Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 aydır ping sorunu var hocam csgoda. Normalde net_graph'ta en fazla 50'yi görüyordum ama şu son zamanlarda 70-80 ping görüyorum. Gıbırnet bu sorun için çalıştıklarını söylemişti ama bilemiyorum ki hocam. Yine de teşekkür ederim yardım için.

• Merhaba arkadaşlar 35 megabitlik pakette indirme yaparken aşağıdaki değer iyi mi

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

gayet normal ping değerleriniz nasıl online oyunlarda eğer oynuyorsanız

• ciddi0 kullanıcısına yanıt

ping değerim hız testlerinde 18 ms civarı çıkıyor,oyun oynamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa371988

ping değerim hız testlerinde 18 ms civarı çıkıyor,oyun oynamıyorum

8 bit 1 byte demektir bu yüzden 35/8 4.3 Megabyte ile indirmeniz lazım teorik olarak fakat bu VDSL bağlantı olduğu için kayıplar oluyor. Ayrıca indirme hızınız indirme yaptığınız sunucuya da bağlıdır. Yani bu hesapla 3,2 x 8 25.6 mbps yapar. Normal bir değer bence. En iyisi speedtest yapın ne kadar kayıp var orada görebilirsiniz.

• Arkadaşlar geçen gün bahsettiğim 74 TL lik fatura , olması gerektiği gibi 40 TL olarak düzeltilmiştir.Teşekkürler @GIBIRNET .

• finansbank (enpara) üzerinden ödeme ekranında gözüküyor artık gıbır net. ancak ben iki gün önce ödeme yaptım, gıbır.net'tin kendi sitesinden sorguladığımda faturam hâlâ ödenmedi olarak gözüküyor. sorun mu var acaba banka sistemi nasıl ödemeyi aldı da borç gözüküyor hâlâ? @GIBIRNET

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kirikambar K kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz yaşamış olduğunuz problem için üzgünüz. Size yardımcı olabilmem için özel mesaj üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşabilir misiniz ?

İyi günler dileriz.

• edit: ilgilendiler ve düzelttiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 4 Aralık 2020; 20:20:32 >
  • Gibirnet iptv engellemeye başladı sanırım hayırlı olsun böyle devam ederse ISS değişme vakti geldi demektir

• 35Mbit pakete netspeed 6 mbit upload verirken Gıbırnet 3mbit veriyor. Bu farkın sebebi nedir acaba? Normalde ikisi de Turk telekom üzerinden vermiyor mu hizmeti VDSL olarak?

• Merhaba
    Bu Aksam hiz dususu yasayan bar mi acaba ???????
    Suan 1.20 mbs cikiyor , gibirnete yazdigimda turktelekom kapasite artirmak amaciyla calismasi var

• kirikambar K kullanıcısına yanıt

Aynı problem bende de var enpara üzerinden ödeme yaptım iki gün oldu ama online işlemler üzerinden kontrol edince ödenmemiş gözüküyor. WhatsApp üzerinden sorduğumda ertesi gün düzelir demişlerdi.

• Değerli Gibirnet online maç izlenen siteleri neden engelliyorsunuz,bu şekilde devam ederseniz çok kişi ayrılmak zorunda kalacak

• diciotto kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz yaşamış olduğunuz problem için üzgünüz. Size yardımcı olabilmem için özel mesaj üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşabilir misiniz ?

İyi günler dileriz.

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

özel mesaja gerek yok genel bi sorun bu,yüksek kalitede maç izlediğim 2 site var vpn açmadan onlara giremiyorum.

https://matbet113.tv//

http://www.netspor80.com/

• Banka üzerinden ödeme durumları ne alemde? Garanti, akbank vs?

@GIBIRNET

söylediğiniz adresleri türktelekom da engelliyor gıbırnete özgü birşey değil

• OzgrTM kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz anlaşma yaptığımız bankalar. Garanti, Enpara, ZiraatBankası, Qnb Finansbank. Diğer bankalarla anlaşma süreçlerimiz devam etmektedir. En kısa sürede aktif olacaktır. bu bankalar aracı ile online işlem merkezi üzerinden ödeme sağlayabilir veya otomatik ödeme talimatı bırakabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

• 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.