Şimdi Ara

GIDA MARKETİ ALIŞVERİŞLERİNİZE TOPLAMDA 150 TL WORLD PUAN 1-31 AĞUSTOS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL, toplamda 150 TL Worldpuan hediye!

Başlangıç - Bitiş Tarihi

01.08.2022 - 31.08.2022

Kampanya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Market ve internet üzerinden Yapı Kredi World Üye İşyerleri kapsamında yapılacak gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak harcamalar dahildir.

Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.

Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 200 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 200 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard'lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda 5 Eylül 2022’de yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 5 Ekim 2022'dır. Kullanılmayan puanlar 6 Ekim 2022 itibari ile geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 5 Eylül 2022’de yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 5 Ekim 2022'dır. Kullanılmayan puanlar 6 Ekim 2022 itibari ile geri alınacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum da 200e 20 + yüzde 3 mobil ödeme veriyor markette onda da ikinci ve sonraki şartı var, temassız yaparsanız da 5tl veriyor ekstra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayku-tt A kullanıcısına yanıt

Nfc ile mobil temassız yapınca bu ek 5 Tl geliyor mu acaba hocam. Ben yaptım bu ek 5 Tl sayacı çalışmadı. Dün yaptım. Bugün sayaç hala işlememiş. Teşekkürler

• Azstek kullanıcısına yanıt
    Bankamatik temassız 150/10 TL bu ay

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Bu bankamatik temassız da sayaç var mı sizde. 150 ye 10 olan. Teşekkürler

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Geçen ay ilk harcamalara sadece 15 TL verdi, yarıdan sonrakilere 15+5 verdi. Neye göre verdi anlamıyorum.

O kampanyada sayaç yok

• Sonunda sanalmarket dahil sanirim

• masterap M kullanıcısına yanıt

Bu olmazsa çöp bir kampanya olur. Ülkenin en büyük sanal market sitesini aylardır dahil etmemek nasıl bir mantıktır anlamıyorum. Üstelik alışveriş esnasında karttaki puanlar da kullanılabiliyor ama alışverişleri saymıyordu. Umarım değişmiştir.

• En iyisi garanti 250 ye 20 veriyor (2x250 yaparsanız) ilk işlemde boşa gitmemiş oluyor çünkü ikinci işleme 20+20 garanti pay den 40 bonus veriyor oda 500/40 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 4 Ağustos 2022; 14:6:9 >

Geçen ay QR ile yaptığımda anında yansımıştı. NFC ile denemedim.

Bende bugün NFC ile mobil ödeme yaptım. Normal market kampanyası işledi. Bu kampanya işlemedi. Kafası karışık yapı kredinin.

• gabriel+ kullanıcısına yanıt

Geçen ay sorunsuz çalışmıştı, ben de bugün ikici nefc harcama mı yaptım, market saydı, diğerinde sayaç işlemedi

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt

Garanti toplamda 2500 harcamaya 100 TL veriyor.

Yapı Kredi en kötü 2200 e 150, iki kampanya birleşirse 2200 e 200 veriyor

• exqwerex E kullanıcısına yanıt
    Böyle durumlar soğutuyor kampanyadan puan yatmazsa kayıt aç uğraş dur yorucu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabriel+ -- 7 Ağustos 2022; 1:2:19 >
  • Ayku-tt A kullanıcısına yanıt

worldpay ile qr odemesı yaparken hangi kartı seciyor hocam?

qr'a kredi kartını tanımlamak istiyorum ama ayarı bulamadım

• exqwerex E kullanıcısına yanıt

Yukarıda açıkladım hala 2500/100 diyorsunuz, lütfen uygulamaya girip bir okuyun, 2500/200 veriyor üstte de dediğim gibi 100 bonusta garanti pay ile yapıldığı için veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 4 Ağustos 2022; 20:5:36 >
  • gabriel+ kullanıcısına yanıt

Bu durumu müşteri temsilcisi ne sordum. Normal de olması lazım dedi. Sistemsel hata olabilir dedi. Eğer puan yatmaz ise kayıt açın yardımcı oluruz dedi. Şu anda kampanya devam ettiği için müdahale edemiyoruz dedi. Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.