Şimdi Ara

The Gifted (2017) | Fox (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
8
Favori
6.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay Amy Acker da oymuyormuş dizide bekleyip göreceğiz nasıl olacağını kötü gibi görünmedi bana fragman.

Ayrıca yaşça küçük karakterlerin olmasına bakmayın stranger thingsde de küçük karakterler çok ama on numara dizi. Yapımcılara bağlı tamamen umarım CW dizileri gibi olmaz. Güzel bir dizi olmasını umut ediyorum bekleyip göreceğiz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragmanı beğenmedim hiç yoksa tanıdık bir isim olsa oda yok (x-men evreninden bahsediyorum) Okulun zorbaları çocuğa işkence ediyor guçlerini fark ediyor o sıra bu nasıl bir klişedir yarabbi ilk izlenimim kötu dizi hakkında yorumlara göre karar vereceğim seyretmeye
  • The Gifted (2017) | Fox

The Gifted (2017) | Fox

The Gifted (2017) | Fox

The Gifted (2017) | Fox
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Amy için takip.
  • Umarım iyi bir dizi olur.Çocukca olmaz umarım.Marvel'ın çektikleri çocukca olabiliyor kostümlü kahramanlar bunda öyle olacakmı acaba bakıp göreceğim.

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Fragmandan pek bir şey anlaşılmıyor kalitesiyle ilgili iyi olma potansiyeli de var kötü olma potansiyeli de. Umarım ergen dizisi değil de kaliteli bir yapım geliyordur. Amy Acker için ayrıca bekliyorum bu diziyi hayal kırıklığı olmaz umarım.

• The Gifted (2017) | Fox
    The Gifted (2017) | Fox
    The Gifted (2017) | Fox
    The Gifted (2017) | Fox

• 2 ekimde cikacak dizi 1 ayi kaldi.

• MARVEL fanları için güzel haber, bakalım X-Men evrenine bağlanacak mı.
  • İlk altı dakika;

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

İlk altı dakika;

güzeldi.
  • bakalım bugün ilk bölümü yayınlanıyor gerçekten iyi olacakmı marvel deyince aklıma ciddi olmayan şeyler geliyor dc daha ciddi işler yapıyor mesela.
  • Yeni bir heroes geliyor sanki bana öyle geldi açıkcası. O değilde amy acker ve stephen moyerin güçleri ne peki? Biraz ergen dizisi olacak gibi duruyor hep gençler var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Yeni bir heroes geliyor sanki bana öyle geldi açıkcası. O değilde amy acker ve stephen moyerin güçleri ne peki? Biraz ergen dizisi olacak gibi duruyor hep gençler var çünkü.

Stephen Moyer'in karakteri zaten bildiğin Noah Bennet olmuş. Amy ve Moyer'in karakteri muhtemelen normal insan olacak
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Onlar normal iinsan ise o çocuklara niye yardım edecekler acaba yoksa onlar çocuklarımı anlamadım bakalım başlasın görücez. Evet noah bennet tarzı olmuş.
  • Star trek ve inhumans facialarından sonra umut vaat eden tek dizi bu kaldı.Bakalım koca sezonu yeni bir diziye başlamadan mı geçireceğiz yoksa The Gifted bize yeni bir hediye mi olacak?
  • beklemek lazım internete düşecektir bu dizinin bölümleri o başlayana kadar the strainin son sezonunu izleyim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.