Şimdi Ara

GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.039
Cevap
79
Favori
258.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hepsiburada da 325 tl ye geliyor almak isteyenlere duyurulur.

• Oyunda ana karakterler için verilen görevlerde ; 1/9 - 1/5 gibi , o görevin kaç bölümden oluştuğunu belirten açıklama mevcut.

Ben oyunu oynarken bir ara tamamlanmış görevlere bakayım dedim ; 1/9 olan görev 8/9 da kalmış mesela tomeo yu arıyorum şu işakusa usta mıdır nedir bunun öğrencisi olan kızı , en son ana kadar geldim ama sonrasına görev çıkmadı daha.

menüden görevlere baktım 8/9 olarak görünüyor. Bunun nedeni ilerideki haritayı açmadığım için mi ?

• AYLAVYU kullanıcısına yanıt

Evet ana senaryoda ilerleyince açılıyor o 👍

Bu arada oyunu yeni bitirdim ve şu an çok üzgünüm böyle müthiş bir oyunun sonuna geldiğim için, çok az oyunda yaşarım bu duyguyu biri de bu oldu kesinlikle her Ps4 sahibi oynamalı oynamalı ama ZOR modda 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar bu oyundan bahsederken vasatmış gibi bahsediyor. Ben bu oyunun TLOU 2 tartışmaları uğruna arada kaynadığını düşünüyorum. Oynanış olarak çok güzel bir oyun (kamera açısının sapıtması dışında), hikaye ve hikaye anlatımı vasat düzeyde ancak bunu çok iyi animasyonlarla kapatıyor oyun. Bu oyunun meta ortalamasının 83 olup ac valhalla'nın 85 olması çok garip geldi bana (iki oyunu da şu an eş zamanlı oynuyorum ve valhalla'nın çok daha kötü bir oyun olduğunu düşünüyorum). Hani belki yılın oyunu olamayabilir (TLOU2 ve Cyperpunk nedeniyle) ancak bunların dışında bu yıl çıkan en iyi oyunlardan birisi. Arada kaynaması çok üzücü oldu, umarım Sucker Punch devamını daha düzgün bir hikaye anlatımı ile getirir. Ben PS5 gelene kadar bekletme kararı aldım, malum PS5'de oyun 60 FPS çalışıyor GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU 

• Bu oyun Ass Creed valhallayı beşle çarpar katanayla sekize böler yakıp üstüne işer tekmeleye tekmeleye Norveçe şutlar.

• Oyun mükemmel, şu an yarısındayım diyebilirim. Normalde açık dünya temalı oyunlar çok hoşuma gitmez ama GOT son derece güzel bir oyun.

• Bugün başladım. Muhteşem bir atmosfer harika bir tema. AC serisi samuray temasını işlemediğine pişman olmuştur. Hikaye kısmı biraz basit kalmış ama katanayı sanki siz kullanıyormuşsunuz gibi verilen his hikayenin basitliğini kapatıyor.

• Arkadaşlar samuray kültürüne pek merakım yok ama yinede sever miyim sizce? Açık Dünyası dolu olan oyunları çok severim, Far Cry, Days Gone vb. çok seven biri olarak soruyorum

• becks1907 kullanıcısına yanıt
    Seversin hocam benimde gram alakam yoktur samurayla falan ama bu oyun yani kültürü bilmeye gerek yok,topu görse bomba diye karakola götürecek adamlar sabahtan aksama kadar fifa oynuyor aynı şey 😁 Birde yan görevler falan farcry'dan çok çok daha kaliteli kesinlikle al oyna skilleri açtıkça oyun akıyor
  • becks1907 kullanıcısına yanıt

Samuray dlcsi almış far cry gibi düşün oyunu 🤣🤣

• sceme965 kullanıcısına yanıt
    Far Cry ile Ghost of Tsushima'nın arasında kalite olarak dağlar kadar fark var.

Oyunda bir işgal söz konusu olduğu için en ufak şey dahi daha anlamlı hale gelebiliyor.

