Şimdi Ara

GIBIRNET [ ANA KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TheComposist Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.351
Cevap
95
Favori
303.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 682
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 95
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (836 mesaj) Toygar87 (127 mesaj) _EUA_ (115 mesaj) yavuzdeger (88 mesaj) thelordof (85 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3370 mesaj) Mobil (1056 mesaj) Mini (211 mesaj) Uygulama (714 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Giriş
    301 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum hocam, şöyle gıbırnetli arkadaşlar Speedtestten Frankfurt-Vodafone gibi avrupa serverlarını seçip download-upload ve ping değerlerini buraya atsalar gıbırnet performansını görmüş oluruz.

|
    |
    Michael Giacchino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amiga500_pro

Kesinlikle katılıyorum hocam, şöyle gıbırnetli arkadaşlar Speedtestten Frankfurt-Vodafone gibi avrupa serverlarını seçip download-upload ve ping değerlerini buraya atsalar gıbırnet performansını görmüş oluruz.

Ben atmıştım 2 hafta önce hocam:

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147141342

• Yüzbaşı
    301 Mesaj

Degerler değişmediyse o kadar farkı telekoma vermeye gerek yokmuş hocam,  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kilecerme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

Merhabalar:

Değerli müşterimiz engelli kampanyamız bulunmamaktadır. Fiyat sabit garantimiz mevcuttur 2021 mayıs ayına kadar her haneye internet erişimi olsun diye bu şekilde kampanya başlatmış bulunmaktayız. Kurulum aktivasyon bağlantı ücreti ücretsizdir.

İyi günler dileriz

|
    |
    freeboyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

Merhabalar:

Konuyla ilgili geri bildiriminiz için firmamız adına teşekkür ederiz. Geri bildiriminizi ilgili birime yönlendirmiş bulunmaktayım.

İyi günler dileriz.

|
    |
    XpressMusic34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7453 Mesaj

1 ay oldu GIBIRNET'e geçeli genel olarak memnunum, sadece 2 kez akşam saatlerinde bi kesilme yaşadık, bitanesi 10 saat diğeri 6-7 saat sürdü ama VDSL ışığı söndü direkt bu çevrede Türk telekom çalışması vs. var diye duymuştum büyük ihtimalle onlardan kaynaklı oldu.

Umarım böyle devam eder. Eğer Ocak ayı içerisinde kesilme veya benzer bir problem yaşamazsam 100 mbit olan pakete geçeceğim sitelerine göre 79 mbit alabiliyorum. Bana fazlasıyla yeter.

Ayrıca ping olarakta başarılılar fiber internet kullanan arkadaşlar var onlar 60 ping alırken ben 40-45 civarı ping alıyorum oyunlarda.

Altyapımda öncedende bir sorun yoktu, altyapısına güvenen denesin bence fiyatı da uygun.

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hobo06

Bu nasıl oluyor? Turknet 35 mbit bağlanabiliyorum şu an. Geçiş istesem ne sorun olur 100 mbit pakette ne hız alabilirim?

O mesafeden bina içi altyapıda sorun yoksa 100 kaldırır gibi duruyor. Modem hat değerlerinizi atarsanız net şekilde konuşabiliriz.

• Yüzbaşı
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatih448

O mesafeden bina içi altyapıda sorun yoksa 100 kaldırır gibi duruyor. Modem hat değerlerinizi atarsanız net şekilde konuşabiliriz.

Alıntıları Göster

Hocam eğer santral mesafeye göre yorumluyorsanız bendeki santral mesafe 4 metre ama max. 85 mbit destekliyor.

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DennisLars

1 ay oldu GIBIRNET'e geçeli genel olarak memnunum, sadece 2 kez akşam saatlerinde bi kesilme yaşadık, bitanesi 10 saat diğeri 6-7 saat sürdü ama VDSL ışığı söndü direkt bu çevrede Türk telekom çalışması vs. var diye duymuştum büyük ihtimalle onlardan kaynaklı oldu.

