Şimdi Ara

gigabyte 7800gt (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu arada oblivion oynarken gto %100 çalışıyo bazen elektrik süpergesi gibi kulaklık var son ses ama işe yaramıyo bende accelero x2 alıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: adoni

TRQX kardeşim allah razı olsun emek sarfermişin bulmuşun sonuçları içime sular serptindiğer arkadaşlarımada teşekkür ediyorum.Fiyat konusu ise ben çok uygun aldım hediye gibi birşey yani kdv dahil 300 dolar.

Yani 255$+ kdv gibi bir fiyata almışsın, şimdi baktım gigatek te bile 399$+kdv ye satılırken sen bunu nerden buldun böyle uygun bir fiyata? Bizede söyle bizde faydalanalım değilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

quote:

TRQX kardeşim allah razı olsun emek sarfermişin bulmuşun sonuçları içime sular serptindiğer arkadaşlarımada teşekkür ediyorum.Fiyat konusu ise ben çok uygun aldım hediye gibi birşey yani kdv dahil 300 dolar.

Yani 255$+ kdv gibi bir fiyata almışsın, şimdi baktım gigatek te bile 399$+kdv ye satılırken sen bunu nerden buldun böyle uygun bir fiyata? Bizede söyle bizde faydalanalım değilmi?

antalyadan aldım bu fiyata bi arkdaşımından alacağım vardı o ayarladı ama nasıl oldu inan bende bilmiyorum.Hediye gibi birşey.

Peki driver olarak tavsiye edeceğğiniz nedir format çekiyorum şuan ona göre şndireyim driverı

• Peki driver olarak tavsiye edeceğğiniz nedir format çekiyorum şuan ona göre şndireyim driverı
  • quote:

Peki driver olarak tavsiye edeceğğiniz nedir format çekiyorum şuan ona göre şndireyim driverı

guru3d.com dan "z-tweaked drivers" ları denemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: p@l@

quote:

guru3d.com dan "z-tweaked drivers" ları denemeni tavsiye ederim

link verirsen sevirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.