Şimdi Ara

gıcıklık paraylamı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abıcım ne kadar kosper warsa gıant golem cekerek yatırıyordum ne kadar duper warsa adını 7 cıhana duyuruyordum ama bunlar pek ıse yaramıo.gecen savasta yıne kosperlerıyatırrken bı baktım ustten yazı gecıo savasa bılmem kac dk war sole bı lunara ugradım badim ve kankim giantla sole bı daldık muhabbete bak herkes kacın kacınn ama savas zamanı herkes orada lag almıs basını goturuo adamlar sadece u were kılled by gıant yazıo . baktım buda zevk wermes oldu el moradın arkasındakı daglardan bır gıant golem cekmısım townun ıcıne sızlere senlık savasta charı bırakıpta yatan ne kadar kısı warsa mefta yarın savas war yıne senlik war xigenon halkına duyurulur. ben seytanım

• quote:

Orjinalden alıntı: golemmcekemmiabii

abıcım ne kadar kosper warsa gıant golem cekerek yatırıyordum ne kadar duper warsa adını 7 cıhana duyuruyordum ama bunlar pek ıse yaramıo.gecen savasta yıne kosperlerıyatırrken bı baktım ustten yazı gecıo savasa bılmem kac dk war sole bı lunara ugradım badim ve kankim giantla sole bı daldık muhabbete bak herkes kacın kacınn ama savas zamanı herkes orada lag almıs basını goturuo adamlar sadece u were kılled by gıant yazıo . baktım buda zevk wermes oldu el moradın arkasındakı daglardan bır gıant golem cekmısım townun ıcıne sızlere senlık savasta charı bırakıpta yatan ne kadar kısı warsa mefta yarın savas war yıne senlik war xigenon halkına duyurulur. ben seytanım

şu dağlardan el morada nasıl giriyorsun yolu tarif edermisin

• bak kardesım ıler mastodonmu ne war yesıl yaratıklar ordan yukarı dogru wadı gıbı yer war onun yan tarafından cıkıcaksın harıtanın sonu gelık o kenardan gıtmek ıstedıgın tarafa gıdıceksın cok kolay ama once alısman lasım ben ısın piri oldum artık golemden kacmak kolay degıl bılıosun
  • birader isim wersene bende anti kosperim cok tw cekerek. kosper yatırdım x de:=bide 4 taş a kaldırıyom. kalkıyo gene başlıyo gene 4 taşş böle 7 kere ölüp ölüp diriliyo sonunda da:D taş kalmıyoo..Xıgennonda isen buluşak:
  • şiştttttttttttttt ordamısın:
  • sallamak bedava
    quote:

abıcım ne kadar kosper warsa gıant golem cekerek yatırıyordum ne kadar duper warsa adını 7 cıhana duyuruyordum ama bunlar pek ıse yaramıo.gecen savasta yıne kosperlerıyatırrken bı baktım ustten yazı gecıo savasa bılmem kac dk war sole bı lunara ugradım badim ve kankim giantla sole bı daldık muhabbete bak herkes kacın kacınn ama savas zamanı herkes orada lag almıs basını goturuo adamlar sadece u were kılled by gıant yazıo . baktım buda zevk wermes oldu el moradın arkasındakı daglardan bır gıant golem cekmısım townun ıcıne sızlere senlık savasta charı bırakıpta yatan ne kadar kısı warsa mefta yarın savas war yıne senlik war xigenon halkına duyurulur. ben seytanım

• hangı server kardesım
    xgenonsa gel beraber cekelım yoksa dıger serverse 32 lwl bı asas wer nasıl cektıgmı gosterem sana sallamakmıs ısımım yazıo golemcekemmiabi adamın 1 mısyonu war gormuomusun xıgenonda olanlar cok aglıyo
  • bende tw cekmistim 3 koxper tw yide kesmislerdi
  • arkadaslar bı dıngo tam bı adi benim charımı heckledi lordlorien ni su anda oyunda her turlu pisligi yapıo ben gozumle goruom bunun adını yerini bulana +7mırage wericem yada +7 baska bı ıetm yerkı sunun topuguna bı kursun sıkım not trade heckle hackledı beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_lorien

arkadaslar bı dıngo tam bı adi benim charımı heckledi lordlorien ni su anda oyunda her turlu pisligi yapıo ben gozumle goruom bunun adını yerini bulana +7mırage wericem yada +7 baska bı ıetm yerkı sunun topuguna bı kursun sıkım not trade heckle hackledı beni

• bu arada 2 gün önceydi sanırım,gm oyundayken,koxper olup olmadığını bilmiyorum,ama bi eleman sadece oyuncuların ürerine monster çektiği için bannlandı.bunu yazan yazıda okudum ve şeşırdım.biz de party nin olduğu yere koxper gelirse üzerine troll warrior falan çekiyoruz.ama bann olayı olunca tırstım açıkçası.gm görmediği zaman koxper ın üzerine monster çekmek iyi bi şey
  • Yok ya yakışmaz ne olursa olsun, ben herzaman karsiyim bu tür davranışlara.. yapmayın yani bi oyun icin ne siz üzülün nede karşınızdaki üzülsün.
  • sende kosp çusun heralde kendini kurtarmaya çalışıyosun.
    arkdaşım sen iyi yapıyosun KO nun yapamadığını sen yapıyosun tebrikler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Commander41©

sallamak bedava
    quote:

salladigini nerden biliyorsun. Ben de koxperlere TW veya golem çekiyorum yatırıyorum. Adam afksa bitti işte.

• Bir koxperın kaybettiği experience ona dokunmaz ki ..Zaten oyunda emek harcamıyor , bırakıyor charı çekip gidiyor ..%5 eksik kalsın ne olacak diyorlar kendilerine ..Şahsen çoğu koxperdan biliyorum %5 almak onlar için sorun değil ..1 saat daha dışarda gezerler olur biter..

Ben asla kimseye ölmesi ya da başka bir amaçla bir şey çekmedim ..Sadece priestım olduğu zamanlar restore atardım ( koxpun delirip 10sn içinde bissürü pot tüketmesini sağlardı.. ) .Çünkü onlara bir şey ifade etmeyeceğini bilirdim ..Bir koxper ölmekten koxpu bırakmaz ..
  • ne kosperı kardesım 1 asas al 32 lwl yap zehırlı ok acılsın yeter senı 10 km kovalıyo kosp kullancak olsam ne cekmekle urasayım gıderım kasarım :)
  • quote:

Aferrin.

• quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

bende tw cekmistim 3 koxper tw yide kesmislerdi

her koxpcu bir değildir
  • İçim acıdı. Okuyunca o gün yaptıklarım aklıma geldi. orjinal hesabımla foruma post atmaya çekindim. Bu sahte hesabı açmıştım. O lunar savaşında arkadaş 500 kişiden fazla insan kaldrmıştı. Golemçekemmiabi nicki ile çok ah aldım oyunda. Koxperlar umrumda değilde. Normal userlar lunara bırakıp gittiklerinde az ahlarını almadım hani :( 12 sene olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.