Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bursada oturuyorum türknetten gibirnete geçiş için formları bugün kargoladımn vdsl2 63 mbps hız gözüküyor. Ping değerleri nasıl valorant lol gibi oyunlarda test eden oldu mu? Bursada olduğum için sıkıntı yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

Gıbır da bağlantı ücreti yok bilginiz olsun.

• tamamdır teşekkürler.

gıbır ve tbtnet arasında gidip geliyorum. gıbır daha kaliteli ve destek hizmetleri daha iyi duruyor sanki. 10 liraya fazlaya değer sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eroll

Bugün Gıbırnet ile yazıştım,hattımın desteklediği 75mbps,onlar beni 100mbps lik pakete dahil ettiler 90 lira 6 Ay olacak evrakları gönderdim bakalım nasıl çıkacaklar..? Turknetten geçtim..2-48 saat arası hattınız faal olacak geçişte kesinti yaşamayacaksınız dedi,umarım öyle olur..

Aynen 48 saat geçmeden modemin ışıkları söndü kırmızı yandı.İşlem tamamlandı ve yeni pppoe değerleri sms ile geldi,girdim hızı kablolu olarak ölçtüm sonuç tam 75 mbps idi...Online işlem şifrenizi de gönderiyoruz dediler...sağolsunlar 100 mbps paketteyim eğer alt yapım da düzelirse,o hıza çıkabiliriz ama bu hız da yeterli bana...Teşekkürler Gıbırnet..

• Yaklaşık 3 saat sonra hesabım etkinleşti.

Turknet'in zam yapması ile şuan 6 ay eski tarifeme göre 15₺ yeni tarifeme göre 25₺ daha az ödeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kampanyadan yararlandım 100 mbit hız olarak ancak modem desteklemiyormuş hızım 30-40 ı geçmiyor.Müşteri temsilcisi

100 mbit hız için 5 ghz modem gerekiyor dedi.Vdsl mi vdsl2 modemmi sorunsuz uygun fiyatlı modem tavsiyesi var mı?

• İzmirde yaklaşık 3 aydır Gıbırnet kullanıyorum.
    Turktelekom a göre

Eksiler:

xbox sunucularındaki pingim 55ten 70 e çıktı.
    Sadece bir cihaz ve kabloyla bağlanıyorum bazen yüzde 1 paket kaybı oluyor.
    Nat open için 10 tl karşılığında statik ip almak zorunda kaldım. Tt de direkt dns değiştirilince open oluyordu.

Artılar: kurulum aktivasyon ve taahhüt yok.
    Ücret: 30 tl dhaa uygun.

Oyun için Düşük ping gerektiğinden şansımı diğer isslerde deneyeceğim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Yeni kampanyadan yararlandım 100 mbit hız olarak ancak modem desteklemiyormuş hızım 30-40 ı geçmiyor.Müşteri temsilcisi

100 mbit hız için 5 ghz modem gerekiyor dedi.Vdsl mi vdsl2 modemmi sorunsuz uygun fiyatlı modem tavsiyesi var mı?

Aynı zamanda cihazlarınında 5 ghz wifi desteklemesi gerek. Sadece modemle olmuyor.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

selamlar, firmanızın sağladığı interneti yoğun zamanlarda bile 35 mbit kullanabiliyordum fakat sizin firmanızdan internetimi taşıdığım TBT net de durum böyle olmadı... tekrar sizin firmanızdan internet almaya çalışsam bu seferde bu tbt net yetkilileri iptal verirler diye yanaşmıyorum acaba böyle bir başvuruda bulunsam yardımcı olabilir misiniz hiç memnun kalmadım diğer firmadan

• Geçtiğime bin pişman oldum öğlen 15:00'da geçiş tamamlandı(net gitti), 17:20'de kullanıcı adı şifresini yolladılar(net geldi). Hızım eski hızımdaydı müşteri hizmetlerine yazdım hızım eski hız diye, kontrol ediyoruz dediler vdsl'e döndürdüler net gitti( burada benim hatam var modemi vdsl destekliyor sanıyordum desteklemiyormuş jeton sonradan düştü). Müşteri hizmetlerine yazdım hattı adsl'e döndürün modem alana kadar diye, adsl'e döndürmek uzun sürebiliyormuş arıza kaydı açacaklarmış bilmemne şu saat oldu hala net yok geçiş yapamıyorlar. Modem konusunda hatam olsada adsl'e döndüremiyorlar neti komik bi' durum.

• GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Temmuzda GibirNet geçeceğim. Bu alt yapıya göre ne ücret ödeyeceğim? Hızı 35Mbit e cikarabilinir mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tidus-Sama T kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz yaşamış olduğunuz sorun için adsl ve vdsl geçişlerinde yerleşik operatör tarafından kaynaklanan tanım hatası sebebiyle sinyaliniz gitmiştir. Bu genelde eski tip saha dolaplarında çokca sık yaşanmaktadır. Bu konu hakkında yerleşik operatöre ilgili arıza kaydı açılmış olup sorununuz giderileceğinin bilgisini tarafınıza paylaşmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz incelemiş olduğumuz ekran görüntüsünün içeriğinde boş portunuz olmadığınız gözlemlenmiştir. Mevcut portunuz vdsl2 ise Bu sorgu ekranını baz almayarak modem arayüzünden gerçek kapasite hızınızı teyit ederek 16 mbit 35 ve 100 mbit olarak paket seçiminizi sağlayabilirsiniz. Eğer 30 hazirana kadar abone olmanız durumunda 6 ay fiyat sabit garantisi verdiğimizi bilginize sunarız.

30 Haziran sonrası fiyatlarmız ;

16 Mbit için : 60 TL den > 75 TL

35 Mbit için : 70 TL den > 80 TL

100 Mbit için 85 TL den > 90 TL

İyi günler dileriz.

• Ben abonelik başvurusu yaptım geçen hafta. Bu hafta inşallah gelirler kuruluma. WhatsApp dan gerekli evrakları gönderdim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba birşey soracağım abonelik belgelerini wpden gönderdikten sonra kaç iş günü içerisinde telekom ekipleri geliyor

• China ama Çinli olmayan C kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz evraklarınız bize ulaştıktan hemen sonra sesli onayınızın ardından eğer sıfır kurulum ise 7 iş günü içerisinde tarafınız yerleşik operatör saha ekipleri tarafından bağlantınız sağlanmaktadır. Ancak geçiş işlemi sağlayacaksınız. 2 iş günüdür. bu süre zarfında portunuza ve tesisatınıza herhangi müdahale olmadan sadece sistemsel geçiş olduğu için eski operatör tarafından verilen kullanıcı adınız ve şifreniz iptal olmuş olup firmamız tarafından geçiş sonrası sms olarak iletilen bilgilerle tekrar modem kurulumu sağladıktan sonra internetinize kullanmaya devam edebilirsiniz ve eski firmanız geçiş sonrası otomatik olarak iptal olmaktadır sizlerin bir işlem sağlamanıza gerek yoktur.

İyi günler dileriz

• Arıza çözümü
    Dün DSL ışığı söndü ve internetim gitti,Gıbırnete arıza kaydı açtırdım 24 saat içerisinde tt ekibi gelip arızayı çözdü teşekkürler gıbırnet.
    Syg.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konya'da her gün akşam 18:30-19:00 dan sonra internet. Hızı düşüyor ,bazen kısa sureli internet kesilmeleri oluyor

Bu durumu başka yaşayan var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nexon88 N kullanıcısına yanıt

Konya dayım herhangi bir problem yaşamadım bu güne kadar 1 yıl oldu sanırım.

Hız düşmesi miktara göre göreceli anlayışla karşılanabilir özellikle akşam saatleri yoğunluk oluyor.

Kısa süreli kesintiler hat değerlerinize bağlı olabilir, hattın kaldıramayacağı bir hız tanımlı ise kesilebilir.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.