Şimdi Ara

GIBIRNET [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mustafa371988 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.318
Cevap
94
Favori
300.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 680
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (834 mesaj) Toygar87 (127 mesaj) _EUA_ (109 mesaj) yavuzdeger (88 mesaj) thelordof (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3341 mesaj) Mobil (1052 mesaj) Mini (211 mesaj) Uygulama (714 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Adam mobil internetiyle gibirneti savunuyor :)

• Yarbay
    4085 Mesaj
    Sabah evden çıkarken internet yine yoktu. İzmir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    948 Mesaj

siber saldırı varmış. akşam benimde bağlantım ara ara koptu.

ben Turknet'den geçtim. yaklaşık 1 ay oldu. ilk defa sorun yaşadım. hız ve hizmet kalitesi aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 20 Ocak 2021; 16:38:32 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    439 Mesaj

Konu bilgi almaktan çok herkesin birbirine salladığı bir ortama dönüşmüş. Hazır Netspeed zam yaptı başka iss bakalım diyoruz ama durum vaziyet ortada. Anlaşılan katlanıcaz zamma...

|
    |
  • Yarbay
    2835 Mesaj
    20 TL fazla veririm kafam rahat olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    3 yıldır NetSpeed kullanıyorum. Bir kaç problem harici sorun yaşamadım. Ama zam yapmayacaz dediler habersiz düşük pakete geçirdiler. Şimdi de zam geldi. Taşıma yapayım diyordum burda da bazı sorunlar var kararsız kaldım.

• Binbaşı
    1598 Mesaj

Bende 4-5 aydır gibirnet kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım yani yılda bir iki kez sorun oluşması çok büyük sıkıntı deği hepsinde oluyor bazen turktelekomdada olabiliyor netspeedde de bir kaç kez yaşamışsıniz mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uAbesni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    168 Mesaj

Merhaba arkadaşlar sorun giderildi galiba sabahtan beri bağlantı iyi gibi.Bu değerler ile tüm firmalarda sağlıklı bir bağlantı alabilir miyim

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/49/62/86/49628633d1dea03d10fd2bf005aa1359.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6c/75/46/6c7546a32e5f8a6e3915dd0da81c21fd.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Çavuş
    70 Mesaj

Merhaba iyi akşamlar.

Türknet 75 megabit kullanmaktayım herhangi bir sorun yaşamadım ama fiyatları pahalı gelmeye başladığı için gıbırnete geçmeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

• Yarbay
    4336 Mesaj

Netspeed sitede fiyatlar aynı ama zam ne zaman geldi.

|
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj

Bağlantı kalitesi ddos saldırısından sonra da düzelmemiş maşallah.

Evden çalışamıyoruz gıbırnet sayesinde. Netgalaksinin kalitesizliğinden kaçtık, 2 hafta daha böyle giderse yeni şirket arayışına geçicem.

|
    |
  • Çavuş
    92 Mesaj

Güne İnternetsiz başladık bakalım.

|
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj

1 Mart'tan itibaren geçerli olacak. Speed Avantaj 86 lira oluyor.

|
    |
    01Mrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    189 Mesaj

Yaklaşık 2 Hatadan Beridir İnternette Hem Kopmalar Hemde Hızda Yavaşlamalar Mevcut Türknetten Geçiş Yapmıştım Aynı Konudan Muzdarip Olduğum İçin Altyapım İyi Olmasına Rağmen Kopma Ve Yavaşlamalar Türktelekom Kullandığım 8 Yıl Hariç Bu 2 Servis Sağlayıcısındada Sorunlar Devam Etti Maalesef Hattım 90 Mbps Kaldırıyor Hatta Gelen Hız 83 Mbps Hattımı Türknet Ve Gibirnete Taşıdıktan Sonra Hatta Parazitlenmeler Arttı CRC Hataları 1000LERİ Buluyor Gibirnete Geçeli 1 Aydan Fazla Oldu Hangi Servis Sağlayıcısını Önerirsiniz Netspeed Tavsiye Eden Çoğunlukta Birde Hemen Geçebiliyormuyum Çünkü Daha Yeni Geçtim Gibirnete Söyledğim Gibi 1 Aydan Fazla Oldu Teşekkürler İyi Forumlar

|
    |
  • Teğmen
    168 Mesaj

Merhaba 3 ay gecmeden degisiklik olmuyor diye biliyorum..ben de tbt nete gececegim bakalim orasi nasil

|
    |
  • Teğmen
    189 Mesaj
    Şuraya yazarken dahi hat 2 kere koptu yeğenlerin eba canlı dersi yarıda kaldı

|
    |
  • Yarbay
    4336 Mesaj

Gıbır da 1 mayısa kadar bu fiyat bilginiz olsun, muhtemelen bunlarda 10 lira zam yapar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

yaklaşık 2 aylık adsl2 aboneydim dün aşağıda yazdığım detaylar sonucu ikna olarak vdsle geçtim! eba ve zoom ağırlıklı çocukların dersleri için.

3-4 yıllık yeni bina 5 li telefon kablosu ile yaklaşık 8-10 m. geliyor. ikisi draytek bir tane tenda olmak üzere 3 farklı modemle denedim ama sürekli kopuyor (dsl gitmiyor anladığım kadarı ile paketler kayboluyor ve cutting connections durumu olup uygulamalardan atıyor.

gibirneti arıyoruz kablonuzdan diyor oksit vardır ek vardır vs. diyorum aynı binada superonline var, vodafone ev internetleri var çatır çatır çalışıyor yok diyorlar siz kabloyu cat6 çekin. saha dolabı ile aramda mesafe bile yok denecek kadar yakınız taş çatlasa belki 100 mt.

kroneye perleri çiftledim sağlam olsun diye yok aynı sonuç. modem arayüzünden bakıyorum crcler sürüsüyle. bana hzınızı 12 ye düşürdük diyorlar yine 16 alıyorum ya neyse:) kendim modem arayüzünden adsl2plus inactive ederk g.dmt ile 12 ye düşürdüm kopmalar ve crcler aynı, değişen bir durum yok.

Gibirnete diyorum ki ankastreden gelin ölçün yok diyor önce siz kablo değişin :)

en son dün akşam vdsl yapalım dediler tamam dedim hemen tanımlama yapılarak geçiş yapıldıç buldum 3-4 aylık Zyxel vdsl modem. Bugün evden arayıp duruyorlar baba kopuyor dersten atıyor diye.

Ve burda yazılanlardan da kani oldum ki, İSS kaynaklı bir sorun var sanırım kapasiteleri yetmiyor veya yoğunluğu hizmetleri kaldırmıyor kanımca.

// edit aile profilini devreye aldıarını söyledile. Bir diğer durum AİLE PROFİLİ/ÇOCUK PROFİLİ ni sağlayamıyor bu firma an itibarı ile bilginize...

Abone olan ve aynı sorunları yaşayan/ ABONE OLMAK İSTEYEN tüm arkadaşların dikkatine...

Eli ayağı düzgün neresi varsa söyleyin kendimize yer bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskiab -- 22 Ocak 2021; 11:5:22 >

• Yüzbaşı
    292 Mesaj
    Bende 1 akşam 2 saat kadar kopmalar oldu ama düzeldi. Başka sorun yok maşallah. Burayı okuyunca benim durum iyi dedim. Genel olarak haftada 1-2 kopma oluyor 15-30 dakika sürüyor. Ama 4 aydır ciddi bir sorun yaşamadım başka.

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.