Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa371988 -- 24 Kasım 2020; 0:30:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BayRakipsizSinan kullanıcısına yanıt

sorun devam ediyor daha sorundan gibirnet haberdar bile olmadı yani mesajı görüp ona göre bişeyler yaparlar,genel olarak gibirnet iyi fakat geceleri bu sorun oluyor nedense.

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

sorunum sabah 10.20 civarı çözüldü umarım yine tekrar etmez.

• ciddi0 kullanıcısına yanıt
    3 ayım doldu çoktan. Firmanın profesyonel bir operasyon yönetmemesinden, diğer aboneliğimizde arızalara yönelik tavırlarından ve online işlemler bölümünün kullanışsız olması gibi nedenleri söyleyebilirim. Mesela diğer aboneliğimizde iptal talebimiz oldu. 1 hafta oldu onay için döneceğiz dediler ancak covid karantinası gibi durumların oluşması nedeniyle bizde bu işlemi unuttuk. Hatırladığımızda firmaya ulaştık bize verilen cevap talep yoğunluğundan sıra gelmemiş. Ancak ne hikmetse biz ulaştıktan kısa bir süre sonra iptal işlemi yapıldı. Yani unuttuk sizi demiyorlar, diyemiyorlar. Buda benim gözümde kusurlu bir hizmet oluşturuyor. Daha sonra yaşadığımız 2 arıza var. Bize yaptıkları bilgilendirme ile arıza tamamen alakasız nedenlerle. Diyorlar ki kablo hırsızlığı olmuş o yüzden sıkıntı yaşıyorsunuz ancak belirtilen arıza saha dolabına araç çarpması. Bir diğer arıza da bu defa direğe çarparak hattın kopmasına neden oluyorlar. Arıyoruz kayıt oluşturuyoruz diyorlar fakat süreçle ilgili hiçbir gelişme olmuyor. Diyeceksiniz türk telekom yapmıyor. Tamam kabul ancak operatör bu konuda türk telekoma şahsen gerekli olan baskıyı kurmuyor. Hatta ben kayıt bile oluşturmadıklarını düşünüyorum. Destek kaydı için ücret alınması ayrı bir saçmalık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• @GIBIRNET ttnet ve turknet fiberde modem kirasi almıyor siz almaya devam ediyorsunuz ? acıkcası turknetin kampanyasından sonra pek avantajınız kalmıyor bu modem kirasina bir care bulmayi dusunuyormusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

@GIBIRNET ttnet ve turknet fiberde modem kirasi almıyor siz almaya devam ediyorsunuz ? acıkcası turknetin kampanyasından sonra pek avantajınız kalmıyor bu modem kirasina bir care bulmayi dusunuyormusunuz ?

Hocam Her firma modem ücreti alıyor. çoğu firma aracı olduğu için Türk telekom anlaşmasına göre hareket ediyor. firmanın bu konuda yapabileceği bir durum yok. Türk telekomun kendisi bile modem kira bedeli alıyor. ilgili detaylara Buradaki mesajıma bakarak bilgi edinebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146385842

• quote:

Orijinalden alıntı: imate

Hocam Her firma modem ücreti alıyor. çoğu firma aracı olduğu için Türk telekom anlaşmasına göre hareket ediyor. firmanın bu konuda yapabileceği bir durum yok. Türk telekomun kendisi bile modem kira bedeli alıyor. ilgili detaylara Buradaki mesajıma bakarak bilgi edinebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146385842

Alıntıları Göster

dedigim firmalar almıyor mesela turknet 100 mb kdr fiber 85 tl modem ucretide yok..telekomunda cogu tarifesinde ekstra modem ucreti yok demek istedigim bu haliyle vatandasda hangisi uygunsa ona geciyor ben gibirde 35mb internete 80 lira veriyorum modem ile beraber ama turknette 100mb kdr internet hersey dahil 85 tl..turknet nasıl anlasdıysa ttnet ile gibirnette anlasabilir demek istedigim bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: promil06

dedigim firmalar almıyor mesela turknet 100 mb kdr fiber 85 tl modem ucretide yok..telekomunda cogu tarifesinde ekstra modem ucreti yok demek istedigim bu haliyle vatandasda hangisi uygunsa ona geciyor ben gibirde 35mb internete 80 lira veriyorum modem ile beraber ama turknette 100mb kdr internet hersey dahil 85 tl..turknet nasıl anlasdıysa ttnet ile gibirnette anlasabilir demek istedigim bu..

Alıntıları Göster

Hocam Türknet tarafındanda alınıyordur fakat müşteriye yansıtılmıyordur. ama belli bir müşteri kotasından sonra modem kira bedeli almaya başlayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imate -- 23 Kasım 2020; 18:14:43 >

• Dns problemi yaşayan var mı modem arayüzünden yada denetim masasından dns değişmeme rağmen çalışmıyor redditte gezemiyorum bile vpn açmadan

• ReiseReise kullanıcısına yanıt

Reddit'e girdim sıkıntı yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Reddit'e girdim sıkıntı yok..

düzeldi bende de modem arayüzündeki dnsleri değiştirince

• @GIBIRNET İş bankası, Ziraat bankası fatura borcu ödeme sistemlerin de çıkıyor musunuz, bir gelişme oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

@GIBIRNET İş bankası, Ziraat bankası fatura borcu ödeme sistemlerin de çıkıyor musunuz, bir gelişme oldu mu?

Önümüzde ki fatura dönemine yetiştirilmeye çalışılıyor efendim.

• Merhaba. Ben gibirnet kullaniyorum. Valve sunucularina ping atiyorum 47 ping veriyor. Oyuna giriyorum en dusuk ping 50 diyor. 30 saniye sonra pingim 70-80 oluyor. Yurt ici serverlara giriyorum map degisiyor, benim pingim artiyor. Ne alakasi var anlamiyorum. Artip azalma gibi bir durum degil sabit kaliyor ping. Hattimizi fast path moduna aldira biliyor muyuz acaba?

• Gıbır yurt dışı yani resmi valve sunucuları için ping ayarlaması yapmış durumda. Non-official serverlarda pinginiz sunucu konumuna göre değişir.

• Kullananlar memnun mu. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Kullananlar memnun mu. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

3 aydır kullanıyorum. Uzak durun.

Dün akşam önce DSL sorunu yaşattılar. Sorun tesisatınızda elektrikçi çağırın dediler. Sorun sizde ilk defa internet kullanmıyorum deyince de internet sinyalimi kestiler. Hani sorun iç tesisattaydı? Birden DSL geldi, internet sinyali gitti.

Müşteri hizmetleri rezalet. İşten anlamadıkları gibi bir de artist artist konuşmalar. Sanki bakkal.

BTK'da bile kaydı olmayan bir şirket. Mecburen CİMER'e şikayette bulunduk.

Yazılı ve sözlü beyan olmadan üyelik iptal ettiler. Ne tesadüf ki 3 ayımın dolmasına 3 gün kala.

Şimdi başka firmaya da geçiş yapamıyorum. İnternetimizi açın dedik 120 TL istedi Gıbırnet.

Tam bir rezillik.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.