Şimdi Ara

ghost screen sorunu acil yardim edin!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suan mecidiye koy vintek servisin onundeyim. 2 gun once ghost screendsn dolayi vermis oldugum cihaza sadece yazilim atmislar. Hala var ama cok silik gozukuyor belirgin bir sekilde gosteremedim. 3G yi actim wifiye baglandim oyun oynadim. Tik yok telefon isinmiyor. Ghost screen ise 3 saniyeligine gozukuyor sonra gidiyor. Tam hosteriyorum teknik servise cikti ghost screen diye yok hemen kayboluyor. Bugun son gunu cihazin yarin tam 6 ay oluyor. Degisim veya para iadesi yalan oluvak. Ne yapip belli ederim cozemiyorum kafayi yiyicem gri ekran vs. Tik yok. Eve gidicem tak yine devam edicek biliyorum cok silik gozukuyor zaten. Yada servis bunu gormek istemiyor bilmiyorum kafayi yiyicem. 5.1 yapmis cihazi. Cihaz cidden ucuyor suan. Alev alev cayir cayir yanan jungle head oyunu buz gibi suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jungle headin dukkan butonunun bile izi kaliyordu telefonda. Kafayi yiyicem ya.

• Sentetik test uygulamalarından birini indir ve art arda birkaç defa test yap, büyük ihtimalle isinir.

• hocam video çekin en mantıklı olanı benide anlamadılar 3. kez servise gönderdim buda olmazsa heyete gidip iade isteyeceğim
    bende sizde öyle yapın
    ayrıca 3 4 parmagınızı direk dokunun öyle daha çok olur

burda ki gibi

• hallettim. tatlı dille başka biriyle görüşüp israrla bir kaç defa gösterim faketmesini sağladım cihazı direk değişime aldılar. ama canım çıktı anlatana gösterene kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.