Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (210. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spoiler Tum ozellikleri acip babasinin evden aldigi kiyafetini giydiginde 5 dusman cikiyor
  • Yalnız oyunda ata binmekte çok güzel, ve işin garip tarafı at ile yolculuk yapmak sizi yormuyor, zevkli. RDR2'de ki gibi değil sürekli X'e basasın.

Oyun bana çok kaliteli geliyor, Sucker Punch gözümde çok büyüdü, oyunun animasyonlarına da kıt deniliyor ama fizikler vs. yine başarılı, teknik olarak çok çok iyi, Fast Travel kısa sürüyor, böyle bir grafikte oyun için o kadar kısa bir süreyi base Ps4'te sağlamak takdir edilesi.

Kapanan nesle saygı duruşu adeta, Jin'in bir sonraki macerasını merak ediyorum, belki devam oyunlarında büyük ve kapsamlı olaylara şahit olabiliriz, Jin farklı bir ülkeye gidebilir, değişik temalarda görebiliriz Ghost'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Yalnız oyunda ata binmekte çok güzel, ve işin garip tarafı at ile yolculuk yapmak sizi yormuyor, zevkli. RDR2'de ki gibi değil sürekli X'e basasın.

Oyun bana çok kaliteli geliyor, Sucker Punch gözümde çok büyüdü, oyunun animasyonlarına da kıt deniliyor ama fizikler vs. yine başarılı, teknik olarak çok çok iyi, Fast Travel kısa sürüyor, böyle bir grafikte oyun için o kadar kısa bir süreyi base Ps4'te sağlamak takdir edilesi.

Kapanan nesle saygı duruşu adeta, Jin'in bir sonraki macerasını merak ediyorum, belki devam oyunlarında büyük ve kapsamlı olaylara şahit olabiliriz, Jin farklı bir ülkeye gidebilir, değişik temalarda görebiliriz Ghost'u.

Senin mesajlarina gore soyluyorum. Dostum sen de az degilsin ha. Bu oyunu ( Sony exc) gec aldin, cd red e guvenip cyberpunk 2077 yi ön siparis verdin. GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU 

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oldu :)

Sucker Punch Ghost ile birçok Sony stüdyosunun önüne geçti benim için. Keşke Cyberpunk gibi bir vasatı ön sipariş yapacağıma Ghost of Tsushima alsaymışım, işte insan tecrübe edinmeden öğrenemiyor.
  • Bilemezdiniz hocam herkes ters köşe oldu Cyberpank'da bu kadar büyük beklenti yaratılıp,böylesine büyük patlayan başka bir oyun hatırlamıyorum ben.

Ghost için ise hep beklemtim vardı benim ve umduğum gibi de oldu müthiş bir deneyim sundu Lou2 olmasa Goty olurdu.

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Ghost of Tsushima için benimde çok beklentim vardı ama Cyberpunk'ın daha derin ve büyük bir oyun olacağını düşünerek hareket etmiştim olmadı :)

Bir daha kendini daha kanıtlayamamış firmalara ön sipariş vermeyeceğim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

hayırlı olsun diyelim   bilek işi kupasını açamadım bi türlü , teke tek'te maksimum kişiyi öldür diyor ama bana sadece 3 kişi geliyor , sanırım 4. düşmanı öldürürsem açılıyor.. tüm geliştirmeler açık bu arada.

Onun için kıyafetlerden birini (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) giymen ve geliştirmen gerekiyor. O zaman 3'lü değil genellikle 5'li düşmanlar geliyor diye hatırlıyorum üstad.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 27 Aralık 2020; 20:27:39 >
  • Gözü kapalı hiç bir tereddüt yaşamadan önsipariş verilecek firmalar belli hocam.. Naugty Dog,SantaMonica ve Rockstar

• Yok dostum cyberpunk yinede hatalari giderilirse (Base ps4 ve orta seviye pc) ki vaad ettikleri kadar o neyse artik rpg olayi falan filan varya oyun yine de exc kalitesin de. rpg de dedikleri olsaymis ki iyi ki olmamis rockstar vs. işi cok zor olurdu. Yani kotu ornek. GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU 

Sadece sana takildim. Arkadasin dedigi gibi yaptiklari ile tarihe gectiler sen nerden bilecektin.

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

last of us 2 fiyaskosundan sonra ilaç gibi gelen mükemmel oyun

GOT'ın kamerası bile rezalet. Adamlar üçüncü kişi açısından oynayacağın en temel şeyi kamera açısını es geçmişler hiçbir emek harcanmamış. Gidiyorsun açına ağaç,ev,dağ taş her şey giriyor karakterini göremiyorsun .Daha en temel özelliklerde bile Lou2'nin yanına yaklaşamıyor GOT. Oynanışı gördüğümde zevkimi baltaladı bıraktım. Böyle bir oyun için yapılan bu hata bile üzerine çarpı atmaya yeter benim için. Sanat tasarımı dışında elle tutulur bir yanı yok bu oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 27 Aralık 2020; 21:24:54 >
  • Dark-Samurai: Ciddi yazdığını düşünmedim zaten :)

Cyberpunk RPG'yi yine yapmasın, yapamıyorda zaten ama böyle söylememişlerdi, yanlış beklentiler kötü sonuçlara neden oldu.

