Şimdi Ara

Ghost rider güçleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Sağol, iyi akşamlar ahbap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Ben çıkıyorum size iyi akşamlar
    İyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Adam çizgi roman ile gerçek evreni birleştirmiş. Oluşturduğu hayal dünyasında da kendini ghost rıder sanıyor. Bizi ceheneme yollıyacakmış yazık oldu bize
    Allahin cahili pis mahlukat ulan daha dün hulk odini yendi diyen adam gelmiş burada bana kendi oluşturduğu hayal dunyasi diyor.allahin aptali sizin konuştuğunuz herşey zaten stan Lee denilen adamin hayal dunyasi.ha ben değişiklik yapmisim ha Marvel ne fark eder? Marvel yapinca hayal dunyasi olmuyorda ben söyleyince mi hayal dunyasi oluyor? Dalga gececeksen git stan leeyle dalga geç çünkü herşey onun hayal urunu.zaten hulk filmlerde şamar oglanina dondu diye fulcrum hayrani olan gerzege ne desem bos.

• .Ghost Rider. . kullanıcısına yanıt
    Ne olur bizi ceheneme atma

Yav bide bana laf atıyorsun. Önceki konun da gidip çizgi roman ile tartışdığımız konuya Kuran'dan örnek veren insansın. ( Pardon insan diyorum )

Stan lee marvel dünyası ile gerçek dünyayı ayırt edebiliyor sen ise tartışman da ya dini kitaplardan örnek veriyosun ya da bizi ceheneme yolluyorsun. Kafanı bu kadar iyi yapan maddenin adı nedir ?
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    dini kitaplardan örnek verdiğimi hiç hatırlamıyorum.sizi cehenneme yollarım dediğimde trollüyordum hala anlamadın mı? :D
  • .Ghost Rider. . kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyor musun ? Diğer arkadaşlara sor onlar hatırlatır.

Not: Ciddi bir unutkanlık varsa vitamin hapı kullan iyi gelir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.