Şimdi Ara

GIGABYTE 8800GTS 169$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım bilgiye göre ürün en geç yarın bütün mağazalarda olacak

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31457

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiletci -- 26 Eylül 2008; 21:38:38 >

• Ne kadar çok ürettiler ki hepsi ellerinde patladı
  • 5 taksitle 155 dolar iyi iste son kullanıcı yasadı 8800gts gibi kart mı var
  • Yeni giriş seviye şampiyonu olacak gibi
  • Aveanın patlıcan kampanyası ile alınca 207 ytl ye geliyor. Bence bu fiyat çok çok iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: canerpense

Yeni giriş seviye şampiyonu olacak gibi

Artık yuh demek istiyorum 8800GTS giriş seviyeyse tövbe tövbe kandil kandil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

Tabi hocam 6600gt ve 7600gt'de üst seviye oluyor
  • peşin 230 ytl.iyi fiyat.aslında olması gereken fiyat..
  • bayram tatilinde kargo çalışmaz. Kart yollarda mahsur kalmasın şimdiden
  • quote:

quote:

8 serisi kartlar üretimden kalkmak üzereyken herhalde orta sınıf dememi bekleyemezsiniz, HD4830 9800gt gibi HD3000 ve 8 serisinin güncellenmiş halleri olan kartlar varken piyasada özellikle. F/p oranları daha yüksek olmasına karşın; hem orta seviyeden kullanıma sürülürken hemde fiyatlarının gittikçe düştüğünü (birkaç ay içinde 8800gtsden daha ucuza satılıyor olacaklar...) düşünürseniz, şu 1-2 aylık dönemde yeni PC alacaklar için giriş seviyesi kartı olarak tavsiye edilebilir.

Bu arada unutmadan, bütün forumun ve sizin kandiliniz mübarek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 27 Eylül 2008; 0:14:35 >

• quote:

quote:

quote:

8 serisi kartlar üretimden kalkmak üzereyken herhalde orta sınıf dememi bekleyemezsiniz, HD4830 9800gt gibi HD3000 ve 8 serisinin güncellenmiş halleri olan kartlar varken piyasada özellikle. F/p oranları daha yüksek olmasına karşın; hem orta seviyeden kullanıma sürülürken hemde fiyatlarının gittikçe düştüğünü (birkaç ay içinde 8800gtsden daha ucuza satılıyor olacaklar...) düşünürseniz, şu 1-2 aylık dönemde yeni PC alacaklar için giriş seviyesi kartı olarak tavsiye edilebilir.

8800gts sölediğin bütün kartlardan iyi olmasın? iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 27 Eylül 2008; 1:54:02 >

• quote:

quote:

quote:

Senin giriş seviyesi dediğin kartla ben crysis warheadi gamerda kasmadan oynuyorum.

• quote:

şakamısın.
  • Allahım tamam highest-end (enthuastist ötesi bişi) hatta deneysel bir ürün... Hemde bu fiyata... 50 tane alın.

9800gtx kullanıyorum bence performansı alt-orta seviyede...

4870x2 enthuatist (abartı)
    4870 gtx280 high-end (yüksek seviye)
    4850 gtx260 medium (orta seviye)
    9800gtx 4830 8800ultra 8800gtx low-medium (alt-orta)
    9800gt - 9600gt - 8800gt - 8800gts 320 vb entry level (giriş seviyesi)

Bence böyle, sizinle uyuşmayabilir fikrim; site ve kullanıcı testlerinden edindiğim izlenim bu yöndedir; bende fikrimi söylemekte serbestim sizin kadar; tepki verirken üslubunuzu koruyun lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 27 Eylül 2008; 2:03:22 >
  • quote:

Allahım tamam highest-end (enthuastist ötesi bişi) hatta deneysel bir ürün... Hemde bu fiyata... 50 tane alın.

9800gtx kullanıyorum bence performansı alt-orta seviyede...

4870x2 enthuatist (abartı)
    4870 gtx280 high-end (yüksek seviye)
    4850 gtx260 medium (orta seviye)
    9800gtx 4830 8800ultra 8800gtx low-medium (alt-orta)
    9800gt - 9600gt - 8800gt - 8800gts 320 vb entry level (giriş seviyesi)

Bence böyle, sizinle uyuşmayabilir fikrim; site ve kullanıcı testlerinden edindiğim izlenim bu yöndedir; bende fikrimi söylemekte serbestim sizin kadar; tepki verirken üslubunuzu koruyun lütfen.

yav bu kart senin 9800gtx in le aynı kart bu 320mb gts ile bir deil ki arkadasım 9800GTX neyse 8800GTS512M de o...

• giris seviyesi degil ama orta seviyenin ortası gibi bisey 8800gts....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

5 taksitle 155 dolar iyi iste son kullanıcı yasadı 8800gts gibi kart mı var

Hoca iyi ki aldın kartı, her ekran kartı konusunun altında seni görür olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hökela

quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

5 taksitle 155 dolar iyi iste son kullanıcı yasadı 8800gts gibi kart mı var

Hoca iyi ki aldın kartı, her ekran kartı konusunun altında seni görür olduk

işin sonu kart
  • 199dolar sınırı hatta150 dolar sınırı olan ve kart almak istiyenleriçingüzel bi fırsat sanırım
    hd4850>8800gts>9800gt oluyo
  • 8800gt 3870 4850 vede 8800gts g92 hepsini kullandım cok yüksek cöz için belki 4850 iyidir ama 8800gts gercekten bencede 4850den iyi ben 1280cöz kullanıyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.