Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom kablo uçlarını bıraktıktan sonra gıbır netten kurulum için geliyorlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt

Selam! Yani bakınız bu namussuzluktur.

100 Mbit "İNTERNET" hızıdır. Burada "VDSL" hızı olarak uygulamış telekom.

Bu konuda Telekomu dava ettim, mahkum ettirdim 10 sene önce, yine akıllanmamışlar.

Kardeş, Gıbırnet yetkilisine durumu bildir, hattım uygun olduğu halde 100 Mbit verilmiyor de. İllaki düzelecektir.

Düzeldi düzeldi, düzelmedi GIBIRNet'i şikayet et kaymakamıktaki Tüketici Hakem Heyetine.

Evet derdimiz telekomu dövmek ama arada GIBIR var. Sen ona vurucan, o gidecek o karar ile Türk Telekom'a vurucak...

Zincir böyle, bu şekilde işliyor hukuken.

O 100Mbit'i "seve seve" verecekler, öyle veya böyle. Bu şekilde "ayıplı hizmet" alıyorsunuz çünkü.

Ha aman ne olacak 5 Mbit için değer mi?

Valla hak bu. Sen yedirmeye ufaktan alışırsan bir sonraki adıma geçerler. Tarih boyu hep böyle olmuş çünkü...

Edit: Burada PTM'den kaynaklanan bir kayıp sözkonusu. ADSL deki ATM'de bu oran 5/53 idi. Yani nerdeyde %10.

VDSL'deki PTM de ise bu oran daha düşük ama şu an ezbere şu kadar diyemiyorum. GıbırNet'in hız testini yapın 100,00 görene kadar

Olması gerekenden ne kadar düşük olduğu oradan 3 aşağı 5 yukarı ortaya çıkar zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EUA_ -- 13 Ekim 2020; 1:29:48 >

• SerÇel kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz sıfır kurulumlarda eve kadar kurulum sağlamaktayız.

İyi günler dileriz.

• GibirNet'in modem kampanyası var mı bendeki modemi Ttnet'e iade ettim modemsiz kaldım.

@GIBIRNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Tuu -- 13 Ekim 2020; 9:24:14 >
  • By.Tuu kullanıcısına yanıt

VDSL ve Fiberde kiralama ücreti aylık 10 TL, VDSL modem satın almak isterseniz 150 TL (Konunun başlarında böyle yazılmış, değiştiyse bilmiyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By.Tuu kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Fiber abonelerde Yerleşik operatör anlaşmamız gereği Kiralık Aylık + 10 TL Modem kira şeklinde modem Türk telekom tarafından verilmektedir, Abonelik iptali durumunda tarafımıza iade edilmelidir. ADSL/VDSL kullanıcıları istediği modemi kullanabilir. Dilerseniz modem satışımız mevcuttur. Ücreti : 200 TL + KDV + Kargosu ücretin içine dahildir. Markası : Zyxel VMG-1312-T20B Antensiz modelidir. Ücretsiz modem kampanyamız bulunmamaktadır,

İyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 13 Ekim 2020; 10:6:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obreus

5-6 gün önce gibirnetten 100mbps fiber için yeni abonelik aldım, başvurumu yaptığım günden 2 gün sonra daha evraklar ellerine ulaşmadan türk telekom kurulumu yaptı ve internetim geldi. Süreç uzamadan hemen internetimin gelmesi beni memnun etti. Şimdilik bir sorun görünmüyor gibi, inşallah çizgilerini bozmazlar.

Birde hız testi göndereyim

Bu 1000 mbit değil mi? 134 mb/s nasıl indirebiliyor?

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    100mbit hız, 134mb değilde saniyede 13mb indiriyor.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa abonelik başlattık, dün Telekom gelmiş iki ucu açık kablo bırakıp gitmiş ondan sonra ne arayan ne soran var.

• https://t.me/gibirnettr

• Hocam vereceğiniz modem tam performans verir mi tam olarak 100 Mbps kullanıcısıyım daha önce Huawei Hg630a kullanıyordum iade etmek zorunda kaldım o modemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: By.Tuu

Hocam vereceğiniz modem tam performans verir mi tam olarak 100 Mbps kullanıcısıyım daha önce Huawei Hg630a kullanıyordum iade etmek zorunda kaldım o modemi.

Antensiz modemse menzil olarak çok kısıtlı oluyor tplink w9970 4dbi antenleri var 2 tane 15 metre ilerdeki balkonda tek dişe düşüyor ona göre seçin.

• Bugün itibari ile 10 iş günü oldu. Ay başında başvurdum ve sesli onay aldınız. Kimse gelmedi daha. Derslerim internetsizlikten öyle kaldı. Mağduriyetimi en kısa sürede çözmenizi rica ediyorum. İletişim numaramı özelden yazmıştım

• SerÇel kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

İyi günler dileriz.

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Değerli müşterimiz özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

İyi günler dileriz.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt
    Yazdım

• Konyada benden başka interneti giden var mı?

Online ders sırasında internet gitti... Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum. Bekleme sırası 6 dan 1 e kadar geldi. Sonra bir anda bekleme sıram 10a çıktı. 10 dakikadır bağlanmaya çalışıyorum

Edit: Bekleme sırasında 10 dan tekrar 1. Sıraya geldim. Tekrar 10. Sıraya attı

Edit2: İnternet geldiği için müşteri hizmetleri aramamı sonlandırdım. Toplamda 30 dakikalık bir süreçte internetsiz kaldım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • furi kullanıcısına yanıt
    Bende de gitmişti hocam. Şuan okula geldiğim için anlık kontrol edemiyorum ancak 30 dk öncesine kadar yoktu.

• furi kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İyi günler dileriz.

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.