Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.234
Cevap
75
Favori
188.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 515
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 75
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Hattori- (394 mesaj) Raising Kratos (231 mesaj) ra's al ghul (151 mesaj) Press a Key (146 mesaj) Thejoker58906 (134 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2140 mesaj) Mobil (1416 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (150 mesaj) Uygulama (809 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU
Giriş
    1830 Mesaj

27-30 Kasım tarihleri arasında Black Friday indirimine giriyor oyunun kutulu versiyonu ve 299 TL.'ye düşüyor.

Teknoloji marketlerden ve on-line olarak 6 taksitle de alınabileceğini düşünürseniz, meraklısının dikkatine.

|
    |

• Yarbay
    2821 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

8 saattir Ghost of Tsushima oynuyorum, oyunun her saniyesinden zevk alıyorum resmen, temasını seviyorum, savaş hususunda ki ince detayları çok önemsiyorum, aradığım yapımı yıllar sonra buldum diyebilirim, ne istersem şu ana kadar verdi bana oyun.

Halkın bizim gözümüzün içine bakması, yavaş yavaş işgal edilen toprakları geri almamız, son samuraylardan biri olarak hangi rütbede olduğu fark etmeksizin tüm moğol askerlerinin hepsine ölüm ve korku getirmemiz, oyunun temelinde yatan hikayenin çok oturaklı ve ciddi bir halde olması, size yaptığınız her bir şeyin manası olduğunu düşündürtmesi ve hissettirmesi, bilemiyorum, bana aşırı tatlı geldi, sektörde buna benzer bir çok oyun var fakat hep kısılmışlardı bugüne kadar, lakin Ghost of Tsushima elinden geldiğince bu işi yapmaya çalışıyor, çok büyük oranda başarıyla yapıyorda. Yan görevler desen şimdiye kadar gördüğüme göre Witcher 3 kalitesine yanaşmış, dövüş sistemi desen çok ayrıntılı tasarlanmış, oyunda bir çok yapılabilecek etkinlik vs. mevcut. Anlayacağınız, tam bir Samuray fantezisi bu oyun, Japon kültürünü falan bırakın, yakın dövüş/ tarihi yapımları seviyorsanız Ghost of Tsushima bu temada çıkan en iyi yapımlardan biri kesinlikle, hatta zirveye oynar. Almayı düşünen dostlara tavsiyem, kaçırmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 26 Kasım 2020; 20:3:37 >

• Teğmen
    197 Mesaj
    Bu oyunu çok merak ediyorum nedense
    |
    |
  • Yarbay
    8117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Tsushima iyi oyun o kadar sen çok yanlış bir kıyaslama yapmışsın Last of us bu işin son noktası artık

kıyaslamayı ben yapmıyorum

burada yapılıyor

https://thegameawards.com/nominees/game-of-the-year

|
    |

Oyun kaç gb hocam bir bakar mısın rica etsem ona göre bir şey sileceğim makineden o yüzden soruyorum.

|
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Opencritic:96
  • Yarbay
    2821 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

Sistem oyunu ilk başta 38 GB olarak algılıyor, kurulum tamamen bittikten sonra ise güncelleme ile birlikte toplam 52 GB oluyor.
    |
    |
    Thejoker58906 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj
    Oyunun ana hikayesini bugün bitirdim. Ana hikaye çok keyifliydi fakat yan görevler birbirini inanılmaz şekilde tekrar ediyor. Final sahnesi muhteşemdi. İmkanı olanlar alıp oynasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

#Mes que un club#
  • Yarbay
    2318 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Unreal enginaV

Ps5 de oyun sakai san gibi olmuş akıyor  

|
    |

Rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM,Sony PlayStation Platinum Headset

ViewSonic VX2776 4K&amp; HP 24 ea

PS5 PHYSICAL EDITION //XBOX SERIES S &amp;XBOX Wireless Controller Shock Blue(9th Gen) // FUTURE IS HERE/Gamepass Ultimate User (24/11/2023)

Crossland X
  • Yarbay
    2397 Mesaj

Kutulu fiyatı 300 tlye düşmüş durumda teknolojik marketlerde.

|
    |

Oyunu beğendim çok iyi olmuş akıyor fakat kafama takılan bir olay var zorluk ile alakalı her oyunu normalde oynadığım gibi buna da normalde başladım ama normali zor gibi yapmışlar geldi bana bir tane hasar aldığımız zaman canımın %50-60 ı gidiyor art arda 3 hasar alınca ölüyorsun çok zora gelemeyen biriyim normalciyimdir böyle olunca kolaya aldım ama bu da çok kolay geldi şimdi de aldığım hasar seviyesi baya düştü yok mu bunun bir ortası kolayda %10- 15 hasar alırken orta da %50-60 alıyorsun bir tarafta zor bir tarafta kolay geliyor çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 30 Kasım 2020; 12:39:35 >

• Yarbay
    2821 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

Ben tavsiye üzerine Zor'da başlamıştım, bayağı bir zorladı, ama 2 - 3 saat bu şekilde de ilerledim, yine de daha keyifli oynamak için geri Normal seviyeye aldım, şu an tam ideal.

