Şimdi Ara

GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (9 Mobil) - 1 Masaüstü9 Mobil
5 sn
4.133
Cevap
92
Favori
218.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 550
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 92
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GIBIRNET (716 mesaj) Toygar87 (116 mesaj) yavuzdeger (83 mesaj) annaX (82 mesaj) thelordof (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2426 mesaj) Mobil (802 mesaj) Mini (190 mesaj) Uygulama (714 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Diğer İnternet Servis Sağlayıcıları >> GIBIRNET 100 MBPS Fiber internet 85 TL - 35 MBPS 70 TL (AKN/KOTASIZ)
Giriş
    323 Mesaj
    Benim sabah 9 gibi gelmiş. Şuan da da loss başladı.
    |
    |

Mesleği ve işin içinde olan birisinden bunları okumak umarım aksini düşünen tüm forum üyelerinin akıllarında "Ya harbiden ben yanlış mı düşünüyorum yoksa? Adamlar haklı olabilirler mi? Bir araştırmakta fayda var mı? Bu ISSlerin her dediğine inanmamak gerek" gibi şüpheler oluşmaya başlamıştır.

İnanın ki yılardır yani yıllardır bu dediklerinizi forumdakilere izah etmeye çalışıyoruz ama ortaya birisi zıplıyor "yok kardeşim ne gerek var, ver 10TL modem kirası, hem güvenlik için zorunlu modem kiralamak" deyip ortaya bir laf atıyor, tabi bütün internet kullanıcılarından da aynı teknik bilgi ve tecrübe sahibi olması beklenemez, adam mesela tek yaptığı iş internette sosyal medyada gezmek, tamam 10TL/20TL ne olacak ki zaten diyip bu üyenin dediğine inanıyor, çünkü işine geliyor ve bu işin çözümünün 10TL vermekten başka bir seçenek olmadığına hem kendi inanıyor hem de başkası aynı sorunu yaşarsa onu da inandırıyor.

IP Kamerama erişemiyorum ne yapmalıyım diye forumda mesaj atıyor bir üye, ISS yetkilisi (Türknet) Statik IP almanız gereklidir diye cevap yazıyor.Ben de hayır öyle bir zorunluluğu yok bu hizmeti zaten sağlamak zorundasınız diye cevaplıyorum, başka bir trol hemen zıplayıp Statik IP almak zorunda, geçen benim de başıma aynı olay gelmişti, 20TL'ye Statik IP aldım sorun çözüldü diye mesaj atıyo.Sonra kafalar karışıyor sürekli.

Kullanıcı yaptığı internet sözleşmesinin ne olduğunun farkında değil (olmak zorunda da değil).Ama ISS üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmeyip bunu kullanıcısına fatura ediyorsa burada bir hukuksuzluk, dolandırıcılık söz konusu...Hem de nitelikli, bile bile, tasarlayarak dolandırmak.

Belki bazı forum üyeleri şu yazdıklarını/yazdıklarımı tekrar tekrar anlayarak okur da kafalarında soru işaretleri oluşmaya başlar.

Eline, bilgine, tecrübene sağlık...
    |
    |
    _EUA_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    345 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veli125 -- 1 Ekim 2020; 15:35:20 >
    |
    |
    GIBIRNET kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    İzmir Telekom altyapılı internetim şu an yok. Telekom, Gıbırnet tarafına 3 Ekim'e kadar bağlantı olmayabilir şeklinde yazı yollamış. Sebebi de 3.şahıs kaynaklıymış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba , Fatura cıkmıs fakat ilk ay donanımhaber ozel ucretsiz olarak biliyordum . bakabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    14 Günlük Kullanım için 51,33tl fatura çıkmış fazla değil mi gnet mega paketi, yarı fatura bekliyordum 35tl olmalıydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    16 Mesaj

@_EUA_ ve @Charmlander e kesinlikle katılıyorum.
    Bende ip adresimin sabit bir şekilde kalmasını istemiyorum. Lakin iss'im ile görüştüğümde sabit ip dışında hiçbir şekilde bu ağdan çıkarmıyorlar.
    İşin saçma olan yanı aynı ISS üzerindeki bir arkadaşımın dinamik ip adresi CGNat a dahil değil adamlara yazıyorum bizde CGNat üzerinden çıkmayan İp bulunmuyor şeklinde dönüyorlar. İp adreslerinin listesini atıyorum. Yine aynı şekilde geri dönüş yapıyorlar. Hiçbir çözüm bulamadım.

İlgili konuşmanın kısa bir parçasını şuraya bırakıyorum.

• Teğmen
    124 Mesaj
    Bana çıkan fatura da hatalı. 4 gün churn işlemi için karşı firmayı bekledik ancak hizmet hiç beklenmemiş gibi fatura edilmiş. Faturanın hizmeti almaya başladığım tarihte başlaması gerekmiyor mu?

15 Ağustos’ta geçiş tamamlandı 1ay ücretsiz kullanım Ne yapar 15eylül de tamamlandı . E kalıyor 14-15 gün onun içinde 51₺ fatura çıkmış 70tl olan fatura yarısı neden olmuyor ,35tl yapar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    annaX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj

Statik ip denemek istiyorum nasıl alıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çözüm işten anlayan bir MH'ye denk gelmek baktın olmadı Tüketici Mahkemesine gitmek.
    |
    |
    BerkSMBL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar:

Özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu durumda yardımcı olmak isteriz?

iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 1 Ekim 2020; 13:15:4 >
    |
    |

Merhabalar:

Özelden isim soyisim irtibat numaranızı paylaşır mısınız bu durumda yardımcı olmak isteriz?

iyi günler dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIBIRNET -- 1 Ekim 2020; 13:14:55 >
    |
    |
    adasfasdasdasd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar:

iyi günler dileriz.
    |
    |
    onururgu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar:

iyi günler dileriz.
    |
    |
    Gökkubbe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar:

iyi günler dileriz.
    |
    |

Merhabalar:

iyi günler dileriz.
    |
    |
    ErkanKalkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.