Şimdi Ara

Gıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No Sırası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar Saygılar Gıcır Gıcır tertemiz bir şekilde yıllardan beri muhafaza ettiğimiz 10000 bin türk lirası seri nosu tutanlar sıra ile resimlerde görünüyor ilk gün gibi duruyor asla katlanma veya kırılma söz konusu değil düz şekilde korunmuştur.Toplamda 10 adet vardır Yani 100000 bin türk lirası toplamda..Antika Olarak veya hobi olarak satılan veya alınan ürün olduğundan zevke hitap olup fiyat bunedir diyen arkadaşlarımıza saygı duyuyorum ütü ile üstünden geçilmiş gibi yeni baskıdan çıkmış ve en az 35 senelik bir zamandan sonra banada saygı duymanızı isterim. Seri no ile bu şekilde çok nadir bu temizlikte bulmak zordur ama zaten bilenler ne demek istediğimi anlamıştır son olarak elbette eleştiri ve tavsiyelere açığım ama saygı çevresinde olsun Samsun bafra elden teslim edebilirim.. FİYAT 5000 TL..

Gıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No SırasıGıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No SırasıGıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No SırasıGıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No SırasıGıcır Gıcır 10000 Türk Lirası Seri No Sırası

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam bende de var bu tür paralar.
    Bu kadar değerli mi 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Confather

Hocam bende de var bu tür paralar.
    Bu kadar değerli mi 😁
    Zamanına temizliğine yıpranma gibi sorunlar yoksa seri no filan eski para her zaman değerlidir diyemem ama bendeki bu şekilde sanırım başka benzeri yok zaten bu işle uğraşanlardan telefon aldım konuştum bazıları ciddi ciddi ilgilendiklerini söylediler bende şaşırdım ama tamamen araştırmadan elinizde ne olduğunu bilmeden yorum yazamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osidimenia -- 23 Nisan 2020; 11:49:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.