Şimdi Ara

Ghost rider hakkında her şey kimdir güçleri nedir hikayesi nedir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
18.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ghost rider hakkında her şey kimdir güçleri nedir hikayesi nedir?

Ghost Rider ŞAP ŞUP TOKATLANIRKENE
  • GHOST RIDER YİNE TOKATLANIRKEN YAKALANDI

Ghost rider hakkında her şey kimdir güçleri nedir hikayesi nedir?
  • GHOST RIDER BU SEFER DE THOR'A TOKATLANIYOR

• GHOST RIDER'IN PENANCE STARE'I PUNISHER'A İŞLEMEZKENE

• Ghost rider hakkında her şey kimdir güçleri nedir hikayesi nedir?

GHOST RIDER CENTURIOUS TARAFINDAN TOKAT MANYAĞI YAPILIRKENE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutatio

Okumayın Allah'ı gerçek sanan kendisini Ghost Rider'la özleştirmiş velet

nasıl bir hitap adabın var senin yaa? senin velet demenle karşıdaki velet olmuyor hala anlayamadınız mı? ayrıca attığın resimler çr lerin sonu değil.onların devamıda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ghost Rider-

quote:

nasıl bir hitap adabın var senin yaa? senin velet demenle karşıdaki velet olmuyor hala anlayamadınız mı? ayrıca attığın resimler çr lerin sonu değil.onların devamıda var.

Öyle var demeyle ispatlanmıyo, ben teker teker tüm ispatları suratına ŞAP ŞUP vurdum. Devamlarında değişen bi şey yok, olduğunu iddia ediyosan benim gibi ispatlaman gerekir. Ghost Rider'ın ŞAAP ŞUUP tokatlandığı tonla comic koydum.

ŞİMDİ ZIRIL ZIRIL AĞLA

INGAAA INGAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutatio -- 31 Aralık 2017; 12:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Öyle var demeyle ispatlanmıyo, ben teker teker tüm ispatları suratına ŞAP ŞUP vurdum. Devamlarında değişen bi şey yok, olduğunu iddia ediyosan benim gibi ispatlaman gerekir. Ghost Rider'ın ŞAAP ŞUUP tokatlandığı tonla comic koydum.

ŞİMDİ ZIRIL ZIRIL AĞLA

INGAAA INGAAA

böyle yaparak hem efendiliğini hemde adabını bozuyorsun.şu mesajlarını gören seni 5 yaşında çocuk sanır.samimi söylüyorum.seni ciddiye almam bile zaman kaybı.tamam kardeşim gr yenildi he tamam mı otur şimdi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ŞİMDİ ZIRIL ZIRIL AĞLA

INGAAA INGAAA

böyle yaparak hem efendiliğini hemde adabını bozuyorsun.şu mesajlarını gören seni 5 yaşında çocuk sanır.samimi söylüyorum.seni ciddiye almam bile zaman kaybı.tamam kardeşim gr yenildi he tamam mı otur şimdi.

BEN EFENDİ DEĞİLİM BEN ADAPLI DAVRANMAM KARAKTERSİZLİK YAPARIM

• Ghost Rider'in kefaret bakışıyla başardığı en büyük feati ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 3 Ocak 2018; 23:4:5 >
  • Kozmik karakterler haricinde diğer tüm karakterlerle tek atabilir. Özellikle Zarathos hali baya güçlü
  • Bildiğim kadarı ile fiziksel olarak hasar almıyor sadece gelmesini engelliyorsunuz.
    mcu da onu yenebilecek tek karakter dr stephen strange dir oda büyü yetenekleri ile tabi dr strange de çok güçlüdür orası ayrı, captain marvel mı yoksa ghost rider mı merak etmiyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repverabe

Bildiğim kadarı ile fiziksel olarak hasar almıyor sadece gelmesini engelliyorsunuz.
    mcu da onu yenebilecek tek karakter dr stephen strange dir oda büyü yetenekleri ile tabi dr strange de çok güçlüdür orası ayrı, captain marvel mı yoksa ghost rider mı merak etmiyor değilim.
    Hocam gr büyük ihtimal kap marveldan güçlü. Ghost rider ölümsüzdür güçlü bir karakterdir. Yalnız Ölümsüz olması onu dünyanın en güçlü karakteride yapmıyor. Deadpool da ölümsğz ama başedebileceği karakterler punisher daredevil en fazla. Grnin sınıfı thorun bir altı bence. Zarathos thordan güçlü olabilir.

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    hocam durdurabilir ya da gelmesini geciktirebilirsiniz derken bundan bahs ettim. Bence Thorla vs atabilir çünkü fiziksel olarak hasar almıyor ama thor da işler böyle değil.
  • Repverabe kullanıcısına yanıt
    Thor > GR

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Cosmic Gr veya Zarathos Gr > Thor

• Hocam tamam da hiç bir şey belirtmeden büyüktür demek bari iyi bir açıklama yapın.
  • Gelin bi bakın isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Repverabe

Hocam tamam da hiç bir şey belirtmeden büyüktür demek bari iyi bir açıklama yapın.
    Thor onu götürüp bir karadeliğe atabilir ki benim gördüğüm fiziksel hasar alıyordu. Robbie reyesle starbrandın savaşını görmüştüm.

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    robbie reyes ile johhny blaze arasında çok fark var, robbie reyesin şeytanıgerçekten şeytan değil sadece satanist 34 leşli bir katilin ruhu yani güçleri johhny blaze ile mukayese edilemez tabi oda çok güçlü ama johhny blaze kadar değil.
    Birde filmde roket atar çakıyorlardı uçuyordu tekrar geri geliyordu yani onu karadeliğe atması sadece süreyi uzatır yine geri gelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.