Şimdi Ara

Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
5
Favori
7.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marjinal olmaya çabalamayın dostlar, siz beğendiniz diye oyun güzel olmuyor. Sadece size güzelse sorun yok. Grafikleri iyi olsada saçma sapan bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 2 Nisan 2022; 14:9:55 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • console-master kullanıcısına yanıt

hocam platin için küçük ama hayat kurtarıcı bir tiyo vereyim. oyunda spirits transfer etmek için kullandığımız katashiro kartları var normalde 10 tane para oldukça satıcılardan yenisini satın alın çoğaltın onları 50 ye kadar çıkıyor. hikaye veya yan görev yaparken gördüğünüz spirits kaçırmazsınız bu şekilde. ben sonradan uyandım olaya katashiro kartlar dolu diye alamadığım spirits çok olmuştu meğerse oyunun en grind kupasıymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt

beğenmediğin bu saçma sapan oyunun konusundan çıkamıyorsun hocam onu nasl yapıcaz Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU 

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam işim olmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun kullanıcı puanı 8 şu an.Sadece şu başlıkta bile keyifle oynuyorum diyen 5 kişi var.Bana hitap etmedi de geç.Yapımcıya üstü kapalı küfür edip ilgi çekmeye çalışmak nasıl bir seviyedir.

• Oyunda gameplay hakkında bir şey diyemem ama görseller muhteşem. Pc'de oynuyorum, Ray Tracing'i bu kadar göz alıcı bir başka oyun daha görmedim, resmen göz kamaştırıyor ki bunu oyuna küfürler yağdıran Dost bile kabul etmiş.Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU Özellikle neon ışıklı synthwave tarzı gece atmosferini seviyorsanız her iki dakikada bir sc alıp wallpaper yapın, o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 2 Nisan 2022; 19:30:47 >
  • wither kullanıcısına yanıt

Elden Ring'in 7.9 mesela. allah belasını versin diyecem bu Z kuşağının da gerek yok Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU 

• Çok orjinal bir oyun. Evil within de ortalaması 7.5 ama bana göre en az 8.5 lik bir oyundu.

Shinji Mikami çok yaratıcı bir yapımcı. Resident evil, Dino Crisis, evil within derken bu oyunuda ben çok beğendim. Kesinlikle başka bir örneği yok, benzeri yok.

Arada sırada kullanıcı puanlarının doğru olması güzel ve sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 3 Nisan 2022; 0:12:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tokyo'nun En Garip Hali! | Ghostwire Tokyo İlk Bakış

Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONUPlayStation Türkiyeyoutube
    PlayStation Türkiye'den herkese selamlar. Bu videomuzda Tango Gameworks'un geliştirdiği aksiyon-macera ve gerilim türündeki Ghostwire Tokyo'ya bir ilk bakış yaptık, iyi seyirler. Bizi diğer sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederek PlayStation hakkında en güncel paylaşımlardan, haberlerden, çıkmış veya çıkacak olan oyunlardan en hızlı şekilde haberdar olabilirsin! Facebook: https://www.facebook.com/PlayStationTR/ Twitter: https://twitter.com/PlayStationTR Instgram https://www.instagram.com/PlayStationTR/
    https://www.youtube.com/watch?v=3zm2Pq5ekgE
  • Oyunu bitirdim, açıkcası çok detaylı ilerlemedim, yan görevlerin çok küçük bir kısmını yaptım ve ana hikaye ağırlıklı sonuca ulaştım.

Çok değişik, farklı bir kafa yapısına sahip bir insanın yapabileceği enteresan bir oyun. Eksikleri var, fazla japon olduğu için herkese hitap etmeyebilir ama kesinlikle hikayesi, atmosferi ve değişik tasarımları ile başarılı bir oyun.

Oyun incelemelerinin ne kadar yanıltıcı olabileceğini bir kez daha farkederek sanırım artık hiçbirini dikkate almamayı düşünüyorum. Mamalanma payı çok büyük sanırım puanlamalarda. Underrated bir oyun, puanım 8

Gamepas e geldiğinde çok daha detaylı başlayıp 2 kez tekrar bitireceğim.