Neyse, daha ön sipariş yok CD Projekt'e :)

------------------------------

Dark Saga: Aynen hocam katılıyorum, saydığın bu 3 isim lider konumdalar ve kaliteleri şaşmaz.
  • Kaç yıllık oyuncuyum platinlemekle uğraşmam normalde ,platinlediğim 2.oyun olarak tarihe geçti tam anlamıyla şaheser GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU 

• Oyun PS5’te ateş ediyor ateş! O görsellik 60 fps ile birleşince ne biçim bir şey olmuş öyle ya... Keşke biraz sabretseydim de PS5’te oynasaydım.
  • Oyundaki yapay zekayı beğenmeyen bir tek ben miyim acaba? Atmosfer grafikler oynanış mükemmel ama yapay zeka olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Oyundaki yapay zekayı beğenmeyen bir tek ben miyim acaba? Atmosfer grafikler oynanış mükemmel ama yapay zeka olmamış.

Oynadigin zorluk nedir? Kolayda oynuyorsan normal bunu hissetmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theasus kullanıcısına yanıt

Hocam oyunun yapay zekası biraz kötü. Beğenmeyen tek siz değilsiniz merak etmeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

GOT'ın kamerası bile rezalet. Adamlar üçüncü kişi açısından oynayacağın en temel şeyi kamera açısını es geçmişler hiçbir emek harcanmamış. Gidiyorsun açına ağaç,ev,dağ taş her şey giriyor karakterini göremiyorsun .Daha en temel özelliklerde bile Lou2'nin yanına yaklaşamıyor GOT. Oynanışı gördüğümde zevkimi baltaladı bıraktım. Böyle bir oyun için yapılan bu hata bile üzerine çarpı atmaya yeter benim için. Sanat tasarımı dışında elle tutulur bir yanı yok bu oyunun.

Alıntıları Göster

kameranın free move olmasının sebebi tasarım anındaki verilen kararlar neticesinde ortaya çıkar.

oyunlarda kamera kullanımı ile teknik bilginiz yok sanırım. olsaydı böyle saçma bir argüman ortaya sunmazdınız.

yazdığınız mesajın geri kalanı tüm anlamını yitiriyor. bu yüzden konuyu kapatıyorum burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Oynadigin zorluk nedir? Kolayda oynuyorsan normal bunu hissetmen.

Alıntıları Göster

Hayır hocam normal zorlukta oynuyorum.

Kaldı ki bu olay zorluk değil de düşmanların davranışı ile alakalı.

Yani bir yere gidip birini öldürüyorsun oradan geçenler hiç bakmadan önüne devam ediyor. Çadırda çarpışarak adam öldürüyorsun disardakiler iceri girmiyor gibi gibi.

Oyunu zorlastirinca düşmanlarin cani ve vuruşu arriyor sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 28 Aralık 2020; 11:2:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

kameranın free move olmasının sebebi tasarım anındaki verilen kararlar neticesinde ortaya çıkar.

oyunlarda kamera kullanımı ile teknik bilginiz yok sanırım. olsaydı böyle saçma bir argüman ortaya sunmazdınız.

yazdığınız mesajın geri kalanı tüm anlamını yitiriyor. bu yüzden konuyu kapatıyorum burada.

Alıntıları Göster
    Sanırım burada "teknik bilgiden" kaçan Sucker Punch oluyor. Çok basit, kaçamak uydurma bir argüman sunmuşsunuz. Oynayışı bozan vasat bir kamera açısı var daha temelden ofsayt. Dediğim gibi zaten sanat tasarımı harika ve ondan başka elle tutulur yanı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 28 Aralık 2020; 13:19:41 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt

Tlou2yi youtuberlar yılın oyunu olarak seçti,onlar da ceplerine giren paraya göre oyun değerlendirmesi yapıyorlar.Çoğu oyun oynamayı bile beceremiyor sırf goygoy.

2si de sonynin oyunu olmasına rağmen,stüdyoları farklı.Herkes kendi reklamına bakar.Bir de şu günlerde popüler edilmeye çalışılan bazı konular tlou2de ile anılmaya başlandıgı için de,tlou2 ön plana çıkarılmaya çalışılıyor.

Ghost of tsushima,oyuncuların seçimiyle yılın oyunu oldu.Benim için bakılacak ödül budur,

https://thegameawards.com/brackets/players-voice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 28 Aralık 2020; 13:39:26 >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.