Şimdi Ara

Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
5
Favori
7.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU

Ghostwire : Tokyo | PlayStation 5 | ANA KONU

Yayıncı Bethesda Softworks ve The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks, GhostWire: Tokyo'yu duyurdu.
    Ghostwire: Tokyo, 2021'de PlayStation 5 ve PC'ye özel olarak gelen Tango Gameworks'ten çarpıcı bir aksiyon macera oyunudur.

Oyunun tanıtım yazısı:

GhostWire: Tokyo, Tango Gameworks ekibinin sunduğu yeni bir aksiyon macera oyunu.

Garip bir şekilde gerçekleşen kaybolmaların Tokyo nüfusunu vurmasından sonra, kaynağı ortaya çıkarmak ve şehri kötülükten temizlemek size kalmış. Gizemli spektral yetenekler ile donanmış bir şekilde komplo teorilerini çözecek ve daha önce hiç olmadığı gibi şehir efsanelerini deneyimleyeceksiniz.

Bilinmeyenden korkma. Saldır.

https://bethesda.net/game/ghostwire-tokyo

Duyuru fragmanı :

GhostWire: Tokyo'ya İlk Bakış

GhostWire: Tokyo - PlayStation Showcase 2021: "Hannya" Official Gameplay Trailer | PS5

Ghostwire: Tokyo - QuakeCon at Home | Pet all the dogs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 12 Eylül 2021; 9:3:20 >

• oyunu oynayıp beğenmiyeni anlarımda youtube dan yayın izlemek nedir 😁 oyunda 5 değil bossları saymazsak 19 çeşit düşman var.

oyun için kesinlikle boş ve gereksiz denemez çok özgün bir oyun olmuş meta 75 ve user score 8.0 zaten bunu doğruluyor. siz sevmemişsiniz diyecem ama sizde youtubeden seyretmişsiz..

oyunu almadan oynamadan tam deneyim anlaşilamazki sadece dualsense kullanımı bile oyunu almak için bir neden.

Ya başlığı yapacağınız oyuna sokayım olan bir videodan fikir mi ediniyorsunuz gerçekten? Hiç seviye denen bir şey kalmamış. Allah akıl fikir versin :D

Ben de oyunu keyifle oynayanlardanım. Dualsensei güzel kullanmışlar, çok büyük beklentilere girmeden keyifle oynuyorum. Arada güldürüyor, bazen geriyor. Bazen de etkileyici sahneler gösteriyor. Yansımalar, büyülerin animasyonları harika gerçekten. Bence hem meta puanlarını hakediyor.

Bugün itibariyle oyunu bitirdim.

Ben oyunu çok beğendim, oynamayan herkese tavsiye ederim. Farklı bir tarzı var, teması vs. diğer oynadığım açık dünya oyunlarından bana farklı hissettirdi. 8/10 genel puan veririm şahsen.

Konusu Japon kültürünü bilen kişiler için klişe deniyor, benim bu konuda çok bir bilgim olmadığından ilgimi çekti konusu. Kişisel olarak beğendim diyebilirim konusunu da.

Açık dünyası ölü, ancak bir Ghost of Tsushima ne kadar ölüyse o kadar ölü. Öyle abartarak gömecek bir durum yok bazı yayıncıların yaptığı gibi (misal Dost Kayaoğlu).

Yan görev kalitesi fena değil. Bazı görevler gerçekten çok zevk verirken bazıları "neden var bu yani?" sorusunu sordurttu bana. Ancak genel anlamda birçok açık dünya oyunundan iyi olduğunu söyleyebilirim (ortalama bir Ubisoft oyununa on basar).

Oyunun combat kısmı biraz yavan bunu kabul etmek gerek. Teknik olarak farklı saldırı çeşitlerini alıp R2-L2 yapmak üzerine kurulu, pek bir çeşitlilik yok. Ancak kendimizi savunabiliyor olduğumuz bir parry mekaniğinin olması büyük bir artı, bazı daha büyük ve yüksek puanlı oyunlarda bu yok (Horizon Forbidden West gibi).