Shinji Mikami Reyise saygılar tekrar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yetenek ağacında size yakındaki ruhları gösteren bir yetenek var. Platin kasacaklar gözden kaçırmasın.

• Ben de ana hikayeyi bitirdikten sonra kalan tüm yan görevleri yaptım. Özellikle bazı yan görevler değişik ve güzel gerçekten. Tabi bunların sayısı az. Oyun teması gereği herkese hitap etmeyebilir ama ben genel olarak oyunu beğendim. Tabi ki bir şaheser , yılın oyunu seviyesinde bir oyun değil ama oynanmayacak derecede de kötü bir oyun değil kesinlikle. Özellikle dualsense ile dövüş mekanikleri hoşuma gitti.

• 50 saatte platin geldi

Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU

Hayırlı olsun hocam. :)

Bu arada birşey sormak istiyorum. Oyundan gerçekten zevk aldınız mı yani evet çok iyi bir oyun değil ama Ortalama diyebilirmiyiz oyun için.

Bir de Hikaye tarafı oynayan oyuncuları tatmin eder mi diye sorayım. :)

• hikayesi özgün ve güzel hocam sadece ana hikayeyi oynarsanız 10-12 saat süresi var yan görevleride yaparsanız 25 saate yakın sürüyor oyun %100 yapmasıda 50 saatimi aldı. Oynaması kesinlikle çok zevkli bir baş yapıt değil tabi ama kötüde bir oyun değil. Çok iyi oyun dediğimiz oyunlar yılda 2-3 tane zaten o kafayla bakılırsa başka oyun oynamamak lazım. Bence tam meta puanının oyunu olmuş. Zaten user score da 8 yani büyük çoğunluk beğenerek oynamış.

yukarda biri yazmış mesala binaların %99 una girilmiyor diye bence çok komik bir söylem :) şehirde geçen hangi açık dünya oyunda her eve her binaya giriliyor ? ezbere eleştiriler. Halbuki gerektiği kadar eve apartmanlara gökdelenlere giriliyor. alışveriş yapmak için nerdeyse her 2-3 sokakta marketler büfeler var. şehri bir uçtan bir uca apartman ve gökdelerin üzerinde gezip atlayıp ağ atıp süzülüp gitme dinamikleri var çok zevkli keyifli hatta metro tünellerine inip içinde gezebiliyoruz.

Burdaki çoğu kişi malesef fiyatını baz alarak eleştiriyor 600 liralık oyun değilmiş ama aynı oyun 300 lira olsa iyi oyun olurmuş gibi :)

Sormamın sebebi benimde bir göz atma ihtimalim var oyuna bir abimiz oyunu almış oda severek oynuyormuş değişik bir oyun olduğunu dile getirmiş. Büyü olayı ve o hissi iyi verdiğini söylüyor DualSense'de bunu hissettirmiş. :)

O böyle anlatınca bende bir bakayım diyorum aslında gayet güzel de duruyor bakalım hafta sonu oynayacağım bende. Platin yapmam biraz zor ama Ana Hikaye ve büyü çeşitliliğini merak ettim açıkçası.

Maalesef oyunları değerlendirirken fiyat işin içine girdiği zaman oyundan ister istemez puanlar kırılıyor ki haksızlık bence. Demek ki 150 TL bazında olsa oyuna GOTY denilecek desenize. :))

Bir de Yetenek ağacı nasıl sizce karışık mı yoksa anlaşılabilir düzeyde mi ?

• mutlaka şans verin hocam dualsense kullanımı çok başarılı yağan yağmur bile hissediliyor. yetenek ağacı çok sade bazı temel özellikleri açmanız ve güçlendirmeniz yererli

Çok sağolun hocam vakit ayırıp cevap verdiğiniz için. :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.