Şimdi Ara

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.826
Cevap
144
Favori
631.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir aylik izlenimlerim: fatura cikti, aradim ve 5 dakika icinde faturam iptal edildi. ilk baslarda ufak tefek kesintiler oldu ama kisa süreli. baglantim su an 7 gündür ful acik ve reset atmadan baglantim kopmadan devam edior. dslam kilidi cözülmedi ve 80 mbps hizi tam aliyorum. ping ile ilgili birsey yapmadigim icin(oyun vs) sorunum simdilik yok. evde 7-8 kisi full kullansakta sikinti olmuor. indirme hizim 9.7 mb/s. müsteri hizmetlerinde hep erkek denk geldi ve gayet kibar ve cözüm odakli oldular. modemim keenetic dsl extra. simdilik problemim yok. ins bu sekilde devam eder. tesekkürler @gibirnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzdeger -- 5 Ekim 2020; 22:34:3 >
  • Merhaba kurulum için ne zaman gelineceğini önceden bilgilendiriyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,faturalandırma nasıl oluyor kullandığımız ayın faturasını mı ödüyoruz

• 15 dakika kadardır internet erişimim yok. Modemim ip almıyor. Var mı başka kesilen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emniyetin sitesine hala girilemiyor.

https://www.egm.gov.tr/

• omerkarakaya O kullanıcısına yanıt
    Dün bağlattım interneti ve girebiliyorum DNS ayarlarını kontrol et benimki 1.1.1.1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugun 13 gün oldu halen İnternet im bağlanmadı.

cuma günü aradım pazartesi dediler pazarteside gelen olmadı

müşteri hizmetlerini arıyorum 3 sıran ilk sıraya çıkıyorum 1 dk sonra tekrar 3 sıradasınız diyor

@GIBIRNET

• thelordof kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

İlgili çalışmalarımız devam etmektedir. Zaman süresi iletemiyorum. Yanlış bilgi vermemek adına En kısa sürede banka online işlemlerinde aktif olacağız.

iyi günler dileriz.

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Yeni kurulum başvurularında evraklarınız tarafımıza ulaştığında sesli onayınızın ardından 7 iş günü içerisinde kurulumlarınız gerçekleşir.

iyi günler dileriz.

• krmakmn kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Özel mesaj üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu durumda yardımcı olmak isteriz.

iyi günler dileriz

• DarkERROR D kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Özel mesaj üzerinden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu durumda yardımcı olmak isteriz.

iyi günler dileriz

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Merhabalar:

Faturalar aylık şeklinde ücretlendirmesi mevcuttur. Kullanmış olduğunuz günlerin ve almış olduğunuz hizmetiniz var ise hesaplanması yapılır. Fatura tutarınızı yansır.

iyi günler dileriz.

• GIBIRNET kullanıcısına yanıt

gönderdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkERROR -- 6 Ekim 2020; 11:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIBIRNET

Merhabalar:

İlgili çalışmalarımız devam etmektedir. Zaman süresi iletemiyorum. Yanlış bilgi vermemek adına En kısa sürede banka online işlemlerinde aktif olacağız.

iyi günler dileriz.

Umarım yakın zamanlar da gelir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhatKa.

Dün bağlattım interneti ve girebiliyorum DNS ayarlarını kontrol et benimki 1.1.1.1

https://onlineislemler.egm.gov.tr/ankara/sayfalar/ozelguvenlikrandevu.aspx

Bir de yukarıda ki linki dener misiniz? Gıbırla girilemiyor. Ama mobil veri yada başka iss ile girilebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet bu siteye bende de girmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: omerkarakaya

Emniyetin sitesine hala girilemiyor.

https://www.egm.gov.tr/

Neden Girmedi Bende Giriyor

GIBIRNET [ANA KONU] - 220 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA- Sınırsız/Taahhütsüz/AKN'siz İnternet

ParTaa kullanıcısına yanıt
    @partaa bu linki denediniz mi

bu link bende de açılmıyor

• Faturam düzenlendi ödeme yaptim teşekkürler @GIBIRNET

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.