Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Attığım link. İletişim hariç tüm sayfalar silik, boş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 28 Temmuz 2020; 16:17:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdeger

https://altyapisorgu.netspeed.com.tr/
    burdan sorgulama yap ne hiz alacagini görürsün kardesim

Alıntıları Göster
    Ben bu siteye güvenemedim. Oturduğum müstakil evin çevresi belli arsası belli. Binanın çevresini 5 tur dolandım 9 metre mesafede ne bir santral var ne bir saha dolabı. Ev zaten ormanın içinde denebilecek bir yerde. Etrafı açık yani. Ben bu verilere güvenmiyorum.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• Hatayda yasiyorum bugün itibariyle kurulum yapıldı ve artik gibirnetliyim altyapi fiber gpon telefonda gördüğüm hiz bu yardimci olan tüm gibirnet yetkililerine teşekkür ederim.
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, an itibarı ile bende gibirnetliyim; yalnız şöyle bir sıkıntı var yarın nasıl olur bilemem kullanıcı adı ve şifresini girmeden önce netspeed ten hala internet almaya devam ediyordum! kapatılmamış netspeed aboneliğim ne zaman kapatılır bilgi verilir mi bana? bir de online işlem e girmek için siz mi bana şifre oluşturuyorsunuz? sitede şifremi unuttum linkine tıklayınca sayfa kapanıyor yardımcı olabilir misiniz?
  • Bu hatayı bende alıyorum.Ayrıca es kaza giriş yapsanız bile şifre değiştir diye bir link yok.
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    "şimdi abonemiz olun!" tuşuna tıkladığınızda üyelik oluşuyor ancak modem, hız bilgisi vb. bilgiler daha yer almıyor hocam. az yukarıda yetkili sitenin geliştirildiğinden bahsetmiş. sanırım şuan tam olarak kullanılamıyor. ben de bekliyorum modem, hız, fatura vb. bilgileri görüntüleyebilmeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk ay ücretsiz abonelik verdiklerinden yaptıkları jest çok iyi fakat hızlıca siteyi geliştirmeleri gerekli bir ay sonunda ödeme yapacak yer olmayacak :)
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Benim başvurum dün aktifleşti.vdsl bağlantı için Zyxel VMG1312-T20B modemini 150TL karşılığı veriyolar.Eski modemimle karşılaştırınca çokça memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_E_J_i

Benim başvurum dün aktifleşti.vdsl bağlantı için Zyxel VMG1312-T20B modemini 150TL karşılığı veriyolar.Eski modemimle karşılaştırınca çokça memnunum.
    modemi taksitli veriyorlarsa bende alabilirim aslında deneme amaçlı adsl aldım vdsl e de geçebilirim
  • r_E_J_i kullanıcısına yanıt
    dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ödenmesi beklenen faturalarınız online işlemler menüsü altında listelenecektir. İlk ay ücretsiz hizmet alan müşterilerimizin şu an için fatura ödeme sekmesini görememesi bu sebepten dolayıdır.
    Şifre değiştirme işlemleri kısa süreliğine durdurulmuştur, yakın bir zamanda tekrar aktive edilecektir. Kullanıma açıldığında sizi yine forum üzerinden bilgilendireceğiz.

Ayrıca websitemize yönelik yorumlarınızı belirtmeniz bizler için oldukça önemli. Geri bildirimleriniz doğrultusunda zamanla güncellemeler yapacağız. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz. :)

iyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar,

Ödenmesi beklenen faturalarınız online işlemler menüsü altında listelenecektir. İlk ay ücretsiz hizmet alan müşterilerimizin şu an için fatura ödeme sekmesini görememesi bu sebepten dolayıdır.
    Şifre değiştirme işlemleri kısa süreliğine durdurulmuştur, yakın bir zamanda tekrar aktive edilecektir. Kullanıma açıldığında sizi yine forum üzerinden bilgilendireceğiz.

Ayrıca websitemize yönelik yorumlarınızı belirtmeniz bizler için oldukça önemli. Geri bildirimleriniz doğrultusunda zamanla güncellemeler yapacağız. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz. :)

iyi günler dileriz.
    Merhaba bu engelli indirimi ile alakalı diğer firmalarda birinci derece yakını anne baba çocuk da falana bilir sizin mu aradığımda engelli kişinin üzerine olmasi gerekiyor dedi

• ParTaa kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Netleştirmek adına şu şekilde belirteyim. Engelli kişinini birinci dereceden akraba olması durumunda %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Engelli kişi üzerine bir abonelik şart değildir. Bir yanlış anlaşılma olduysa özür dileriz.

iyi günler dileriz.
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Donanım haber den herkese mi ücretsiz internet veriyosunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar,

Netleştirmek adına şu şekilde belirteyim. Engelli kişinini birinci dereceden akraba olması durumunda %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Engelli kişi üzerine bir abonelik şart değildir. Bir yanlış anlaşılma olduysa özür dileriz.

iyi günler dileriz.
    Evet bende aynısını söyledim temsilcinize ama ısrarla olmadığını söyledi hat benim üzerime engelli raporu olan annem bu konuyla alakali nasıl bir yol izlemeyeliyiz yardimci olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Ben bu siteye güvenemedim. Oturduğum müstakil evin çevresi belli arsası belli. Binanın çevresini 5 tur dolandım 9 metre mesafede ne bir santral var ne bir saha dolabı. Ev zaten ormanın içinde denebilecek bir yerde. Etrafı açık yani. Ben bu verilere güvenmiyorum.

Alıntıları Göster
    kardesim bu sonuca göre galiba direk santral sizin evin bahcede. ya da santralde oturuyorsunuz saka bir yana bir de su siteden bakarmisin sonuclara?https://www.extranet.com.tr/altyapi/

• quote:

kardesim bu sonuca göre galiba direk santral sizin evin bahcede. ya da santralde oturuyorsunuz saka bir yana bir de su siteden bakarmisin sonuclara?https://www.extranet.com.tr/altyapi/

Alıntıları Göster
    Alt Yapı Türü : Vdsl 2 İnternet

Hız Bilgisi : Maksimum 98 Mbps'e kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Alt Yapı Türü : Vdsl 2 İnternet

Hız Bilgisi : Maksimum 98 Mbps'e kadar

Alıntıları Göster
    burda yaziyorsa baglanti var. normalde port yoksa orda cikmaz. belki direk yeraltindan geciyordur baglanti. sen arama kabin direk basvur kardesim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

Gpon : Fiber İnternet
    DH promosyon : Abonelik sonrası 1 ay ücretsiz kullanım
    İstanbul Silivri : İstanbul aktif hizmet vermeye başladılar.
    Eywallah dostum,peki altyapıyı nerden sorguluyoruz?yani fiber varmı yokmu.suan turknet vdsl 35 kullaniyorum, geçelim şu gibira

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Adresinizi özelden paylaşabilir misiniz ?

iyi günler dileriz.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bütün sitelerde 50 mbps altyapı VDSL gözükürken bu extranet denen arkadaş ADSL 11 mbps gösteriyor çok ilginç galiba güncel değil bizim bölgede Türktelekom bile hipernet diyor.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.