Şimdi Ara

GİDİLECEK EN GÜZEL TATİL YERLERİ FİYAT PERFORMANS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
42.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sularslan

Kurban Bayramında , bir tur şirketinin düzenlediği � Doğu Akdeniz Turuna� bir arkadaş arıyorum.Tek başına katılınca fiyat 2 katı oluyor ve maliyetli ouyor benm için. Doğu Akdeniz turu 13 kasımda Mersinden gemiyle hareket, Lazkiye, Şam, Humus, Magosa, Girne, Beyrut, Kudüs, Kahire, Pirmatile, Nil Gezisi, İskenderiye ve 1...3ünde Mersine dönüş.Bu geziyle ilgilenen arkadaşlar varsa bana mesaj yazabilirler. msn adresim: akdenizaksamlarinda@hotmail.com Bu turun tanıtıldığı linki ilgilenen arkadaşa sonra vereceğim.teşekkürler�.Not: tur ücreti herşey dahil (yeme iççme konekleme vs.) 599� dur

Tek böbrekle yaşarım diyen pm atsn arkadasa

• slm arkadaşlar...

bu yıl tatil için güney yada ege sahilleri gibi hareketli yerlerden ziyade dana sessiz ama denizi ve plajı güzel bir yerlere gitmeyi planlıyorum AMA bu konuda pek bilgi sahibi değilim... marmara sahillerini mi tavsiye edersiniz, ege yi mi? daha önce gidip beğendiğiniz yerler varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

denizi yosunsuz ve dalgasız, plajı kumu güzel, ama rusların ve almanların istila etmediği yerlerden nereyi önerirsiniz_?
  • Egenin denizi ve plajları en iyisidir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.