Şimdi Ara

Ghost Recon Duyurusu 9 Mayıs'ta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ubisoft, 9 Mayıs Perşembe günü Tom Clancy's Ghost Recon ile ilgili yeni bir duyuru yapacağını doğruladı. Görünüşe göre Tom Clancy' Ghost Recon serinin yeni oyunu duyurulacak.

Duyuru tam olarak Türkiye saati ile 21:30'da yapılacak ve Ubisoft'un YouTube kanalı veya Ghost Recon'ın resmi websitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Tom Clancy's Ghost Recon serisinin son oyunu, Ghost Recon: Wildlands, Mart 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı.

Kaynak:
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ghost_Recon_Duyurusu_9_Mayista-94220.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ghost Recon Duyurusu 9 Mayıs'ta

Tom Clancy' Ghost Recon serinin yeni oyunu Breakpoint resmi duyurudan bir gün önce sızdırıldı.

Ubisoft Almanya mağazası üzerinden sızdırılan bilgilere göre, Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak ve 4 oyunculu hikaye odaklı oyunda oyuncular Cole D. Walker'a (Jon Bernthal) ve onun çoğunlukla silahlı dronlardan oluşan ordusuna karşı savaş verecek.

Wolves koleksiyoncu sürümü 24 cm'lik Cole figürü, harita, Year 1 Pass, Ultimate Pack (görevler, araçlar, kozmetik ürünler ve sınıflara erkenden erişim) içerecek ve oyunu çıkışından üç gün önce oynayabilme imkanı sunacak. Şimdilik daha fazla bilgi mevcut değil.

Resmi duyuru yarın Türkiye saati ile 21:30'da yapılacak ve duyuru Ubisoft'un YouTube kanalı veya Ghost Recon'ın resmi web sitesi üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Ghost_Recon_Breakpoint_Sizdirildi-94242.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Mayıs 2019; 2:55:57 >

• Lütfen açık dünya ve div 2 gibi loot shooter olmasın. Adam gibi hikaye odaklı lineer bi campaign olsun. Özledik Ghost Recon serisini.

• Ghost Recon Breakpoint | Duyuru Fragmanı | PS4

-----

Ghost Recon Breakpoint | Gameplay Walkthrough | PS4

-----

GHOST RECON BREAKPOINT - WOLVES COLLECTOR'S EDITION (UBISOFT STORE)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Mayıs 2019; 6:16:23 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Animasyonlar ve karakterin vurulduktan sonra ki hareketleri çok güzel olmuş umarım ubisoft'un yine göz boyamak için yayınladığı bir oynanış videosu değildir.İlk oyunda görmek istediğim şeylerin hepsini bu oyunda yapmıslar daha tok ve gerçekçi oynanış gizli öldürmelerde ip,bıçak vs kullanımı ve karakteri kontrol ederken ki tokluk hissi.Gösterdikleri gibi çıksın yeter grafiğe faln gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Klasik Ubisoft elbette göz boyamaya çalışıyor. Her oyunda bunu yaptı. Ama bu tanıtım videosunda vuruş hissi vs çok kötü geldi bana, nasıl beğendin anlamadım.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Hocam vuruş hissine iyi yazmamıştım ama tokluk dediğimden onu anladın sanırım,tokluk derken şu karakterin ağır ve gerçekçi hareket etmesini demek istedim rdr 2 ve last of us tarzı gibi geldi bana karakter hareketleri gerçeğe yakın olmuş demek istedim yani.Vuruş hissi ilk oyunda zevkliydi fakat dediğin gibi bunda biraz geriye gitmiş gibi

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    İç mekandaki sahnede düşmanın yere düşmesi çok yapay olmuş. Bir anda yere devriliyor. Ne yapsak satıyoruz demişler bence. Far Cry New Dawn sonrası iyice güven gelmiş adamlara.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam orası ayrı konu adamlar kopyala yapıştır çok fazla oyun yapıyor fakat yaptıkları oyunların hakkını yiyemem çok iyi fikirler çıkartıyorlar ortaya the division ilk oyunun atmosferi watch dogs daki hack muhabbeti falan güzel fikirler fakat uygulamada sıkıntıları var biraz 😂

• Yıllardır Future Soldier'ın devamını bekleyen ben :
  • Grafikleri böyle çıkarsa bomba olur ama downgrade yer kesin. Xbox da akıl almaz bir fiyatla 566₺ den ön siparişe açılmış psn de 469₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 10 Mayıs 2019; 15:32:10 >
  • Robotlara karsi mi savaşacağız

• Karakter animasyonları çok doğal, gerçekçi olmuş. Vuruş hissi ve düşmanları indirdiğinde aniden yere düşme animasyonu olmamış sadece. Halbuki bu ölüm animasyonları R6 Siege de epey güzeldir.

• Daha düzgün bir gameplay çıkana kadar beklemek lazım. Muhtemelen E3'te de göreceğiz. O zaman herkes bir oynanış videosu gösterir. Belki gerçekten güzeldir bilemeyiz ama o zamana kadar ben mesafeli olacağım Ubisoft oyunlarına.

Bu arada bu 4 KİŞİ Aİ olabiliyor değil mi? Sanki burada Co-Op oynuyorlarmış gibi geldi.

• Ben vuruş hissini hiç beğenmedim çok saçma aim sağdayken solda olan adam ölüyor angelina jolie gibi mermiye falso veriyorsa tamam diyecek sözüm yok Kısacası preorder yapıp alacağım coop sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 10 Mayıs 2019; 17:54:14 >
  • Evet 4 kişi coop oynayabiliyor. İlk oyunda teksen yanına 3 tane yapay zeka veriyordu şimdi tek oynamak istiyorsan yalnız kurt modu olacakmış

• 469₺

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Tek kişilik moda bakmak lazım. Büyük ihtimalle oyunu Co-Op için tasarlamışlardır fakat herkes oynayacak birini bulamaz umarım tekli kişi modu da oynanış olarak güzel olur gibi. Fakat şimdiden öyle olacakmış gibi gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

469₺
    PSN’e cenaze namazı kılalı çok oldu. Spota 300’den gelir takasla alırız.

• Animasyonlar hos grafikler genel anlamda normal duruyor pek fazla downgrade olacak birsey yok. Ama gosterdikleri gameplay demo bana bastan asagi kurmaca geldi oyun ciktiginda hersey cok daha basite indirgenmis olacak en basitinden animasyonlar boyle olmayack bu gercek bi gameplay degil bu yuzden vurus hissi tirt duruyor ve oldurusler garip gozukuyor alakasiz yere sikiyor dusman garip sekilde oluyor falan tipki diger oyunlarinda yaptigi gibi olacak Ubisoft buradada ayni seyi yapmislar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.