Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de internetim gitti sonra kapatıp açıp internet lambası söndü sonra modemin ayarları girip anacak düzeltildi ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel bi sıkıntı var galiba, kopmada var bende bekleyelim bakalım ne olacak

• GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

path of exile oyununa bi bakalim dedi arkadas pinglerini paylaşayim dedim...

• Alp477 A kullanıcısına yanıt

ben de yaklaşik 1 aydir kullanıyorum hic bir sıkıntı ile karşilaşmadim.

• ltrg kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz. Bu konu hakkında. tarafınıza pm üzerinden bilgi verilmiştir. Ve işlemleriniz en kısa sürede çözülecektir.

İyi günler dileriz.

• alpay1173 kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız ? Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız ? Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• Ankarada bu firmayı kullanan var mı ?

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt

Ben varım keçiören de kullanıyorum.

• Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt

Memnun musunuz hocam, şuan en uygun fiyatı bu iss sağlıyor da araştırıyorum bende.

Oyun oynamadığım için gecikme ile ilgili pek bir şey söylemem ancak gündelik kullanım olarak telekom dan hiçbir farkı olmadığını söyleyebilirim.

• Gibirnet yıllar önceki netgalaksi adeta, ilk başlarda biraz bocaladilar fakat şuan oturttular sistemi, milattan kalma adsl hat problemleri nedeniyle bütün iss lerin teknik ekipleri ile samimiyeti kurmuş biri olarak şuan tek gecerim, kullanıcı sayısı arttıkça bozmazlar umarım, şuan vip hizmet veriyorlar resmen. Teşekkürler @GIBIRNET

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten fiyatını hakeden bir iss eğer her yerde bu değerler alınıyorsa daha ne olsun
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• Santral yaklaşık 900m uzakta olduğu için max 16 mbs verebiliyor. Maalesef deneyemicez.

Konya'dan kullanıyorum hocam. 35Mbps VDSL paketini kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Bulunduğum konuma göre online oyunlardaki ping değerleri stabil ve düşük. İstediğiniz yere ping atabilirim, Ankara-Konya arası 5ms fark eder en fazla.

• Son günlerde istediğim DNS adresine bağlanamıyorum. Hem de Gıbırnet üzerinden hiçbir cihazla. Modem arayüzünde ve cihazlarda 1.1.1.1 (Cloudflare DNS) tanımlı olsa dahi bu DNS adresleri üzerinden çıkış yapılmıyor.

Edit: Sorun düzeltilmiş.

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diskaveriy -- 20 Ekim 2020; 9:25:0 >

• Hocam taahhüt yok sanırım paketlerde, kafalarına göre fiyat artırımı yapıyorlar mı? Türknet malum bu da aynısını yapar mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.