Şimdi Ara

GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fus Ro Dah Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.699
Cevap
88
Favori
188.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 484
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 88
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (673 mesaj) magnapeccatrix (113 mesaj) yavuzdeger (83 mesaj) annaX (80 mesaj) thelordof (71 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2150 mesaj) Mobil (715 mesaj) Mini (179 mesaj) Uygulama (655 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer İnternet Servis Sağlayıcıları >> GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    137 Mesaj

Anladığım kadarı ile kullandigin tarife üzerinden %25 indirim uyguluyor 64 lira filan olacak sanıyorum Bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yns61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: magnapeccatrix

Hocam Aksaray'a test yapıyorsunuz orada mısınız bilmiyorum ama otomatik sunucular Konya civarı çıkıyor şimdilik. İstanbul Comnet önerildi normalde. MTU 1492 dener misiniz.
    Ankara'dayım, MTU 1492 yaptım Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .: mds :. -- 2 Ağustos 2020; 14:11:32 >
    |
    |

Cgnat uygulanıyor dinamik ip yok statik ip ise aylık 10tl
    |
    |
    enesilhan-27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mustafa Dmrl

Cgnat uygulanıyor dinamik ip yok statik ip ise aylık 10tl
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Demek ki artık çoğu İSS'de uygulanıyor bu cgnat olayı. Şu an Türknet'teyim orada da aynı durum söz konusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enesilhan-27

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Demek ki artık çoğu İSS'de uygulanıyor bu cgnat olayı. Şu an Türknet'teyim orada da aynı durum söz konusu.

Alıntıları Göster
    Static ip ücret farkı 10 lira 35 mbit kullanan için static ip ücreti dahil 80 tl yapar turknette ise 35 mbit 85 lira ve static ip yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    692 Mesaj

Merhabalar,

RIOT Games oyunlarında yurt içi çıkışımız olan TT üzerinde kaynaklı bir sorundan dolayı gecikme süreleri yükselmiş durumda en kısa sürede bu süreyi kapsama alanı haritasında ki süreye düşüreceğiz.

Iyi günler dileriz.

|
    |
    lAxiosl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 20 saat 54 dakika kadarı kaldı.

Telefonda geri dönüş yapılacak dendi bana Ali bey tarafından ama halen geri dönüş olmadı. Hızım 60 tan 35 e düştü. @GIBIRNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sniper Shepard -- 2 Ağustos 2020; 21:45:35 >
  • DH Yönetici
    6228 Mesaj

Yaklaşımınız harika.İnşallah hız kesmeden bu şekilde devam eder.Ben de geçtiğimde testleri paylaşırım.
    |
    |
    GIBIRNET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK
    Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz
    **Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj

Merhabalar,

Dönüş yapılmasını sağlıyoruz.

Iyi günler dileriz.

|
    |
    Sniper Shepard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj

Anlık hız testim. Konya, Meram. Birkaç hafta önce saha dolabına araç vurduğu için 10 gün kadar hizmet alamadım. Türk Telekom ekipleri gelip sıkıntıyı giderdiler ancak bu defa ping değerim aşırı derecede artış gösterdi. Sorun öncesi ping değerim şu şekildeydi:

Jitter değerinde de artış mevcut. Sayın @GIBIRNET yetkilileri bu değerlerde eskiye dönüş mümkün olur mu yoksa böyle devam mı edeceğiz. Bir diğer adreste ki hizmeti de size taşımak istiyorum ancak bazı şüphelerim oluşmadı değil bu süreçte.

• Onbaşı
    34 Mesaj

Geçişler kaç gün sürüyor ?. 9 gün oldu evrakları göndereli.
    Ryzen 3 2200G - Gigabyte B450M S2H - MSI GTX 1050Ti Gaming X - 16GB DDR4 3200 Mhz - Arctic Freezer 34 eSports DUO - Xigmatek Tauro 600W - Logitech G935 Kulaklık - Logitech G703 Lightspeed Hero Mouse - Logitech G815-G413-G710 Klavye
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj

Merhabalar,

Isim veya telefon numaranızı özelden alabilir miyiz ?

Iyi bayramlar dileriz.

|
    |
    Bahsedilenler: JaegerJack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör krmakmn
  • Yüzbaşı
    614 Mesaj

Modem arayüzündeki hat değerlerinizi atabilir misiniz?
    |
    |
    krmakmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    runorunoruno kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj

Biraz kafa karıştırıcı çünkü kazadan önceki ekran alıntısında pinginiz düşük ancak %59 paket kaybı görünüyor kazadan sonraki alıntıda ise pinginiz artmış ancak hiç paket kaybı yok. Hattınızın sürekli bu iki resimdeki gibi olduğunu varsayarsak paket kaybı pinge nazaran daha kötü etkileyecektir.

Altyapı sorumluluğu yerleşik operatörde olduğu için Gıbırnet inceler fiziksel sorunsa talepte bulunur ardından TT düzeltme yapar diye umuyorum araya bayram girdiği için biraz sarkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnapeccatrix -- 3 Ağustos 2020; 10:57:16 >
    |
    |
    krmakmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    910 Mesaj
    aşırı cahil bir bireyim üniversite okuyamamam gerekirken üniversite okuyorum biri nasıl başvurabileceğimi anlatabilir mi sözleşmeyi çektirip doldurduktan sonra kargolamam mı lazım napacağım
Cancer Clinical Trials
Bitcoin
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.