Umarım böyle devam eder. Eğer Ocak ayı içerisinde kesilme veya benzer bir problem yaşamazsam 100 mbit olan pakete geçeceğim sitelerine göre 79 mbit alabiliyorum. Bana fazlasıyla yeter.

Ayrıca ping olarakta başarılılar fiber internet kullanan arkadaşlar var onlar 60 ping alırken ben 40-45 civarı ping alıyorum oyunlarda.

Altyapımda öncedende bir sorun yoktu, altyapısına güvenen denesin bence fiyatı da uygun.

Bu aralar bende de gece saatlerinde 1-2 saat internet gidebiliyor. Lakin dsl ışığı yanıyor. Demekki sorun bende değil. Muhtemelen tt bakım yapıyor. Son 1 haftadır gece saatlerinde gidiyor internet. İss ise Netspeed. Kendilerinden memnunum lakin 35/6 pakete 76 tl vermektense GıbırNet'e geçip 100/8 pakete 85 vermeyi yeğlerim. Hele şu eğitim sürecimdeki yoğunluk bir azalsın. Ben de GıbırNet'li olacağım bu gidişle.

Altyapı sorunum yok. Modem üzerinde maksimum değerler 130/55 mpbs gösteriyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam eğer santral mesafeye göre yorumluyorsanız bendeki santral mesafe 4 metre ama max. 85 mbit destekliyor.

Alıntıları Göster

Tabiki de mesafeye göre konuştum. Tahmini konuşuyorum hocam çünkü elimde veri yok. Arkadaş modem değerlerini atsın net şekilde belli olur.

Sizin konuda ise altyapı sorgulamada 90 diyeni görmedim daha. Ha modemde deneyip 85 max gördüyseniz bir yerde bir sorun vardır derim. Tabiki ben haksız da olabilirim. Her şey olabilir.

|
    |

• Çavuş
    90 Mesaj

vallahi billahi biktim artik. sürekli sürekli her gece farkli saatlerde kesinti... ariyorum 45 dakikadir ilk siradasiniz diye diye internet geldi... benden bu kadar. okul icin katlaniyordum yari yil tatili girer girmez baska saglayiciya geciyorum.

• Yüzbaşı
    330 Mesaj

3 aydır kullanıyorum gıbırneti arada kopma dışında bir sıkıntı yok ama forza horizon 4 oyununda felaket lag yaşıyorum online oynanmıyor gears 5 cs r6 falan hiçbir şekilde lag olmazken bu oyunu oynayamıyorum var mıdır bu problemi yaşayan benim gibi ?

• Yüzbaşı
    826 Mesaj

Frankfurt Vodafone DE : Ping 44 - DL: 43 UL:7.3

https://www.speedtest.net/result/10741931571

Frankfurt fdcservers : Ping 45 - DL: 78 UL:7.3

https://www.speedtest.net/result/10741939885

(Benimki Amiga500 +'dı. Prosu zaten yoktu. :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EUA_ -- 13 Ocak 2021; 16:30:31 >
    |
    |
    amiga500_pro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4108 Mesaj

Gibirnet de arkadaşını getir kampanyası varmı?

• Kurmay Yarbay
    15450 Mesaj

Teşekkür ederim.
    |
    |
    GIBIRNET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

Merhabalar:

Değerli müşterimiz şu an böyle bir kampanyamız bulunmamaktadır. 2021 Mayıs ayına kadar geçerli fiyat sabit garantimiz mevcuttur. Üstelik kurulum aktivasyon ve bağlantı ücreti almamaktayız. Taahütnamesiz hizmet vermekteyiz.

Detaylar için : Nasıl GIBIRNet'li Olunur ? - GIBIRNet | İnternet bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz

|
    |
    mehmet_alp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    862 Mesaj

Merhabalar:

Değerli müşterimiz size ulaşabilmemiz için isim soyisim iletişim numaranızı pm üzerinden paylaşabilir misiniz. Bu durumda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

|
    |
    ReiseReise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.