Görsellik olarak oynadığım en yeni nesil oyun buydu diyebilirim gönül rahatlığı ile. RT Performans modunu oynadım ve harikaydı görsellik. 1080p görüntüyü upscale ederek vermesine rağmen çok iyiydi görsellik, oynadığım en yeni nesil duran birkaç oyundan birisiydi diyebilirim.

Sesler başarılı kullanılmış, yeri geldiğinde insanı gerecek tarzda ya da atmosfere çekecek tarzda ses kullanımı var oyunda.

Dualsense kullanımı oldukça başarılı, birçok birinci parti stüdyodan iyi bir kullanım var tüm özellikler açık kullanırsanız Dualsense'inizi.

Özetle ben genel olarak tavsiye ederim oyunu arkadaşlar, bir grup yayıncının saçma sapan yorumlarını temel alarak oyunu elemeyin, imkanınız olduğunda mutlaka şans verin derim.

Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar.

• Teaser Gerçekten dikkat çekiciydi umarım gameplay görürüz ilerleyen zamanlarda. :)
  • japon kültürüne sadık kalan nadir yapımcı. zaten zamanında Japon firmalarının batılılaşmasından dolayı şikayet etmişti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evil within 3 beklerken yeni ip geldi olsun buda iyiydir. Mikami varsa kesin güzeldir. Trailer güzeldi umarım gameplay gosterirler

• Bayağı ilgimi çekmeyi başardı şimdiden, aldım favorilere

• allah bilir ne zaman çıkar bu oyun 2020 sonunda anca çıkar gibi...
  • Güzel duruyor tabi birde gameplay görmek lazım 2020 yılı içinde gelir muhtemelen.

• Mikami varsa her türlü ilk günden oynanır.
  • Evil Within'den vazgeçmiş olması güzel, bu adamın hayal gücü yüksek, üretken biri ve yeni oyunlar yapması onun için en doğru hamle.

• Aklıma izlediğim bu film geldi
  • Evil Within gibi olsun yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Evil Within'den vazgeçmiş olması güzel, bu adamın hayal gücü yüksek, üretken biri ve yeni oyunlar yapması onun için en doğru hamle.
    Kesinlikle katılıyorum, evil within yerine kendi kültürünün motiflerini daha iyi yansitabileceği, yetenekli bir sanatçı. Kötü olmayacağına eminim.

• Güzel bir projeye benziyor takip.

• mikami san varsa kalite vardır
  • Atmosfer Evil within gibi olur kesin. Beyin yakan mekanlar , beyin yakan boss tipleri. Japonların akil almaz dünyasıni seviyorum.

• Mikami, Sony ile anlaşıp bir oyun çıkarsa keşke. Daha iyi olanakları hak ediyor.

• Bu adama bayiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 2019'da yayıncı Bethesda Softworks ve The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks tarafından duyurulan aksiyon macera oyunu GhostWire: Tokyo'nun kreatif direktörü Ikumi Nakamura Tango Gameworks'ten ayrıldı.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Ikumi Nakamura "Tango ve Zenimax'te dokuz yıl kreatif direktör ve sanat yönetmeni olarak çalıştıktan sonra, yolculuğumun burada bittiğini hissettim. Burada çalıştığım yetenekleri insanlardan çok şey öğrendim ve onlara çok büyük saygı duyuyorum. Benimle birlikte çalışmak isteyen varsa iletişime geçebilir." dedi.

Ikumi Nakamura, GhostWire: Tokyo'nun hikayesini, senaryosunu ve karakterlerini yazdı ve tasarladı. Kendisi The Evil Within ve The Evil Within 2'nin geliştirme sürecinde de yer almıştı. Tango Gameworks'e katılmadan önce ise Platinum Games'te Bayonetta üzerinde konsept sanatçısı ve Capcom'da Okami üzerinde çevre tasarımı sanatçısı olarak çalıştı. Kaynak:BSC

• tanıtımından en çok etkilendiğim oyun bu olabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.