Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Targaryen96

eleştirmenler tarafından olmasa bile oyuncular tarafından seçildi sonuçta.

Player's Voice aldı hocam sadece. O da Last of Us 2'nin önde olduğu görülüp reddit,4chan vb gibi asalak kaynayan platformlarda organize olup bot atanlar sayesinde oldu.Ne hikmetse hiçbir organizasyonda oy verilmediği kadar oy verildi. Ödülleri asıl 2 gün sonra göreceğiz

• En İyi Sanat Tasarımı

Ghost of Tsushima
  • Merak ettim de bot attıklarını kendileri mi söyledi?

Dün sonuç açıklanınca canlı yorumlarda uzun bir süre herkes yuhaladı, hileli yazdı. Sonra başka videolardaki ve sitelerdeki yorumlara bakınca çoğunluğun eleştirdiğini gördüm. Yani demek istediğim bottan ziyade çoğunluk bu yönde düşünüyor gibi. 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 11 Aralık 2020; 13:3:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Merak ettim de bot attıklarını kendileri mi söyledi?

Dün sonuç açıklanınca canlı yorumlarda uzun bir süre herkes yuhaladı, hileli yazdı. Sonra başka videolardaki ve sitelerdeki yorumlara bakınca çoğunluğun eleştirdiğini gördüm. Yani demek istediğim bottan ziyade çoğunluk bu yönde düşünüyor gibi. 🤔

İşte onu diyorum. GOT'ın daha iyi olması gibi bir mesele yok LOU2 haterlığı var. Lou2 öndeyken site neden hacklendi o zaman ? Neden LOU2 önde izin vermemeliyiz diye reddit ve 4chande paylaşım yapıldı ? Neden GOT rekor oy aldı ? Troll toxic tayfa elbette öyle yazacak. Müdahele edilmemiş kullanıcı oylarının çoğunda LOU2'nin ödül kazandığını gördük hem burda hem başka organizasyonlarda
  • Oyun zırh ve silah konusunda sekiro gibi mi yoksa demon's souls gibi sırf bir kılıç alabilmek için ng+ yaptırabilecek çeşitlilikte mi? Build ve farm yaptıracak bir oyun arayışındayım şu an code vein aldım ama doğru tercih mi bilemiyorum.

• Bugüne kadar oynamamak karlı oldu sanırım. Ps5’de 4k 60 fps deneyimlemek güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 14 Aralık 2020; 22:8:22 >
  • Tadını çıkarın hocam dediğiniz gibi ayrı bir deneyim olacak.

• Oyun çok güzel,hiç sıkılmıyor insan.İlk kısımda 20 saat oynamışım,o kadar çok farklı bir şekilde düşmana saldırabiliyorsun ki gerçekten de bazı oyunların ders alması lazım.2. ve 3. kısımda ana hikaye üzerinden devam edicem yoksa bırakamıyor insan oyunu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witcher_king -- 13 Aralık 2020; 12:7:0 >
  • Ps5 için 4k 60 fps seçeneğini göremedim?

Daha Yüksek Çözünürlük(Sadece Playstation 4 Pro konsolunda kullanılabilir)

Bu şekilde yazıyor. Yapmam gereken farklı bir güncelleme mi var?
  • Merhaba arkadaşlar elinde ps4 için pri hakkı olan mevcut mu?

• dostlar bu oyun pc gelir mi ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMute23

dostlar bu oyun pc gelir mi ne dersiniz ?

Kıyametin kopması lazım
  • Oyun tek kelimeyle muhteşemdi dün akşam bitirmiş oldum.
    Bana göre bu yılın en iyi oyunu olmuş diyebilirim 👍
    Yan karakterler çok etkili değil diyorlardı her birinin ayrı ayrı kaliteli hikayesi var,Yuna karakterine bayıldım.
    Görsel olarak her girdiğimiz bölge ayrı ayrı düşünülmüş ve muazzam Japon kültürü monte edilmiş.
    Yan hikayelere henüz çok bakmadım ama tekrara binmemesi için yapımcı ekip epeyi uğraş vermiş, biz oyuncular adına sevindim.
    Combat ilk gameplay yayınlandıginda çok basit gelmişti ben ve buradaki arkadaşlara...
    Ama tam kararında olmuş, yetenek ağaçları da boş boş geliştirmeler değil sizi combatta bir adım öteye taşıyan iyileştirmeler.
    Tamam belki bu yıl TLOU 2 aldı yılın oyunu ödülünü ama bence yukarıda dediğim gibi Ghost Of Tsushima hikaye ve derinlik açısından TLOU'dan daha önde bence.
    Oyun hakkında yazılacak çok şey var ama 2.oyunu şimdiden merakla bekliyorum.PS4 neslinin açık ara en iyi yeni IP'si 👍
    Tek bir eksisi var oyunun şu Jin'in sürekli Yuna'ya biz dostuz biz dostuz demesi.
    Lan aptal, karı senin için gitmiyor bir yere sürekli söylüyor ama bizimkinde tık yok 🤦‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Kıyametin kopması lazım

Alıntıları Göster

horizonda çok sevilmişti ama o çıktı. bilemedim böyle bir politikası var gibi sonynin

• TheMute23 T kullanıcısına yanıt

Bir Umuttur Yaşamak :)

Konsol’u satmadan oynayayım demiştim ama zaman kalmamıştı. Gelirse Dehşetül Vahşet olur.

Ps Now üzerinden oynanıyor galiba ama ona da internet yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Bir Umuttur Yaşamak :)

Konsol’u satmadan oynayayım demiştim ama zaman kalmamıştı. Gelirse Dehşetül Vahşet olur.

Ps Now üzerinden oynanıyor galiba ama ona da internet yok.

aslında arkadaşın konsolu ödünç alıp oynayabilirim ama pc'ye gelirse 60 fps güzel güzel oynayım diye bekliyorum :D

bende satmadan oynamadıgıma bir tık pişmanım ama pc gelirse 60 fps süper olur dur bakalım (:

• oyunu platin yapan var mı? sorum olacaktı..

• Bu sabah platinledim hocam Tek kelimeyle sanat eseri
  • Eenn E kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun diyelim GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU  bilek işi kupasını açamadım bi türlü , teke tek'te maksimum kişiyi öldür diyor ama bana sadece 3 kişi geliyor , sanırım 4. düşmanı öldürürsem açılıyor.. tüm geliştirmeler açık bu arada.

• last of us 2 fiyaskosundan sonra ilaç gibi gelen mükemmel oyun

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.