Ghost of Tsushima'nın yakın dövüş combat sistemi, son yılların en özgün ve çeşitli dövüş mekaniklerinden birisi. Oyuna biraz haksızlık etmişsiniz, "aynı b*kun laciverti" der gibi, oysa Ubisoft'un 2 - 3 yılda geliştirdiği yapımlar ile Sucker Punch'ın bütçe ve zaman sıkıntısı olmadan 6.5 yılda geliştirdiği proje kıyaslanamaz bile. Kaldı ki DLC'si olsun :)
  • Pri hakkini satmayi dusunen arkadaslar var ise alabilirim

• hikaye anlatımı, sunumu, japon kültürünün üzerine ince düşünülmüş diyalogları, atmosferi, karakterleri o kadar başarılı ki bu sene kesinlikle game of the year olmalı.

the last of us 2'nin bu oyuna tek üstünlüğü teknik kısmı

onun dışında last of us 2'den fersah fersah daha dolu, daha oturaklı ve daha "olmuş" bir yapım.

çok başarılı cidden.

• Kesinlikle katılıyorum. Gameplay tarzını ben çok benzettiğim için öyle söyledim.

• defected kullanıcısına yanıt

Hocam ikisi de harika oyun ama last of us 2 başka seviye bana sorarsan da ghost of tsushima da güzelde kıyas kabul etmez açık ara benim goty last of us 2 dir.

Ayrıca farklı tarzda oyunlar doğrudan kıyaslamak ne kadar doğru olur bilmiyorum.

• defected kullanıcısına yanıt

Tsushima iyi oyun o kadar sen çok yanlış bir kıyaslama yapmışsın Last of us bu işin son noktası artık

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Çok sağolun değerli yorumlarınız için GHOST OF TSUSHIMA | PS EXCLUSIVE | TÜRKÇE | ANA KONU  Artık bir de samuray olalım bakalım 😃

• 27-30 Kasım tarihleri arasında Black Friday indirimine giriyor oyunun kutulu versiyonu ve 299 TL.'ye düşüyor.

Teknoloji marketlerden ve on-line olarak 6 taksitle de alınabileceğini düşünürseniz, meraklısının dikkatine.

• 8 saattir Ghost of Tsushima oynuyorum, oyunun her saniyesinden zevk alıyorum resmen, temasını seviyorum, savaş hususunda ki ince detayları çok önemsiyorum, aradığım yapımı yıllar sonra buldum diyebilirim, ne istersem şu ana kadar verdi bana oyun.

Halkın bizim gözümüzün içine bakması, yavaş yavaş işgal edilen toprakları geri almamız, son samuraylardan biri olarak hangi rütbede olduğu fark etmeksizin tüm moğol askerlerinin hepsine ölüm ve korku getirmemiz, oyunun temelinde yatan hikayenin çok oturaklı ve ciddi bir halde olması, size yaptığınız her bir şeyin manası olduğunu düşündürtmesi ve hissettirmesi, bilemiyorum, bana aşırı tatlı geldi, sektörde buna benzer bir çok oyun var fakat hep kısılmışlardı bugüne kadar, lakin Ghost of Tsushima elinden geldiğince bu işi yapmaya çalışıyor, çok büyük oranda başarıyla yapıyorda. Yan görevler desen şimdiye kadar gördüğüme göre Witcher 3 kalitesine yanaşmış, dövüş sistemi desen çok ayrıntılı tasarlanmış, oyunda bir çok yapılabilecek etkinlik vs. mevcut. Anlayacağınız, tam bir Samuray fantezisi bu oyun, Japon kültürünü falan bırakın, yakın dövüş/ tarihi yapımları seviyorsanız Ghost of Tsushima bu temada çıkan en iyi yapımlardan biri kesinlikle, hatta zirveye oynar. Almayı düşünen dostlara tavsiyem, kaçırmasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 26 Kasım 2020; 20:3:37 >

• Bu oyunu çok merak ediyorum nedense
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.