Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iyi forumlar hocam.

• GeForce Now vs. kullanınca direk buraya geliyor. İnternetimden saatlik 15gb yiyor.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • besiktasjk87 kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Sabit ip ücretimiz aylık tarifenize ek 20 TL olmaktadır.

• merhaba fiyat artışı yapacak mısınız? Mayıs 22 tarihine kadar aynı kalacağını biliyordum. değişiklik olması durumunda yeni fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SonySelim S kullanıcısına yanıt

hiç bir iss söylemez çoğu turknetin fiyatına yaklaşıcak çünkü gecen azalır diye taktik.

120-140 tl arası brişey olcağı kesin gibi birşey çoğunun.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam ama mecbur fiyatlarını söylemek zorundalar. Kendi müşterileri için olmasa bile gelebilecek müşterilere söyleyecekler.

• XyByDy X kullanıcısına yanıt

ISS tarafından verilen modem/routerı kullanmayın. Kendi,üzerinde ISS logosu olmayan aygıtlarınızı kullanın.

Kullanımınız çok olduğu için incelemeye düşmüşsünüzdür, sonrada LAN/WIFI da çok cihaz varsa paylaşıyor diye iptal etmiş olabilirler benim düşünceme göre.

Şahsen evimde bir ton akıllı elektronik aygıt var ve internete bağlılar.

İnternet servis sağlayıcıları, evinizde fiber varsa fiberi sonlandırmak(ont),dsl varsa hat tahsisi yapmak zorundadır, modemlerini/routerlarini kullanmak zorunda değilsiniz.

Hepsini geçtim, ISS lerin LAN ağını izleyebilmeleri büyük saçmalık, aynı zamanda gizlilik ihlali! İnternete çıkmadığım yerel ağdan sanane? İstersem yerel ağıma 1000 tane cihaz dahil(hepside benim veya aynı hane içinde) ederim, kimseyle paylaşmadığım sürece bu durum seni bağlamaz. ISS logolu cihazlar kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 8 Mayıs 2022; 21:23:38 >
  • SonySelim S kullanıcısına yanıt

Merhabalar

Haziran ayı itibariyle fiyatlarımız güncellenecektir.

İyi günler dilerim.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Güncelleme oranı nedir?? Öğrenebilir miyiz..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Seto-Kaiba kullanıcısına yanıt

ISS'in verdiği modemi direkt olarak kendi routerıma bağladım ve tüm ağ dağıtımını router üzerinden sağlıyorum aslında. O yüzden takip ediliyor mu bilemiyorum açıkçası. Ama her ne olursa olsun benim routerımın 10 katından fazla bandwidth ölçen saçma sapan bir altyapıya sahip bir şirket olduklarını da bu sayede öğrenmiş oldum. Referanslarımın da birçoğunu başka şirketlere taşıttırdım zaten.

• XyByDy X kullanıcısına yanıt

NAT kurmazsanız görür hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 10 Mayıs 2022; 15:1:26 >
  • Pppoe sorunu yaşayan var mı ?
    17:06:47Kategori: WAN
    PPPoE connection could not be established.Login failed. (R001)
    17:06:45Kategori: WAN
    Timeout during PPP initialization. (PAP) (R023)

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Şu an bende de internet yok.

• Bende de yok internet istanbul avrupa edit yeni geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 10 Mayıs 2022; 17:34:7 >
  • 17.00 de gitti benim de. İstanbul Anadolu. Şimdi geldi.

• Benzer saatler de Ankara Altındağ da da gitti. Tam görüşmenin ortasında rezil olduk. Dün de 22-23 sularında gitmişti bir kaç dakikalığına . Tekrarlarsa vedalaşacağız mecbur.

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Bende de son birkaç haftadır, bağlantı var gibi görünüyor ama internet olmuyor.

Modemin fişini çekip takmak gerekiyor, sonrasında düzeliyor.

Müşteri hizmetlerini bağlantı yokken aradığımda aldığım cevap;

Modeminiz resetlenmiş, şifrelerinizi tekrar girerseniz bağlantınız sağlanır oldu.

• Gıbırnete çok teşekkür ederim. Konyadayım alt yapı ile ilgili sorunum vardı, onların ilgisi olmamasına rağmen Telekoma yol yordam öğreterek hallettirdiler benim işimi :)

Saha ekibine özellikle teşekkür ediyorum, bu mesajı görüyorlarsa Konyadaki orman bahçeli evin sahibi ben. Muhabbetleride ilgileride çok iyiydi. Yaza doğru arıza kaydı bırakacağım bahçemden meyve sebze ikram etmek için GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

Bu adamları üzmeyin arkadaşlar, uzun zamandır böyle hizmet görmemiştim.Telekomun suçu olduğu halde, GIBIRNET'in sorumluluğu olmadığı durumda bile hallettiler. GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

• Son 2 saattir internet ilk kullanılmaya başlandığında hız ne idi uygulamalı olarak yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 16 Mayıs 2022; 22:45:17 >
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Sitedeki fiyatlar haziran zammı yansıtılmamış fiyatlar mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.