Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Gidilmemesi gereken yerler

15
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4357 Mesaj
    Gerek hizmet, gerek lezzet, hijyen vb yüzünden gidilmemesi gereken yerleri paylaşalım istedim..
    Ben başlıyorum arkadaşlar;
    Zomato kullananlar destek olursa sevinirim

1. Mall of istanbul tavuk dünyası ; Daha önce gittiğim başka bir avm de ki şubelerinden çok memnun ayrılmışken mall of istanbul şubesinden dolayı bir daha kesinlikle bu firmayı yemek için tercih etmeyeceğim.Şubenize geldim ; masaların yarısı boştu ve ortaya bakan müdür denen kişi bebek arabalı müşterilerin masa araları dar olduğundan sorun yaşadıklarını ve başka bir yerde yemek yememin daha doğru olacağını söyledi. Ve emin olun çırağan laledan restaurantta bile bebek arabası ile brunch a gidip sorun yaşamazken 3 kuruş maaş alıp kendini kral sanan böyle zavallı insanları çalıştıran bir firmaya bir daha ne uğrarım ne de çevremi o firmaya yönlendiririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Hangi markanın hangi restoranın tavuğu nasıl bilmem ama piyasada tavukların antibiyotiklerle hızlıca büyütülmesi gibi bir durum var, zaten kimyasal yemlerle büyütülüyorlar da bunun haricinde diyorum. Gerçek tavuk eti daha renkli olduğundan ve bu tavuklar bembeyaz kaldığından renklensin diye birde üstüne arsenik katıyorlar ve pembemsi oluyor bu da antibiyotik gibi tehlikeli ve bir çok ülkede yasaklanan bir olay. Oysa gerçek tavuk yağından da dolayı sarımsı kırmızımsı yani kahverengimsi olur. Bu belki bilinen tavuk eti markalarında yoktur veya vardır bilmiyorum ama böyle restoranların en kaliteli ve pahalı tavuklardan kullanması pek olası değil bence. Eti ne kadar bembeyaz gibiyse okadar iyi değil diye biliyorum hatta bazılarında but eti bile balık eti kıvamında bembeyaz oluyor onlar hiç iyi değil. Yani dışarıda tavuk yemek zaten iyi değil. Trans yağından ve msg'sine (monosodyum glutomat) filan girmiyorum bile.

İsot metrocity. Sarma beyti içindeki kebap parça parçaydı sanki tek bir şişten değilde artıktan toplama gibi yani. Genelde sarma kebaplarda buna dikkat etmek lazım. Geri götürdüm hiç oralı bile olmadılar. Lezzeti iyiydi oysa lahmacunu filan fena değil ama bu şekilde bir servis ve tavırla bir daha mümkün değil.
    |
    |

• Yarbay
    4519 Mesaj
    Mesela Bursa'da yaşayıp Baydöner veya HD Döner tarzı yerlere gitmek. WTF?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyuka -- 13 Nisan 2017; 10:3:22 >

Bursaya gezmek için gitmiştik kuzenimle. Aslında iş için gitmiştik ama birazda gezdik. Kent meydanı diye bi avm'ye girdik KFC'de bir şeyler yedik. Tezgahda duran bayanlar güler yüzlü ve hızlı servis yaptılar
    |
    |
    Ayyuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

Bursaya gezmek için gitmiştik kuzenimle. Aslında iş için gitmiştik ama birazda gezdik. Kent meydanı diye bi avm'ye girdik KFC'de bir şeyler yedik. Tezgahda duran bayanlar güler yüzlü ve hızlı servis yaptılar

Hocam geçici olarak Bursa'ya gelip de AVM'ye gidiyorsan o senin suçun biraz da. Keşke yerel lezzetlere yönelseydin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdeniz1997 -- 13 Nisan 2017; 17:29:34 >
    |
    |

2 gün kaldık hocam. Hatta civardaki otellerde kaldığımız için sadece kent meydanına gidebildik. İlk fırsatta gezeceğim. Öneriniz var mı gidebileceğimiz yerler için ?
    |
    |
    Ayyuka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

2 gün kaldık hocam. Hatta civardaki otellerde kaldığımız için sadece kent meydanına gidebildik. İlk fırsatta gezeceğim. Öneriniz var mı gidebileceğimiz yerler için ?

Tabii önerebilirim, sizi şöyle alayım https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=125114256
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

masaların yarısı boştu ve ortaya bakan müdür denen kişi bebek arabalı müşterilerin masa araları dar olduğundan sorun yaşadıklarını ve başka bir yerde yemek yememin daha doğru olacağını söyledi.

kibarca kovmuş yani. tepki göstersen, "hayır olur mu ben sizin iyiliğiniz için dedim,yanlış anlaşıldı" der.

Birde sattıkları yemek 20 liralık tavuk.lux bir mekan olsa hadi bi nebze haklılar dersin. Diyorumya adamlar görgüden, ahlaktan nasip almamış eleman çalıştıracak kadar düşüncesizlerse, arka planda- üretimde kimbilir neler dönüyordur. Bu yüzden tavuk dünyasına gitmeyin.
    Geçen çırağan laledan restaurantta bile adamlar nerdeyse kendileri yedirecekti benim bebeğe, sonuçta ne olursa olsun aileye hitap eden bir mekanda çocuklu ailelere ekstra özen gösterilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 24 Nisan 2017; 2:21:15 >
    |
    |
    pokajy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Binbaşı
    1786 Mesaj
    Hocam sen de keşke, 'masaların yarısı boş dolu değil ki bizi kaldırıyorsun' gibi bir şey söyleseydin ısrar ederse de çıkıp gitseydiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdaly -- 24 Nisan 2017; 12:4:47 >
    |
    |

Ben orda oturur hertürlü yemeği de yerdim çirkeflik yapsam

Ancak şu varki aldığı 3 kuruş maaşla insnalardan kendisini üstün gören kişilerin çalıştığı, daha satış esnasında türlü şikayetler alam bir firma kimbilir üretim esnasında neler yapıyordur

Bu yüzden bu yazdıklarımı görüp oradan yemek yemeyen 1 ekstra kişinin bile olması benim için daha doğru geliyor

|
    |
    Kontrespiyonaj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    https://youtu.be/0KVyE_BRAlA buraya gidilir ama yendikten sonra dönülürmü belirsiz

|
    |

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Fiyat / Performans konusunda Melike Döner eskiden iyiydi. Şimdi nasıl bilgin var mı.

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

Fiyat / Performans konusunda Melike Döner eskiden iyiydi. Şimdi nasıl bilgin var mı.

Son senelerde hiç uğramadım hocam, bilmiyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.