Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen sene ilk 500Mbps hizmeti alan kişilerden biriydim fiyatlar düşünce de gigavip tarifesine geçtim Kocaeliden şöyle değerler görüyorum statik ip kullandığım için karalama gereği duydum

Ben tavsiye ederim oyun oynuyorsan pingden yana da pişman etmez bakma şikayetlere heryerde kesinti oluyor tek buraya özel değil

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Sina_m S kullanıcısına yanıt

Hattı yenilediler ve sorun çözüldü. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabitin gölgesinde pek bir anlam ifade etmez ama ben de şöyle bir test bırakayım GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • HarliQuinn kullanıcısına yanıt

Özellikle merak ettiğin (pingler vs.) bir şey varsa yardımcı olabilirim :)

• Anladım benim altyapı fiber diye geçiyor ama altyapı sorguda vdsl2 yazıyor acaba ben de böyle hızlar alabilirmiyim

• frudotz kullanıcısına yanıt

Rocket League, Gta 5 ve Csgo çok oynuyorum onların pinglerini paylaşabilirsen memnun olurum

• HarliQuinn kullanıcısına yanıt

Maalesef altyapın fiber değil, altyapı sorgu sayfasında VDSL2'den sonra kaç Mbps yazıyorsa o kadar alabilirsin.

İstanbul VDSL için Rocket League ve CS:GO (Valve Viyana) sunucularının ping testlerini de şöyle paylaşayım;

İstanbul'a olan pingini bu değerlerle toplayarak ortalama pingini hesaplayabilirsin.

İstanbul'a olan pingini görmek için şu sayfadan altyapı türü VDSL, oyun/website POP Noktası seçebilirsin.

GTA 5 Online, P2P çalıştığı için bir sunucusu yok alacağın pingler birlikte oynadığın kişilerin yaşadığı bölgelere göre değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frudotz -- 23 Eylül 2022; 15:2:10 >

• Son günlerde nedense sürekli kopmalar yaşamaya başladım. Hem Wifi hem kablolu internetimde kopmalar meydana geliyor. Arıza kaydı oluşturdum. Umarım çözerler.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

Akşamdan bu yana da bağlantı kesildi. Destek kaydı oluşturdum. Bakalım ne zaman çözülecek.

• sata90 S kullanıcısına yanıt

Şehir neresi hocam?

• 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt

bende nisandan beri netspeed kullanıyorum.bir sıkıntı gözükmüyor.sadece fiyatlar yükseldiği için daha uygun olana geçmeyi düşünüyorum

• Değerli görevli arkadaş..
    Günlerdir internette sorun var.. İnternet sürekli gidiyor modemi açıp kapamayınca maalesef internet gelmiyor.. (modem bütün ışıkları yanıyor ama internet yok)
    Arıza kaydı açıyorum bir kaç saat sonra internetiniz 3-4 saattir bağlı diye cevap geliyor.. Birde burdan söyleyim de kontrol edin lütfen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tolga68 kullanıcısına yanıt

Merhabalar Tolga,

Müşteri bilgilerini özel mesaj yoluyla iletebilir misin?

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

Yeni aboneliklerde kurulum 7 iş günü içinde gerçekleşiyor demişsiniz, peki 7 iş gününde kurulum gerçekleşmezse ne oluyor?

• d4rkness kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Toplam başvurulardan en fazla yüzde 1 lik bir oranda SLA süresi aşılmış oluyor.

SLA olarak belirttiğim ifade iş emrinin sonuçlandırma süresi olmaktadır.

Yeni kurulum için 7 gün olmaktadır bu süre.

7 günü aşan kurulumlardan bölge ekiplerinizden kurulumun tamamlanmadığını bildiride bulunup bölgeden bilgi alınmaktadır. Gelen bilgi çağrı merkezinden tarafınıza paylaşılmaktadır.

• tolga68 kullanıcısına yanıt

Aynı sıkıntıları yaşıyorum dostum akşam sürekli gel git gel git modemde tüm ışıklar yanıyor ama internet gidiyor restlemeden gelmiyor vs.. Ne yapacağız böyle? Benim destek kaydıma dönüş bile olmadı internetiniz var diye..

• VolkanDrkn kullanıcısına yanıt

Merhabalar VolkanDrkn,

Abone bilgilerinizi özel mesaj yoluyla iletim sağlarsanız destek kaydınızı kontrol edebilirim.

• Benim de operatörüme taahhütüm bitmek üzereydi.8 yıldır değiştirmedim ama bu sefer 25 Mbps için 160₺ istedikleri için bırakacağım. Ciddi ciddi GıbırNet'e geçmeyi düşünüyordum. Son iki sayfayı okuyunca tereddüte düştüm.

Herkes mi şikayetçi, bölgesel mi genel mi, memnun olan hiç mi yok arkadaşlar?

Hiç düşünme, başka operatör ara mı dersiniz?

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

PM'den ilettim cep numaramı. Umarım ilgilenirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.