Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar:

Değerli müşterimiz şu anlık zam konusunda ilgili kararımız henüz gündemimizde yer almamaktadır. İlgili zam kararı olması durumunda sms olarak veya duyurular kısmından 15 gün öncesi bildiri sağlanılacaktır.

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 17 Nisan 2021; 20:54:38 >
  • Dün whatsapp ile belgenin fotosunu gönderdim, Hemen peşinden aradılar. Sonra kargoya verdim evrakları.
    Bugün telekom elemanı geldi, biraz da uğraştı saolsun orta odada modemi kurdu harika oldu.

35 hızı neredeyse tam alıyorum. Bugün ilk gün elbet net bir şey söylenemez ama şimdilik süreç, iletişim her şey gayet iyi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım hızlar Artmış 35mpbs 41 olmuş ama bende 37300 kbit/s olarak değiştirilmiş
  • annaX kullanıcısına yanıt

Zaten o civarlardaydı. Artmış olması için 41200 gibi bir değer ya da ona yakın bir değer olması gerekiyor. Ben de uzun zamnadır 37600 kbps mesela.

• selam gıbırnet kullanan arkadaşlar ben geçiş yapmak istiyorum gıbır net e önerirmisiniz. akşamları veya hafta sonları hız düşürme yapıyorlarmı, vpn bağlantı sorunu oluyormu bilgi verebilirmisiniz.

• Merhabalar, download hızı artan oldu mu henüz?

• Sanırım hızı artan olmamış benimki değerler aynı değişmedi.

• Aynı be yaa...

• quote:

Orijinalden alıntı: jcb7

Merhabalar, download hızı artan oldu mu henüz?

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Hep aynı hizdayim. Bu söylentinin kaynağı nedir

• Chile_Mix kullanıcısına yanıt

https://gibir.net.tr/blog/gibirnet-sinirsiz-internet-hiz-artisi-kampanyasi

Siz 100 mbps paket kullandığınız için sizde artış olmayacak muhtemelen. Bildiğime göre tüm ttnet altyapısını kullanan firmalar için bu artış geçerli olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jcb7 -- 24 Nisan 2021; 13:19:26 >
  • gibir net online işlemler menüsüne yeni bir özellik eklemiş tebrik ederim.

Bu bölümde son 3 aylık internet kullanımlarınızı İndirme (Download) ve Yükleme (Upload) olarak görüntüleyebilirsiniz.

https://gibir.net.tr/online-islemler/giris

• Gibirnetten çok memnunum 100/8 net. ama bugün farkettim. evde internete bağlı olan herşeyin konumu konya gözüküyor. Sanırım varsayılan konum enabled oldu :) düzeltirmisiniz.

• Altyapım Vdsl2, Santrala mesafem de farklı yerlerden yaptığım sonuçlarda hep 11 - 12 metre çıkıyor. Bu koşullarda nasıl bir performans alabilirim sizce?

• Merak ettim, hızı artmış olan 1 kişi bile var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: halikjk

Merak ettim, hızı artmış olan 1 kişi bile var mı?

Bu hızlar artacak denilince kontrol ettim snr yükselip ulaşılabilir hız artmıştı. Whatsapp'tan yazdım 10 dk sürmedi hızımı arttırmaları.

• halikjk H kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz bölge bölge olarak internet hız yükseltme işlemleri devam etmektedir.

İyi günler dileriz.

• kgokbudak K kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz vermiş olduğunuz değerli yanıtınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

• northwood kullanıcısına yanıt
    Selam hocam,

Gibirnet WP destek hattına yazdım hız yükseltme için.

Yanıtı : Hız artırma işlemi Telekomun hız tanımlarını değiştirmesinden dolayı olacaktır. Biz de bekliyoruz efendim. Telekom tanımları değiştirince otomatik olarak değişecektir.

Şimdi, siz yazınca 10dk içinde yükseltme oldu diyorsunuz.
    Firma da, telekoma bağlı onlar yapınca otomatik olacak diyor.

Burada bir çelişki var... Ya da çifte standart?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 26 Nisan 2021; 12:5:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

Bu mesaj silindi.

Altyapı sorgulamada 1.2 km'den 15 mbps diyor. Gel gelelim 16 mbps'te dsl sinyali sabitlenemiyor bile. O yüzden en baştan 8'e sabitlenmişti hattım. Bilmiyorum belki tesadüf ama ayın 16'sında hat değerlerim iyileşti birden. Tabi hızım aynıydı ben de yazıp daha yukarıları denemek istediğimi belirttim.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.