Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş yeriniz avrukon plazaya yakın mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Sadece İç Anadolumuzda "Kombassan" tarzı iyi niyet emiciler tekrar türemesin diye forum üyelerini haberdar etmek istedim
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    Merhaba @charmlander,

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz, aklınıza takılan herhangi bir sorun, eksiklik olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

iyi günler.
  • Merhaba,

Konya Merkezimiz avrukon plaza içerisinde, müsait olduğunuz herhangi bir zaman bekleriz :)

iyi akşamlar.
    İnşaallah uğrarım bir gün sizede hayırlı geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhaba,

Konya Merkezimiz avrukon plaza içerisinde, müsait olduğunuz herhangi bir zaman bekleriz :)

iyi akşamlar.
    Merhaba,

İstanbul'da hizmet vermeye başladığınız zaman fiyatınızdan dolayı size geçmeyi düşünüyorum. Paketlerinizde yazan Telefon Desteği nedir? Şu an sabit hat kullanmak zorundayım. Telefon + internet hizmetini direkt olarak sizden alabilir miyim? Alabilirsem sabit hat için ek bir ücret ödemek zorunda mıyım?
  • İyigünler mersine ne zaman hizmet verilmeye başlanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ömür Can,

Şuan için sabit telefon hizmeti vermiyoruz ama isterseniz, Netgsm, Mutlucell gibi VOIP hizmetler için size yardımcı olabilir destek verebiliriz, Telefonuza kurcağınız SIP destekleyen bir uygulama ile sabit hattınızı akıllı telefona aktararak, mobil hale getirebilirsiniz veya SIP destekli bir modem aracılığıyla sabit hattınızı yine voip hizmetleri aracılığıyla kullanabilirsiniz.

iyi günler.
  • mathdelisi M kullanıcısına yanıt
    Merhaba @mathdelisi,

En geç 10 Temmuz olacak şekilde Türkiye genelinde, operatör değişikliği şeklinde sınırlı abone alımı yapmayı planlıyoruz. İsterseniz, sizi haberdar edebiliriz.

iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 8 Haziran 2020; 8:37:42 >
  • gibir ne demekmiş çok aramışlarmı bu ismi?
  • Ne Türkiye İş Bankası'nda ne de Ziraat Katılım Bankası'nda fatura ödeme kısmında GıbırNet'i bulamadım. Bilginize.

edit: Kuveyt Türk, Papara ve Paycell'de de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrifaessa_TR -- 8 Haziran 2020; 13:0:28 >
  • Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Firma yeni netspeed bile çok sonradan eklendi mobil bankaciliga yani 1 seneyi bulabilir oraya eklenmesi

• Evrifaessa_TR E kullanıcısına yanıt
    Bgp kaydı var, onda sıkıntı yok ta yerel bir firmaya benziyor.

https://bgp.he.net/AS208972#_asinfo

• Merhaba,

Bankalarla bu konuda görüşmek üzerek, ekiplerimiz toplantı düzenliyor. En yakın zamanda ödeme kolaylığı için, sizlere bu hizmeti sağlamaya çalışcağız, websitemiz üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile veya eft/havale ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

iyi günler.
  • Bakalım bekliyoruz tüm Türkiye de hizmet verirseniz kaliteli de olur fiyat şuan iyi gözüküyor inşallah böyle devam ederde başka operatörlere rakip çıkar keyfi zam yapmalar belki
    Selamlar, Konya'da ikamet ediyorum ve bir süre sonra operatör değiştirmeyi düşünüyorum.

4-8-16-35-100mbit olarak paketleriniz olduğunu gördüm. 35 ve 100mbit arasında bir paket boşluğu olduğunu düşünüyorum. 50 veya 75 paketi ekleyip daha uygun fiyatlar sunulabilir.

Örneğin benim altyapım maximum 75mbit destekliyor. Stabil olması vs derken 70mbit alabildiğimi varsayarsam 100mbit benim için gereksiz bir paket haline geliyor. Şuanda 35mbit internet kullanıyorum ve hızımı arttırmak istiyorum. Fiyatlar çok fark etmiyor demişsiniz yinede ara bir paket koyarsanız sizi tercih edeceğim.

• furi kullanıcısına yanıt
    Bunu bende düşündüm mesela 50 mbit 76 veya 77TL olabilir zaten diğer isslerde 35 veriyor ama 50 yok

• Merhaba Furi, Crazyboy2099,

Öncelikle geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Örneğin 75 Mbps paket için 85₺ yerine, 85₺'lik paket hızını, sizlere maksimum fayda sağlayabilmek için 100mbps'e çıkararak G-Net Fiber paketimizi avantajlı kılmayı hedefledik. Cazip bir fiyatla, hız derdini sorun etmeyeceğiniz bir internet hizmeti vermek amacındayız. Ancak bu yönde taleplerin artması halinde, bu konuyu tekrardan gözden geçirebiliriz.

Bizi tercih etmeniz halinde, bize burdan ulaşarak, ilk ayınıza özel Donanım Haber abone indirimi sağlayabiliriz :)
    İlginiz için teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 10 Haziran 2020; 21:7:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhaba Furi, Crazyboy2099,

Öncelikle geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Örneğin 75 Mbps paket için 85₺ yerine, 85₺'lik paket hızını, sizlere maksimum fayda sağlayabilmek için 100mbps'e çıkararak G-Net Fiber paketimizi avantajlı kılmayı hedefledik. Cazip bir fiyatla, hız derdini sorun etmeyeceğiniz bir internet hizmeti vermek amacındayız. Ancak bu yönde taleplerin artması halinde, bu konuyu tekrardan gözden geçirebiliriz.

Bizi tercih etmeniz halinde, bize burdan ulaşarak, ilk ayınıza özel Donanım Haber abone indirimi sağlayabiliriz :)
    İlginiz için teşekkür ederiz.
    merhaba bende Konya da ikamet ediyorum abonelik geçişi yapmak istiyorum donanımhaber adına bana da bir güzellik yaparsınız heralde.
  • mujdat42 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Mujdat42,
    https://gibir.net.tr/ üzerinden veya 0850 550 0332 üzerinden bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olmak isteriz. :)

iyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.