Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhabalar:

Değerli müşterimiz size ulaşabilmemiz için isim soyisim iletişim numaranızı pm üzerinden paylaşabilir misiniz. Bu durumda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• _EUA_ kullanıcısına yanıt

Ping değerleri çok iyi , Gıbırnet mi ? Bende de sade Amiga 500 vardı GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, GIBIR. VDSL bir de. Fiber gelse keşke...

• Şu İzmir’in Ping olayını bir çözemedi Gıbır.

Kopma yaşayan arkadaşlara önerim modem den ayar imkanı varsa hızı düşürmeleri. Tt den 88 Mbps kopmadan alırken Gıbır da 75 mbps üstü günde 1-2 defa kopuyor. 75 altına sabitledim 4 gündür kopma kalktı.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• @GIBIRNET statik ip desteği satın aldım tmm tanımlandı dediler modem açıp kapayinca ip adresimin son hanesi değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vesaire86

Şu İzmir’in Ping olayını bir çözemedi Gıbır.

Kopma yaşayan arkadaşlara önerim modem den ayar imkanı varsa hızı düşürmeleri. Tt den 88 Mbps kopmadan alırken Gıbır da 75 mbps üstü günde 1-2 defa kopuyor. 75 altına sabitledim 4 gündür kopma kalktı.

Benimde bu şekilde

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

Benzer soruyu sordum Gıbırnet yetkilisine bu cevabı almıştım

İstanbula bu kadar ping nedendir bilen biri yazabilir mi?

• im_Cihan kullanıcısına yanıt

Bende ona takılıyorum istanbul o kadar ping yemiyor diğer isp lerde 550 km mesafeye 27 ms biraz fazla. nereden dolanıyor acaba trafik onu bilmiyoruz.

• vesaire86 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz size ulaşabilmemiz için isim soyisim iletişim numaranızı pm üzerinden paylaşabilir misiniz. Bu durumda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• ParTaa kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• im_Cihan kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• vesaire86 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• yavuzdeger Y kullanıcısına yanıt

Geçende benimde gece hat gitti .. Aynen 1. sırada 45 dk bekledik :) açan olmadı.

Sonrasında sabah arıza kaydı açtık filan neyse hat geldi düzeldi ...

100 mbit hız alıyordum hat geldikten ve arıza düzeldikten sonra 100 mbit almaya devam ettik sonraki gün 79 mbite KİTLEMİŞ DSLAMI Türk Telekom ..

GIBIRNET ise bu durumda HİÇBİRŞEY yapamıyormuş, ellerinden HİÇBİRŞEY gelmiyormuş sadece Türk Telekoma mail atabiliyormuş onada Türk Telekom abimiz birşey yapmıyormuş.

Sorarlarsa Türkiye 'de yaşıyoruz normal bunlar deyin..

Şu an 79 mbit dslam kilidi var çözmenin yolu varmı arkadaşlar ?

• fatihmhizli F kullanıcısına yanıt

Telekom ile siz direk görüşün, bu konuda veya farklı konularda daha önce yapanlar vardı.

• Gıbırnet görevli arkadaşımız aradı sağolsun bilgilendirdi.Çalışanların artniyetli olmadığı konusunda tatmin oldum.İyi hizmet vermeye çalışıyorlar fakat alacağımız kalite 100&100 lokasyon ve altyapı ile sınırlı malesef.Aynı ilde olsa dahi farklı hızlar,pingler alabiliyoruz bunu anlamış oldum.Bir süre daha tecrübe edineceğim sonrası bakarım artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmhizli

Geçende benimde gece hat gitti .. Aynen 1. sırada 45 dk bekledik :) açan olmadı.

Sonrasında sabah arıza kaydı açtık filan neyse hat geldi düzeldi ...

100 mbit hız alıyordum hat geldikten ve arıza düzeldikten sonra 100 mbit almaya devam ettik sonraki gün 79 mbite KİTLEMİŞ DSLAMI Türk Telekom ..

GIBIRNET ise bu durumda HİÇBİRŞEY yapamıyormuş, ellerinden HİÇBİRŞEY gelmiyormuş sadece Türk Telekoma mail atabiliyormuş onada Türk Telekom abimiz birşey yapmıyormuş.

Sorarlarsa Türkiye 'de yaşıyoruz normal bunlar deyin..

Şu an 79 mbit dslam kilidi var çözmenin yolu varmı arkadaşlar ?

Hocam 79mbps ve 88mbps olarak 2 farklı dslam kilidi varmış. Telekom müdürlüğüne gidip "dslam kilidimi 88mbps e çıkartmak istiyorum" demeniz gerekiyormuş. Gıbırnet çalışanı arkadaş en azından böyle söyledi bana :d Yakın bir tarihte müdürlüğe gidip talebimi belirticem.

• türk telekom müdürlüğü bulunduğum ilçede yok.. irtibat kurabileceğim bir yetkilisi de yok.

2004 yılında bu yana xDSL kullanıyorum çok fazla bir yol katedemedik hala abuk subuk sorunlarla uğraşıyoruz

• 5 haftadır kullanıyorum. Sıkıntı yok. 35 mbitlik paket, 25 mbit alıyorum. Memnunum teşekkürler

• Jimmy Vulmer kullanıcısına yanıt

ahmetak@gibir.com.tr sıkıntın olursa bu adrese yaz. ahmet ak CTO imiş o yardımcı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 21 Şubat 2021; 17:22:37 >
  • Arkadaşlar merhabalar. Ttnet 24mb kullanıyorum. Ama artık gibire geçmeyi düşünüyorum. Modemden şu bilgilere ulaştım. Sizce geçmelimiyim ? En yüksek ne hız alırım bu değerlerle ?

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.