Şimdi Ara

Ghost of Tushima Satılık Hesap + Ana Hesabım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
PS4 #Dijital İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4 Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Ghost of Tushima Satılık Hesap + Ana Hesabım
    Arkadaşlar hesabı hindistan PSN den satın aldım oynadım bitirdim satıyorum paylaşım vs yapılmamıştır öyle şeylerden pek anlamadığım için kendim alıp oynuyorum Fiyatı gayet makul tutuyorum referansı olana önce hesap sonra havale olur.

Diğer türlüsü Önce havale sonra hesap olur.

Ghost Of Tushima Hesabının Fiyatı 280 TL dir arkadaşlar

Ana kendi kullandığım TR PSN hesabıdır içerisinde Spider man DLC leri mevcuttur UFC 3 de en üst paketi dir God of war da aynı şekilde diğerlerini tam olarak hatırlamıyorum

Ana hesabın fiyatı 500 TL dir

Alıcısına hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar
    Ghost of Tushima Satılık Hesap + Ana HesabımGhost of Tushima Satılık Hesap + Ana HesabımGhost of Tushima Satılık Hesap + Ana HesabımGhost of Tushima Satılık Hesap + Ana Hesabım
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 280 TL Miktar : 2 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 13 Temmuz 2119 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar Ghost of tushima tek bir oyun olduğu için resim ekleme gereği duymadım dediğim gibi oyunu Hindistan PSN den satın aldım hesabı kendim açtım olduğu gibi devredeceğim

Ana hesabım da TR PSN olup fiyatını gayet uygun tutuyorum Alıcısına hayırlı olsun ulaşmak isteyen ister özel pm den ister telefon ile benimle görüşe bilir keyifli forumlar.

• Ghost Of Tushima

Etiketteki arkadaş satıldı hayırlı olsun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.