Oyunun ilk başlarında zorlanman doğal, alışma süreci var, geri normale getir zorluğu, skiller vs. açtıkça daha da rahat edeceksin, kılıcını, zırhını geliştir, can barını yükselt, oyun şelale gibi akıyor.

Bu dediklerim ilk başta hemen olmayacak, yine de alıştığın gibi rahat edersin, kesinlikle kolay'da oynama.
    |
    |
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

Hocam mekaniklere alışana kadar biraz zorluyor oyun bende zorda bitirdim ama oyunun başlarında söylediğin gibi 2-3 darbede ölünce eyvah bu oyun zorda bitmez dedim sonra alıştım skilleri açtım hepsinin içinden geçtim 😁
    |
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj

Oyunda çeşitli toplanabilirler ve yan aktiviteler var. Bu yan aktivitelerden, misal bambu kesme aktivitelerini yaptıkça odak bar sayınız (sol altta yer alan sarı daire barlar) artacak. Buna ek olarak hot springs adı verilen yerlerde yıkandığınızda da toplam canınız sürekli artıyor. Bu sayede de oyunda can sorunu çözülüyor. Buna ek olarak zırhınızı güncelledikçe daha az damage yiyeceksiniz. Kılıcınızı güncelledikçe düşmanları 1-2 hit ile öldürebileceksiniz.

Skilleri açtıkça daha iyi dövüşebileceksiniz. Dövüşürken diğer düşman çeşitlerine de hakim olmaya başlayacaksınız.

Ben de oyuna ilk başladığımda zor gelmişti ancak şu bahsettiklerimi yaptıktan sonra o kadar kolay gelmeye başladı ki zor zorlukta bile hiç ölmüyorum artık  

|
    |

• Binbaşı
    1830 Mesaj

Ben de genelde Normal modda oynarım. Hatta bo oyunun başında zorluk seviyelerinin açıklamasında Normal'ın yanında "GOT evrenini keşfederek oynamanın tadına varmak istiyorsanız ideal" vb. açıklamasını görünce elim direkt Normal'e gitse de, son anda Hard'ı seçtim ve öyle başladım.

Özellikle ilk başlarda zorlandım açıkçası ama şimdi bir tık daha iyiyim. Hard seviyede devam edeceğim sanırım.

|
    |

• Yarbay
    5709 Mesaj

Bilgi ve tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar ileride çözülüyor o zaman olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 30 Kasım 2020; 15:17:22 >

• Yarbay
    2318 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Unreal enginaV

Sakinleşemiuorum

|
    |

PS5 PHYSICAL EDITION //XBOX SERIES S &amp;XBOX Wireless Controller Shock Blue(9th Gen) // FUTURE IS HERE/Gamepass Ultimate User (24/11/2023)

Crossland X
  • Yarbay
    2821 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

Oyun fazla iyi. Beklentilerim yüksekti, beklentilerimi bile aştı ve aşmaya devam ediyor, her geçen saat daha çok seviyorum Ghost of Tsushima'yı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 1 Aralık 2020; 16:46:6 >
  • Binbaşı
    1830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Oyun fazla iyi. Beklentilerim yüksekti, beklentilerimi bile aştı ve aşmaya devam ediyor, her geçen saat daha çok seviyorum Ghost of Tsushima'yı.

Kesinlikle al benden de o kadar...

|
    |

• Yarbay
    3958 Mesaj

Bu oyuna ps5 e özel 4K 60fps desteği güncellemesi geldi mi? geldiyse pri hak satan varsa talibim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 1 Aralık 2020; 20:18:9 >
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV
  • Yarbay
    2318 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Unreal enginaV

quote:

Orijinalden alıntı: Ewarrr

Bu oyuna ps5 e özel 4K 60fps desteği güncellemesi geldi mi? geldiyse pri hak satan varsa talibim :)

Evet geldi hocam pri forumda yok pek kendın al

|
    |

Crossland X
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,255
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.