Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
630.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Gıbırnet'te CGN var mı?

var

• quote:

Orijinalden alıntı: omerkarakaya

var

Alıntıları Göster

Ping aralığı nedir hocam? Kaçlı rakamlarla başlıyor.

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

45.12.52.x

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökkubbe

45.12.52.x

Eyvallah hocam.

• 24 saattir gibir.net in en alt paketini kullanıyorum. Şu ana kadar bir problem yaşamadım. taahhütsüz olduğu için memnun olmazsam iptal ederim düşüncesiyle abone olurken tereddüt etmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökkubbe G kullanıcısına yanıt

Rica etsem vie.valve.net e tracert atar mısınız?

• son 1-2 saattir ani snr düşüşleri yaşıyorum 83 mbit olan hızım 23 mbitlerde. Ve bunu son 2 gündüe yaşıyorum. Hattımın kontrolunü sağlayabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerkarakaya -- 20 Ekim 2020; 19:32:20 >
  • Ankastre bağlantısı yapılmış eve kurulum için ekipler ne zaman gelir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam yoruyorum sizi ama cmd den atarsanız sevinirim hopları görmek için.

Cmd ile aynı bu attıgım, hoplar aynı.

• ecay kullanıcısına yanıt

hocam ben hayatta sevmediğim şey birilerinin bana engel koymasidir. sahibindende 5 de acarim 30 da acarim. bazen YouTube da 25 sayfa actigim oluyor..engel koyacaksa beni denetleyecekse bedava dese yine kullanmam. turknet de alt yapi yok diyor çözemedim. gibir nete mi geceyim o zaman

Bende sonuç böyle vpn açık kalmış olmasın?

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
  • Alp477 A kullanıcısına yanıt
    Ankastre yaptıktan sonra eve gelmeleri gerekiyordu. bağlantı yapıldıysa modemin ışıkları da geldiyse yani doğru bağlanmış ise geriye modem kurulumu kalıyor.Onu da sen yapabilirsin.Normalde TT modemi de kurması gerekiyordu ama zor bir iş değil al kullanıcı adı şifre gir modeme internetin gelsin hocam.

• Hocam bağlantı yaptı direkt sordum da bizim eve yaptığını söyledi ama eve çıktığımda modem de herhangi bir hareket yoktu sadece power ve wifi ışığı yanıyor

• 3uncubayezit kullanıcısına yanıt

Kötüye kullanımın önüne geçmek için olabilir mesela bir issden diğer issye geçmek külfetli bir iş kargo istiyorsun kargo geliyor kağirları imzalıyorsun karşı ödemeli gönderiyorsun karşı issden çıkış için izin istiyorsun karşı taraf bazen cevap vermiyor müşteri sabırsız neden geçmedi benim hattım diye yerden yere vuruyor yani birde bunun üstüne keyfi geçiş yapanlarda olursa işin içinden hiç çıkamazlar

• Alp477 A kullanıcısına yanıt

Bende de durum aynıydı.Yanlış yere çakmış gelen eleman.Allahtan bunları koordine eden aradı da dedim böyle böyle yanlış yere bağlantı yaptı herhalde.Öğleden sonra tekrar geldi düzeltti ve modemin ışıkları geldi.Modemde ışık yoksa beklemeyin hocam TT tekrar gelmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: veli125

hocam ben hayatta sevmediğim şey birilerinin bana engel koymasidir. sahibindende 5 de acarim 30 da acarim. bazen YouTube da 25 sayfa actigim oluyor..engel koyacaksa beni denetleyecekse bedava dese yine kullanmam. turknet de alt yapi yok diyor çözemedim. gibir nete mi geceyim o zaman

Hocam kalite beklentisi yoksa ucuz olmasından dolayı Türk net önerebilirim. Millenicom yanaşmayın bene çünkü Gibir den daha kötü hizmeti ve daha yüksek ücreti var.Gibir net öneriyorum ben tabii ki çok memnunum. Ama hattan hata durumlar değişiyor yine de memnuniyet için ellerinden geleni yaptıklarını görüyorum.DEneyin bence pişman olmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alp477

Bugün direkt ofislerine giderek evrakları doldurdum yeni abonelik işlemleri için bakalım kaç günde bağlantı gerçekleşecek

Donanımhaber e özel ya da hemşeriye özel bir indirim var mı?

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.