Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diciotto

Adamlar uygun fiyata hizmet sunuyorlar isteyen kullanır isteyen kullanmaz. Şirket ile dalga geçmeyi ancak çocuklar yapar. Görüldüğü gibi konu kreş gibi olmuş.
    İşleri güçleri boş yapmak. Emeklemesi bile engellenen(bilerek) bir oluşumdan koşmasını bekliyorlar. Adamlar bir şeyler yapmaya çalışıyor, bunlarda gelmiş algı kasıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam arkadaslar olabilir, aksakliktaa olabilir yogunlukta olabilir normal bunlar. turk telekom bir iss acabilmen icin en az 1 milyon tl sermaye istiyor... Hani basit degil bu isler. herkes istiyor bugün basvurayim yarin hallolsun... Her sirkette oldu bunlar. Daha yeni bir iss biraz sabredelim, sabretmek istemeyende zaten istedigi yere gitmekte özgür. Kimseyi silah zoru ile havuzlarina katmiyorlar. Bu sekilde sirketler acilacak ki ortada bir rekabet olsun. Rekabet olacak ki biz de daha ucuza daha iyi hizmet alalim. Diger sirketler olmazsa saye alt yapisina nasil gecilebilir ki? Tek elden kurtulmamizin tek yolu farkli sirketlere firsat vermekten gecer.
  • Bekliyorum acelem yok buradaki firma çalışanı hem bu başlıkta hem de özel mesajdan bana çok yardımcı oldu Telekom ve Türknet mhlerinin üç maymunu oynadığı anlarda bile GIBIRnet yetkilisi çözüm üretti mantıklı açıklamalar yaptı. Artık ne zaman hazır olursa o zaman geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 27 Temmuz 2020; 3:18:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 temmuzda internetim bağlandı ,16 mb lik paketi kullanıyorum ,memnunum ,şuana kadar problem yaşamadım ,upload hızım yetersiz kalıyor sadece(1mbps) ,oyun yayınları açmak istiyorum deneme yayını yaptım ,pingten dolayı yayın olmuyor bu pakette(çözüm önerilerine açığım:)).Günlük kullanım için ,online oyunlar için,youtube da hd kalitede video izlemek ,twitch de 720p60 yayın izlemek ve indirme yapmak için aşırı yeterli bi paket.
  • whatsapp'tan konuştuğum yetkili bugün ya da yarın izmir için kurulumun başlayacağını belirtti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim3

whatsapp'tan konuştuğum yetkili bugün ya da yarın izmir için kurulumun başlayacağını belirtti.
    İzmir için beklemedeyiz kısa zamanda sorunsuz bir şekilde kullanırız umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rigobert_42

Altyapı sorgulaması yaptık. Altyapım var. Bana diyorki biz Telekom altyapısı kullanıyoruz. Zaten benim altyapı da Telekom altyapısı. Bilmiyorum belki de watsappa bakan tecrübesiz bir arkadaş. Ama imzalı formları attım. Bir gün önce altyapı var bir gün sonra yok. Ne iş anlamadım.

Alıntıları Göster
    Bugün 3 kez aradılar. Sorunu çözdüler. Yardımcı oldular. Yoğunluk olduğu için karışıklık olmuş. Teşekkür ederim gıbırnet.

• Kimlik fotokopisi mi gönderiliyor. Aslının resmimi nasıl yaptınız arkadaşlar

• nexon88 N kullanıcısına yanıt
    Ben hem fotokopi resmini gönderdim, hemde aslının resmini çekip gönderdim.

22 Temmuz da mail atmıştım bugün sabah geçiş sağlanmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SerÇel kullanıcısına yanıt
    Kimlik bilgilerini vermek zorundayız başımız ağrımasın sonra

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    merhaba şimdi abone olmak istiyorum donanımhaber üye kampanyasıyla gpon-fiber bağlatıcam yeni abonelikte hangi evraklar isteniyor.İletişim için sitedenmi yoksa whatsapp numarasındanmı işleri yürüteceğiz.Bende whatsapp numaranız yok.
  • 05494272010 mh@gibir.net.tr
  • Sacrosanct- kullanıcısına yanıt
    Teslim edildi

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• Merhabalar,

gerekli adımlarıhttps://gibir.net.tr/blog/nasil-gibirnet-li-olunur linkinden takip edebilirsiniz :)

iyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar,

gerekli adımlarıhttps://gibir.net.tr/blog/nasil-gibirnet-li-olunur linkinden takip edebilirsiniz :)

iyi günler dileriz.
    hocam insanlar sunun bilgisini istiyor. mng kargo ile karsi ödemelimi yollayacaklar yoksa bir kodunuz varmi. sikinti bu...
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Salı günü mail ile gönderdim belgeleri henüz bağlantı için kapımızı çalan olmadı. (Ankara/Mamak)
  • yavuzdeger Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

MNG Kargo ile karşı ödemeli yollarken GIBIRNET'e gönderilmesi gerekiyor demeleri yeterli olacaktır.

iyi günler dileriz.
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özelden isminizi veya telefon numaranızı alabilir miyiz ?

iyi günler dileriz.
  • Arkadaşlar ;
    Cumartesi günü başvurumu yaptım.26/07/2020 tarihi itibariyle TurkTelekom ekipleri adıma port bağlantısını apartman girişinde yapmışlar.Bugün öğle saatlerinde GIBIRNET teknik ekibi gelip kurulumları yaptı.Aynı anda internetimde aktif hale getirildi.
    Şuan hala kablonet 25mb'e kadar olan paketini kullanmaktayım.Modemleri yan yana koyduk. GIBIRNET'in göndermiş olduğu Zyxel VMG1312-T20B marka modelin çekim kapasitesi kablonetin Netmaster İnfinity 401 Docsis 3.0 modeminden 3 kat daha iyi kapsama alanının olduğunu gördüm.25mb'lik üyeliğin evin(180m2) arka odalarında yerlerde sürünen çekim gücü GIBIRNET ile %84 gibi bir kapsama alanına ulaştı.
    Bu kadar hızlı ve sorunsuz kurulum için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.