Şimdi Ara

GIBIRNET [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BaRon0606 , tcreis Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
5.382
Cevap
99
Favori
305.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 685
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 99
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (839 mesaj) Toygar87 (127 mesaj) _EUA_ (116 mesaj) Gökkubbe (88 mesaj) yavuzdeger (88 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3384 mesaj) Mobil (1073 mesaj) Mini (211 mesaj) Uygulama (714 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    192 Mesaj

Benim de aynı durum.

Edit: teslimat gerçekleştirildi ( alıcı ödemeli )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 27 Temmuz 2020; 13:56:43 >
    |
    |
    PASHA2ADE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    105 Mesaj
    gıbırnete turknet yapadan churn olmuyor diye iptal dilekçesi de yollamıştım onu iptal etmeye çalışıcam şimdi, kaldık ortada arkadaş
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sacrosanct-

Benim de aynı durum.

kurumsallıktan uzak bir firma.. madem ödemeyeceksiniz söyleyin ona göre karar verelim böyle rezalet olur mu ya
    |
    |

• Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Benim de aynı durum.

tamamen aynı durumumuz dostum geçmiş olsun bi soğuk su içelim en iyisi

• Teğmen
    192 Mesaj

Mail de sorunlu, belgeleri maille gönderin dediler gönderdim,
    Islak imzalı halini de maille istiyorlar, onu da hallediyim dedim ama ıslak imzalı halinin pdf uzantılısını istiyorlar, pdf'e nasıl çevireceğimi soruyorum belge ekle deniliyor :D kimlik de gönderdim tekrar gönder diyor. Millenicom, turknet, netspeed, netgalaksi kullandım direkt başlatıldı aboneliklerim, gibirnet oyalıyor vazgeçecek gibiyim firmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 26 Temmuz 2020; 14:25:6 >
    |
    |
    PASHA2ADE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    quote:

Benim de aynı durum.

Hocam orada kısa sürede bir firma ile anlaşma sağlanacak demiş firma yetkilisi? Siz yanlış anlamışsınız sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    115 Mesaj

Mesajın devamındaki ifade sanki herhangi bir kargo firmasıyla göndereceksiniz gibi anlaşılıyor burada. O yüzden tam olarak doğru düzgün ifade etmeleri de önemli bu bakımdan.
    |
    |
    Sniper Shepard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    105 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sniper Shepard

Hocam orada kısa sürede bir firma ile anlaşma sağlanacak demiş firma yetkilisi? Siz yanlış anlamışsınız sanırım.

Alıntıları Göster
    aynen kanka sensin
    |
    |

• Teğmen
    162 Mesaj
    Şuan firma müşteri almamak için elinden geleni yapıyor. Benim geçiş işlemimi yapmadılar. Neden olarakta millenicom 3 ay kalmam gerekiyormuş. Sanki taahhütlü kullanıyoz :) Bunu özellikle millenicom sordum. Öyle bir kısıtlama yok dediler.

Açıkcası şuan bu durumda böyle davranıyolarsa kullanıcı yoğunlaştıkça turknet vb. gibi olucaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydemir95 -- 26 Temmuz 2020; 15:56:39 >
  • Yüzbaşı
    914 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: regular6

Mesajın devamındaki ifade sanki herhangi bir kargo firmasıyla göndereceksiniz gibi anlaşılıyor burada. O yüzden tam olarak doğru düzgün ifade etmeleri de önemli bu bakımdan.
    Valla hocam karşı ödeme işini sormak gelmedi aklıma bende kendim yolladım zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PASHA2ADE

gıbırnete turknet yapadan churn olmuyor diye iptal dilekçesi de yollamıştım onu iptal etmeye çalışıcam şimdi, kaldık ortada arkadaş
    sizi kac sefer uyardik kardesim yine ayni hataya düstünüz. önce gibirnet internetinizi sifirdan actirin ondan sonra yapa alt yapisi olan turknet i iptal ettirin dedik. keske öyle yapsaydiniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Forumdan duyduğum kadarıyla taahhüt olmasa bile internet firmasını değiştirmek için belli bir süre mesela 3 ay kadar beklemek gerekiyormuş. İptal ettirmek/değiştirmek farklı şeyler olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ydemir95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1218 Mesaj
    ben 13-14 temmuz gibi yolladım evraklar geri dönmedi. Numarayı da kaybettim kontrol için şimdiye kadar geri dönerdi herhalde.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Eveet. Daha işin başında organizasyon problemleri. Kargo ile anlaşma yapmak, yoğun olan talebi karşılamak için personel çalıştırmak (MH) bugün için değil birkaç ay ya da yıl sonrası talebi için altyapıyı oluşturmak. Hepsinin ötesinde insanları oyalamak ya da farklı gerekçeler sunmak yerine kurulum sürecindeyiz, bir süre abone alımı yapamıyoruz ya da işlem süreci x süre uzayacak gibi açıklamalar yapmak sanırım bana daha mantıklı geliyor. Hoşgelemeden güle güle gıbırnet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    174 Mesaj
    Gecisisim ne durumda diye aradım aktarıyorum yetkili kişiye dedi ve yüzüme kapattı

• Yüzbaşı
    865 Mesaj

Merhabalar santral kaynaklı bir sorun olmuş olabilir özelden numaranızı alabilir miyiz?

İyi günler dileriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BaRon0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Bende mail yolluyali kaç gün oldu sayamadim artik su saatten sonra donselerde istemiyorum artık netspeed bunlara bin basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParTaa -- 26 Temmuz 2020; 21:26:47 >
    |
    |
  • Teğmen
    212 Mesaj
    arkadaşlar öyle demeyin. GIBIR holding çok iyidir

GIBIR temizlik
    GIBIR robotiks
    GIBIR ekmeks

grup şirketlerinden bazılarıdır.
    |
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    başlamadan bitmiş bunlar
    |
    |
  • Yarbay
    4085 Mesaj
    Adamlar uygun fiyata hizmet sunuyorlar isteyen kullanır isteyen kullanmaz. Şirket ile dalga geçmeyi ancak çocuklar yapar. Görüldüğü gibi konu kreş gibi olmuş.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.