Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: C4L0X Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi Link?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İletişim bilgilerini pmden bıraktık DonanımHaber 1 ay ücretsiz kampanyası devam ediyorsa faydalanmak isterim.

• Her akşam saat 8den 11 civarına kadar internet hızı 1-2mbit e düşüyor ama bu saatlerde Steamden tam hızda indirme yapabiliyorum. Her akşam aynı saatte hız düşümünün sebebi nedir?

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet
    GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

• quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhaba Furi, Crazyboy2099,

Öncelikle geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Örneğin 75 Mbps paket için 85₺ yerine, 85₺'lik paket hızını, sizlere maksimum fayda sağlayabilmek için 100mbps'e çıkararak G-Net Fiber paketimizi avantajlı kılmayı hedefledik. Cazip bir fiyatla, hız derdini sorun etmeyeceğiniz bir internet hizmeti vermek amacındayız. Ancak bu yönde taleplerin artması halinde, bu konuyu tekrardan gözden geçirebiliriz.

Bizi tercih etmeniz halinde, bize burdan ulaşarak, ilk ayınıza özel Donanım Haber abone indirimi sağlayabiliriz :)
    İlginiz için teşekkür ederiz.

Müşteri hizmetleri kampanyanın sona erdiği bilgisini veriyor.

İki abonelik başlatabilirim kampanyanın devamı halinde.

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Donanım Haber 1 ay ücretsiz deneme kampanyamız 30 ağustos 2020 tarihinde sona ermiştir. Sadece fiyat sözü olarak kampanyamız mevcut . 2020"nin mayıs ayına kadar fiyatlar sabittir.

iyi günler dileriz.

• Fus Ro Dah kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Hattınızda bir sorun gözükmemektedir. İnternet hızı ve indirme hızı farklı büyüklükler olmasına rağmen sıkça karıştırılan kavramlardır. İnternet hızı genellikle Mbps olarak ifade edilirken, indirme hızı KB/s ve MB/s şeklinde ifade edilmektedir.  Alt kısımda bulunan İnternet hızı ve İndirme hızı arasındaki fark değerlerini ifade etmektedir. İnternet hız Testlerinizi Nperf veya speedtest.net üzerinden kablolu test yapmanızı öneriyoruz.

İyi günler dileriz.

• 6 gün sonra sözleşmem bitecek acaba buraya mı geçsem çok kararsızım aksarayda kullanan varsa tecrübesini paylaşabilir mi

• Son günlerde geceleri internek kesiliyor bunun nedeni nedir..calismami var yoksa ariza mi..
    Vdsl no 8833130301

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Hat değerlerinin ölçümünü yaptığınızda ort download hızı 45 mbs olarak kablolu nperf ile yapılan testlerde hem ben , hemde siz benzer değerleri buldunuz.hat değerleri bknz resim.şimdi nperf test server i desteklemiyorda bu sonuç çıkıyor mu demek istiyorsunuz?? Yada tüm torrent ve serverlar problemli bu yüzden 9-10 MB/Sn download yapamıyorum mu diyeceksiniz??( 35 MBS hız ile 4mb / sn download yapabiliyordum.77 MBS ile 9 MB/sn download yapabilmeliyim? Torrent serverları bahsedildiği gibi usa menşeli de değil, seek i dusukte degil ..

hat değerlerinin yada speed testin 77 mb göstermesi önemli değil..download hızları belitilen değerlerde 10-12mb/sn sonra sanal olarak 1000 mb yazsa ne olur yazmasa ?? neyse böyle çözümsüzlük ve saçma bahanelerden sonra yollarımı sizden ayırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 7 Ekim 2020; 9:36:59 >

• ajanblue kullanıcısına yanıt
    8 mbps = 1 mb/s

Megabitpersecond. Megabyte/ second

1 byte 8 bittir.

Yani 100 mbps satin alan birinin max hizi 12.5 mb/s dir
    Saniyede 12 megabyte indirebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber altyapım var 35 Mbps olana başvurmuştum 3 gün içinde kurulum yaptılar 1 haftadır kullanıyorum problem yaşamadım

• TT müşterisi iken gıbırnete geçiş yaptım. Geçiş yaptıktan sonra download hızım TT müşterisi iken 10-12 mb olmasına rağmen 1-2 mb kadar düştü birşey yapamayacaklarını söylediklerinden dolayı 15-20 gün sonra aboneliğimi sonlandırdım ve 52 tl fatura ödedim. Buraya kadar sorun yok. Ancak gıbırnet bu ay artık müşterisi olmamama rağmen 60 tl fatura çıkarmış 04 Ekim tarihinde aboneleri olmamama rağmen fatura çıkarttıklarını belirttim hala dönüş yapmadılar.

Aboneniz olmayan bir şahsa nasıl fatura bedeli çıkartıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fueb -- 7 Ekim 2020; 12:11:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fueb F kullanıcısına yanıt

Dostum forumda ki yetkiliye özelden yaz halleder hepimize oldu adam hepsini halletti saolsun dert etme yani özelden mesaj at bilgilerini ver

• istanbul avrupa yakasına hizmet veriyormusunuz

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İsim soyisim irtibat numaranızı özel mesaj üzerinden paylaşabilirseniz bu durumda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

iyi günler dileriz.

• Fueb F kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İsim soyisim irtibat numaranızı özel mesaj üzerinden paylaşabilirseniz bu durumda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

iyi günler dileriz.

• efsaneli18 E kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Türkiye"nin 81 ilinde hizmet vermekteyiz. Aklınıza takılan bir soru olur ise pm üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

iyi günler dileriz.

• donanımhabere özel indiriminiz yokmu yeni baglantıyapacagız

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.