Şimdi Ara

Gigabyte 945P S3 kullananlar buraya.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler sorunlar ve çözümler burada paylaşılsın benim sorun o/c ya ben yapamıyorum yada bir yerde bir yanlışlık var celeron 2.8 i en fazla 3.5 e kadar çıkartabiliyorum daha gitmiypr voltajsız olarak voltaj versemde bir fayda olmuyor ramler 1:2 oranda 4.4.4.12 zamanlamalarla 680 mhz de çalışıyor twinmos 667 mhz herkesin anakartıda öyle o/c özürlümü yoksa bende yada anakartda mı sorun var
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• işlemci en fazla okadar gıdıyor olabılır bu anakartla 350 fsb yapıolar genelde. senın kı kac fsb de? bırde ımzandakı sıstem atmasyon galıba
  • dram/fsb ratıo mu 1/2 de senın?
  • anakartla günlük 2.65ghz pcı-express frekansı 130 da , voltaj fln yok

ama anakart oc özürlü
  • bu anakart ne zaman çıktı piyasa bilen var mı ?

ben ga-945PL-s3 kullanıyom da...7 ay önce aldım sanırım

o zaman bu anakart piyasada var mıydı onu merak ettim de
  • bnde e6300 ümü 2.5 ghz e getirebildim ramlar 722 mhz de bu anakartla ne ram a ne de işlemciye voltaj vermedim 3 ghz üstü için 965 chipset bi anakart şart
  • quote:

Orjinalden alıntı: recaro

dram/fsb ratıo mu 1/2 de senın?

evet aynen o sekıl harbıden ozulrmu bu yaw bılseydım p5ld2 se/c alırdım fsb 170 de bu arada
  • arkadaşalr bende 2 tane anaklart var biri asus P5LD2 diğeride GİGABYTE 945P S3 sizce hangisini kullanayım asus 2. el geldi bide bu fsb ye nasıl bakcaz yada nasıl test olur
  • Asus p5ld2 ile Gigabyte 945p s3 ün arasında dağlar kadar fark var gigabyte i tercih etmelisin daha yeni teknoloji en azından core 2 destği var
  • http://www.hardcoreware.net/reviews/review-341-11.htm hocam anakart oc olmuyor dıyenlere gelsın bu link.
  • quote:

http://www.hardcoreware.net/reviews/review-341-11.htm hocam anakart oc olmuyor dıyenlere gelsın bu link.

hehe oc yapamayıp sonrada oc özürlü diyenleri görelim

@aktas

celerondan ne bekliorsunki sen, 4.0 mı???

@futbolmaniac

bu anakartta ramlere voltaj veremediğin doğru ama işlemciye voltaj
    verebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 10 Nisan 2007; 10:39:39 >

• Demek ki bende bir özürlülük var
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktas

Demek ki bende bir özürlülük var

estağfurullah..tek sorun celerondan cok sey beklemen..
  • revenger11 işlemciye voltaj verebilecegimi bende biliyorum ama psu ma güvenmiyorum frisby 450w .psu yu deiştikten sonra daha yuksek hızlar için çalışmalara başlıcam
  • merhaba arkadaslar bu ilk mesajım.. bende de bu anakart vardı ama iyi oc olmadiği için 965p-s3 aldim.. şimdi gayet iyi oc yapabiliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: revenger11

quote:

Orjinalden alıntı: aktas

Demek ki bende bir özürlülük var

estağfurullah..tek sorun celerondan cok sey beklemen..

celerondan cok sey beklıyorum cunku p4lerden daha ıyı o/c oluyor dusuk cache den dolayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktas -- 11 Nisan 2007; 21:21:19 >
  • bir forumda 945p-s3 un 360 fsb lere dayandiğini gormustum ama belki bu işlemci farkından dolayıdır
  • en cok sattıüım anakartlardan bir tanesi ve mükemmel.... asus ların son zamanda bi huyuna snir oluyorum ram seciyorlar. Ama bu anakartta böyle bir sorun yok. stabilte ve performans mükemel
  • 350-360 fsb ye yanılmıyorsam e6600 ıle dayanıyordu fakat bunu e4300 veya 6300 ılede yapabılırsınız.
  • quote:

350-360 fsb ye yanılmıyorsam e6600 ıle dayanıyordu fakat bunu e4300 veya 6300 ılede yapabılırsınız.

E4300 le yapmayabilir çünkü fsb 800 mhzde
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.