080 Tİ ile geçicek ama sonrası için bilemiyecem bu son gelen driver'lardan sonra bi fark açılması oldu ama yinede bana göre 1080ti 2080 demek
    tam olarak o yüzden turing saçma zaten. ti çok pahalı, 80 de önceki ti ile aynı.

• Keşke bu kart benim olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hira-

https://forum.donanimhaber.com/satilik-rtx-2080-ekran-karti-turkiye-garantili--139313255
    RTX 2080 sizin fiyata bilginize. Revize şart
    Aa o zaman benim kartım 1000 TL fiyatı.Teşekkürler ilginiz için.

• rakcay kullanıcısına yanıt
    Inno3d markalı 2080i hybrid su soğutmalı 1080ti ile karşılaştırıyorlar ya hayret.

980ti - 1080 arasındaki fark gibi sanıyorlar heralde 1080ti - 2080 arasındaki farkı.

1080ti = 2080 , kimi yerde 1080ti bellekten, kimi yerde de 2080 öne geçer. 2080in öne geçtiği yerler daha çok olmakla birlikte userbenchmark ortalamasında 1080ti 2080 in üstündedir.

Kendi malını övüyor diyenler olacaktır. Arkadaşlar ben 1 sene boyunca 20 serisini bekledim 2080i almak için, hayal kırıklığı yaşayıp en mantıklı seçim olarak 1080ti aldım.

Bu arada ilan sahibiyle aynı yerde oturuyormuşuz. Selamlar hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 3 Kasım 2019; 16:44:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Inno3d markalı 2080i hybrid su soğutmalı 1080ti ile karşılaştırıyorlar ya hayret.

980ti - 1080 arasındaki fark gibi sanıyorlar heralde 1080ti - 2080 arasındaki farkı.

1080ti = 2080 , kimi yerde 1080ti bellekten, kimi yerde de 2080 öne geçer. 2080in öne geçtiği yerler daha çok olmakla birlikte userbenchmark ortalamasında 1080ti 2080 in üstündedir.

Kendi malını övüyor diyenler olacaktır. Arkadaşlar ben 1 sene boyunca 20 serisini bekledim 2080i almak için, hayal kırıklığı yaşayıp en mantıklı seçim olarak 1080ti aldım.

Bu arada ilan sahibiyle aynı yerde oturuyormuşuz. Selamlar hocam :)
    Teşekkürler açıklama için inanın ben üşenmiştim açıklamaya arkadaşa.Birde ben art niyet arıyorum artık bu forumda çok başıma geliyor ilanlarımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: rakcay

Teşekkürler açıklama için inanın ben üşenmiştim açıklamaya arkadaşa.Birde ben art niyet arıyorum artık bu forumda çok başıma geliyor ilanlarımda.

Alıntıları Göster
    Bu karta sahip olmak istiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vBuuren

Bu karta sahip olmak istiyorum...

Alıntıları Göster
    HAYIR

• quote:

Orijinalden alıntı: rakcay

HAYIR

Alıntıları Göster
    Doğumgünümde gönderir misin 1 günlük kullanayım ?
  • hayaller paris gerçekler bağcılar
  • Revize gerekiyor gibi hocam. İyi satışlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.