Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam bu sıralar vaktim yok maalesef.Ama casualde deneyebilirim belki.Ancak aynı fark diğerlerinde de oluyor zaten.4 bin saat deneyimim var CS GO da.Sürekli net graph açık oynarım.Fark konusunda haklısınız 6-10ms kadar değişebiliyordu önceki gözlemlerimde.Tecrübe edersem mutlaka paylaşırım.
  • namor N kullanıcısına yanıt
    Benim geçiş işlemi bitmedi ama geçici verdikleri bilgiler ile denedim. 42 ms vie Server ina. Ankara dan. Oyun içi tab ekranın da 30 a kadar düşüyor. +graph da ise 40-55 arası gösteriyor. Warzone oynadım. Onda da 54 ile 72 arası ping aldım. Oyunlarla ilgili tek sorunum ets 2 mp oldu. Cgn ipler sorun çıkarıyor o oyunda yapacak bir şey yok. Vpn ile çözüm buldum. Başka oyun isterseniz elimde varsa test ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Elinizde herhangi bir EA games oyunu var mı? Battlefield 1/5 özellikle
  • WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Var ise World of warcraft, ve path of exile. Path of exile in direk login ekranında gateway secerken dünyadaki çeşitli lokasyonlara pingini gösteriyor aşağıdaki resimdeki gibi. Tek bir oyun ile dahi baya bir fikir edinebilirim path of exile var ise. Bu oyunlar yok ise merak ettiğim 195.82.50.9 (Final Fantasy 14 avrupa Chaos data centerdaki serverlar) a CMD den ping ile komut atarsanız sevirinim. Tracert e dahi gerek yok. O ping değeri ile oyun içi tutarlı.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Bf5 ve fifa 20 olacaktı hocam. Açınca bakayım.

Bahsettiğiniz oyuna sahip değilim hocam. Ama bahsettiğiniz adrese ping atacağım. Bilgisayara geçer geçmez.

• ecay kullanıcısına yanıt
    Millenicom da telefon hizmetide mi almıştınız?
    Karşılaştırma için ben Türknet VDSL değerlerini söyleyeyim bahsi geçen ip adresi için, pingim İstanbul'a pingim 12-13 seviyelerinde ve 195.82.50.9 adresine 52 MS ile ulaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar,

Kullanmış olduğunuz IPTV bizimle paylaşırmısınız ve hangi oyunda ağ bağlantısı hatası aldığınızı ? Ekibimiz oyunlar için sürekli olarak güncellemelere devam ediyor fakat mevcut sistemde oyuna girememe veya paket loss gibi sorunlar yaşamamanız gerekli, kablosuz modem ile olan bağlantınızda sorunu ortadan kaldırmak adına kablo ile bağlandıktan sonra bize hat değerlerinizi paylaşabilir misiniz ?

iyi günler dileriz.
    Kablolu bağlantı kullanmıyorum hocam malesef oynadığım oyun dragon storm fantasy diye bir oyun sürekli ağ hatası veriyor vermediği zamanlarda da bir işlemi yapmak icin 1 dakikaya yakin bekliyorum ip tv bizimle paylasirmisiniz derkenhttp://play.universaliptv.net:8080http://portal.germanyservers.de serverlarindan Üyeligim var bundan önce akıcı bir sekilde izlerken artık beni kanser edecek derece donma yapıyor yine bir önceki firmada yasamazken d smart go girince böyle bir hata alıyorum bu arada mobil veri ile kullaninca sıkıntı yok nedense
    https://hizliresim.com/p0eETU

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    aynı sorun netspeed ilk açıldığında da vardı.. Dsmart ipyi avrupa olarak görüyor o yüzden hata veriyor.. Gıbırnet mh arayın durumu anlatın yardımcı olurlar.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Telefon konuştukça öde şeklinde duruyordu maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Milenicom'dan geçtim onda 56 idi bu 39 çıkıyor .. Kağıt üstünde rakamlar çok iyi
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre845 -- 6 Ağustos 2020; 7:26:9 >
    Merhabalar,

DSmart Go sorunu için ilgili birimle iletişime geçeceğiz. Oyun için inceleme talep ettim fakat kablolu test yapmadan verim sorunu yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Iyi günler dileriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar,

DSmart Go sorunu için ilgili birimle iletişime geçeceğiz. Oyun için inceleme talep ettim fakat kablolu test yapmadan verim sorunu yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Iyi günler dileriz.
    Kablolu test etme imkanin olursa paylasirim

• kaganus K kullanıcısına yanıt
    Fiyat cok iyiymiş hocam, bu teklifi nasıl aldınız

• Merhaba,

Yaklaşık 1 haftadır internet hizmetinizi kullanmaktayım. 70 ₺ olan pakete aboneyim. Daha önce TTnet'in daha düşük hızlardaki bir paketini kullanıyordum. Lakin daha önce TTnet kullanırken yaşamadığım ya da çok nadiren yaşadığım bir sıkıntı mevcut. Şöyle ki; Video izlerken veya herhangi bir web sayfasında gezinirken internet kopmuş gibi takılıp kalıyor ve bu bazen birkaç saniye sürerken bazende sayfayı ya da videoyu yenilemeden düzelmiyor.

Konum; Ankara, Mamak.

Modem; Daha önce TTnet tarafından verilen zyxel modem (2,5 yıl önce hatla birlikte alındı)
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Özelden isminizi veya telefon numaranızı alabilir miyim ? Hattınızı takip ederek sorunu çözmek isteriz.

iyi günler.
    Modemi resetleyip yani fabrika ayarlarina alip tekrar kurulum yaptınız mı bende daha önce netspeedte iken bazı sayfalara giremiyordum resetleyip sıfırdan kurulum yapınca düzeldi

• kaganus K kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyiymiş şu anda o tarifenin fiyatı 140 lira sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyiny2099

Modemi resetleyip yani fabrika ayarlarina alip tekrar kurulum yaptınız mı bende daha önce netspeedte iken bazı sayfalara giremiyordum resetleyip sıfırdan kurulum yapınca düzeldi
    Bunu deneyeceğim Aklimda bulunsun

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.