Şimdi Ara

Ghostrunner Türkçe Yama v0.40433.436 GOG [TAMAMLANDI]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
7
Favori
24.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Dharma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Anahtar Ustasına karşı gel ve intikamını al.

Bu kule şehrinin sokakları şiddetle dolu. Anahtar Ustası Mara, burayı demir yumrukla ve insan hayatına değer vermeden yönetiyor.

Kaynaklar tükendikçe, güçlüler zayıfları avlıyor ve kaos kalan son düzeni de tüketmekle tehdit ediyor. Kararlı bir son direniş geliyor. İnsanlık yok olmanın sınırına gelmeden önce bir şeyleri değiştirmeye yönelik son bir girişim bu.

Şimdiye kadar oluşturulan en gelişmiş kılıç savaşçısı olarak her zaman sayıca çoksun ama bir o kadar da üstünsün. Düşmanlarını tek moleküllü bir katana ile ikiye böl, süper insansı reflekslerinde mermilerden kaçın ve galip gelmek için pek çok çeşit özel tekniği kullan.

Tek vuruş tek öldürme mekaniği savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle korkusuzca hiç bitmeyen bir dansa başlamak için üstün hareket etme yeteneğini (ve sık kontrol noktalarını) kullan

.

Ghostrunner tek oyunculu benzersiz bir deneyim sunar: hızlı tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir araya getiren orijinal bir ortam. Bu oyun, zaten son ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin hikayesini anlatır.

Türkçe Yama

v0.40433.436 GOG

YAMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kurulum

Dosyaları oyunun kurulu olduğu klasördeki "GOG Games\Ghostrunner\Ghostrunner\Content\Paks" içine atınız

Yamadan Görseller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 18 Kasım 2021; 18:9:59 >

• Elinize emeğinize sağlık kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize saglik

• Elinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi den eline koluna sağlık hocam teşekkürler :)

• Hotline Miam'yi oynarken delirmiş olsam da, Mirror's Edge'in özellikle ilk oyununu sevdiğimden merakla bekliyordum bu oyunu. Türkçe yama ile harika olacaktır. Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerinize sağlık..kolay gelsin.

• kolay gelsin.

• Kolay gelsin çeviriyordum konuyu görünce iptal ettim çeviriyi elinize sağlık.

• elinize sağlık

• Ellerinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin, vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

• Oyun çok iyi, demosunu da çok beğenmştim. İng bitirip yamayla tekrar oynayacağım sanırım. Elinize sağlık.

• Kolay gelsin

• Kolay gelsin gerçekten güzel seçim heyecanla bekliyoruz emeğinize sağlık

• Benim yazdığım yorumu mod arkadaş nasıl bir düşünce yaşadı da sildi beni aydınlatırsa sevinirim ? kafanıza göre yorum da mı silmeye başladınız ?

• Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.