Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Last of Us 2'nin oynanis videosu da bariz bir sekilde script idi ama bana her ikisi de cok normal geldi cunku oyunu olabildigince guzel gostermeye calisiyorlar. Bu oyun belki de Onimusha'dan beri bekledigim samuray oyunu olabilir. Isin basinda Sucker Punch ve Naughty Dog olunca videolardan farkli bir oyun beklemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Script derken oynarken ozenilmis vs. olabilir ya da 100. denemede çekmiş olabilirler tabii ama oyunun çıkışında biz oynarken yapilamayacak herhangi bi sey gosterildigini zannetmiyorum ben iki oyunda da.

• Oyuna hayran kaldım.Zaten sevdiğim bir tarz heyecanla bekliyorum bu oyunu

• Ghost of Tsushima - New Footage and Fantastic Environments (PS4)

• Grafikler ve çevre tasarımı inanılmaz. Artık son nokta budur galiba. Bu yaptıkları grafiğini ilerisi var mı? Açıkçası ben hayal edemiyorum.

• Aynen çevre tasarımları muhteşem ötesi olmuş. Tablo gibi Sanat eseri gibi etmiş adamlar.
  • Bu grafikler downgrade yemezse bende bir şey bilmiyorum. Artık en güvendiğiniz firmalar bile yapıyorsa şaşırmamak lazım. Gene güzel görünecektir orası ayrı.

• Lou 2 kadar bekler oldum o tanıtımdan sonra, gördüğümüz gibide çıkacaktır herhangi bi oynama v.s beklemiyorum.

• Grafikler mükemmel.

• Verdikleri video kadar oyun da güzel olur inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Infamous 2 downgrade ile gelmişti. Bu da muhtemelen epey bir downgrade yer. Bu grafikleri Ps 5'te ancak görürüz.
  • Adamlar gameplay yayınlıyor, downgrade olur diyenler çıkıyor. Ayrıca Infamous'ta neyin downgrade'vardı gösterin bir zahmet...

• quote:

Orijinalden alıntı: spader

Bu grafikler downgrade yemezse bende bir şey bilmiyorum. Artık en güvendiğiniz firmalar bile yapıyorsa şaşırmamak lazım. Gene güzel görünecektir orası ayrı.
    Ne zaman iyi bir grafik görsek bu yorumu ilk kim yapacak diye bekliyorum?

Uncharted 4 nasıldı

God of War nasıldı

Bu da aynı onlar gibi iyi grafiklerle gelecek, neden downgrade yesin?

• 1500 liralık cihazda şu grafikleri alabiliyorsan pc falan hikaye olur zaten. herşey optimizasyonda bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

Adamlar gameplay yayınlıyor, downgrade olur diyenler çıkıyor. Ayrıca Infamous'ta neyin downgrade'vardı gösterin bir zahmet...
    https://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/infamous-second-son-downgraded-31141638/
    https://www.dualshockers.com/infamous-second-sons-retail-version-shows-radical-differences-compared-to-e3-2013-trailer/

Oyundan bildiğin ambient oclussion ile gölgeler gitmiş. Çok detaylıca incelemedim de gözüme direk bunlar çarptı.

Yalnız E3 videosunda da dikkat ederseniz en başta buğdayların arasından atıyla ayrıldıktan sonra grafik kalitesi de azalmaya başlıyor. Muhtemelen Infamous civarında bir grafik görürüz. Beklentiyi fazla arttırmamak lazım. PS 5'e remastered sürümü geldiğinde düzgün bir şeyler görebiliriz belki.

• Gölgeler gitmiş dediğin oyunda penumbra gölgeler var hocam. Grafikleri de çıkış dönemine ve açık dünya oyun olmasına rağmen grafik şöleniydi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu grafikleri ps4 de yapamazlar naughtdogtan oyun motorunu almadılarsa tabiki Her firmanın grafik motoru farklı oldugundan dolayı inanmıyorum.
  • Japonca dublaj yayınlandı

• Konsola özel optimizasyon yapıldığı için bu grafikleri görebiliriz. Horizon en güzel örnek.
  • Şu oyunun gösterilen grafikerlerle geleceğini düşünen arkadaşların iyimserliklerine hayranım. Arkadaşlar o cihazın kapasitesi belli, Ps4'de Witcher 3'ün grafiklerine bakın ona yakın bir grafikle gelecektir ötesi çok çok zor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.